Nintendo przygotowuje nową konsolę Nintendo 3DS na E3?

Kotaku opublikowało na swojej stronie informacje, że Amazon Japonia nie ma żadnych konsol Nintendo 3DS na sprzedaż, wywołując plotki, że Nintendo planuje pokazać poprawioną wersję konsoli Nintendo 3DS na targach E3.

Nowa wersja 3DS prawdopodobnie system ma posiadać drugiego Circle Pada i być może nieco większy ekran. Czy myślicie, że Nintendo pokaże nowy model na targach E3, czy może to tylko zbieg okoliczności, że Amazon Japan wyprzedał z wszystkie swoje zasoby małego Nintendo?

Brak komentarzy

 1. >>> dany182
  Ja posiadam i tez uwazam, ze potrzebna by byla nowsza wersja, ktora wyeliminowala by pewne bledy konstrukcyjne 3DSa. Ba, jesli ktos spojrzy na Wikipedie, to zobaczy, ze mniej wiecej 1.5 roku po premierze NDS, pojawil sie NDS Lite. Zobaczymy. Na konferencji sie okaze 😉

 2. Zapowiadanie nowego 3DSa teraz, byłoby nielogiczne. Nie uzasadnione finansowo.
  3DS się dobrze sprzedaje. Ma swoje wady, ale tak naprawdę nic takiego na serio złego (no, bateria mogłaby dłużej trzymać).
  GBA SP wyszedł 2 lata po GBA, a GBA miał poważny feler (ciemny ekran).
  DS był konsolą mocno niezoptymalizowaną, konceptem wprowadzonym pośpiesznie do produkcji, aby jedyną nową konsolą na rynku nie było PSP. Był ciężki, niezgrabny, z kiepskim jak na tamten moment ekranem. Ale wziął dużą część rynku i walczył łeb w łeb z PSP. By wygrać potrzebował liftingu, dlatego powstał Lite. Półtora roku po DSie.
  Teraz 3DS jest niezagrożony, nie ma z kim walczyć. A dodatkowo w tym roku Nintendo wypuszcza Wii U. Cała siła idzie na launch nowej konsoli, nie ma wolnych mocy na lifting konsoli dobrze sprzedającej się. Nowy 3DS na pewno jest już przygotowywany, ale wyjdzie najprędzej w przyszłym roku.

 3. Moim zdaniem to nie nastąpi, ponieważ aktualny 3DS sprzedaje się bardzo dobrze i nie sądzę aby było warto wypuszczać nowego :/ Mogło by to wywołać oburzenie co u niektórych. Zresztą to by było bez sensu zważywszy na to, że 3DS jest dopiero od roku i dodatkowo jest już Circle Pad pro i kompletnie jestem przeciw większemu ekranowi.
  Po pierwsze, nie będzie to dobre dla oczu.
  Po drugie, konsole będzie musiała być bardziej oddalona od oczu co było by niekomfortowe dla gracza.
  Więc mam nadzieję, że jest to tylko zbieg okoliczności.
  Nintendo, nie zawiedź mnie !

Dodaj komentarz