Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Nintendo przygotowuje nową konsolę Nintendo 3DS na E3?

Kotaku opublikowało na swojej stronie informacje, że Amazon Japonia nie ma żadnych konsol Nintendo 3DS na sprzedaż, wywołując plotki, że Nintendo planuje pokazać poprawioną wersję konsoli Nintendo 3DS na targach E3.

Nowa wersja 3DS prawdopodobnie system ma posiadać drugiego Circle Pada i być może nieco większy ekran. Czy myślicie, że Nintendo pokaże nowy model na targach E3, czy może to tylko zbieg okoliczności, że Amazon Japan wyprzedał z wszystkie swoje zasoby małego Nintendo?

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. burkin

    4 czerwca, 2012 at 9:58 am

    W takich chwilach żałuję, że już mam starszy model konsoli…

  2. skizo

    4 czerwca, 2012 at 10:14 am

    burkin: nie sądzę aby tak się stało … zapewne pojawi się kiedyś jakiś 3DS lite ale osobiście wątpię by dodali mu drugiego analoga.

  3. Siege

    4 czerwca, 2012 at 10:24 am

    Ja poczekalem z kupnem psp i kupilem psp 2000 slim&light.Poczekalem z ndsem i kupilem nds lite.Teraz kupie nowa wersje 3dsa.

  4. dany182

    4 czerwca, 2012 at 12:03 pm

    jeśli by tak się stało, to nie stanie się źle. dlaczego?

    bo wyglądało by na to, że konsole upodabniają się do smartfonów/tabletów, czytaj: nowy model co rok. Wprowadzać nowy model rok po premierze, to zdecydowanie za wcześnie jak na mój gust.

  5. Slavko

    4 czerwca, 2012 at 1:24 pm

    moim zdaniem nie pokażą nowego 3ds’a nie potrzebują tego pozatym
    myśle że ten rok należy do wii U a za rok 3dsU ; d
    więc nie ma co sie spinać ^^

  6. Siege

    4 czerwca, 2012 at 2:07 pm

    Slavko.Ja uwazam ze czas na nowy model 3dsa.Zawsze jest cos do poprawy.Lepsza bateria,druga galka,lepsze kamerki.

  7. dany182

    4 czerwca, 2012 at 2:58 pm

    jesteś mądry, bo nie posiadasz poprzedniej wersji

  8. Dobos

    4 czerwca, 2012 at 4:07 pm

    To że wyjdzie nowa wersja 3DS i to pewnie niedługo to jest pewne ale żeby aż tak szybko? Wątpie. I mam nadzieję że nie zrobią takiego numeru bo się wściekne 😛

  9. adus1991

    4 czerwca, 2012 at 4:32 pm

    Ja nie wiem o co wy się tak wściekacie, przecież nawet jak wydają nowego 3DeeSa to będzie on tylko ulepszonym (prawdopodobnie) 3DeeSem i będzie odtwarzał takie same gry jak pierwszy trzydees

  10. Piotrek K

    4 czerwca, 2012 at 8:34 pm

    >>> dany182
    Ja posiadam i tez uwazam, ze potrzebna by byla nowsza wersja, ktora wyeliminowala by pewne bledy konstrukcyjne 3DSa. Ba, jesli ktos spojrzy na Wikipedie, to zobaczy, ze mniej wiecej 1.5 roku po premierze NDS, pojawil sie NDS Lite. Zobaczymy. Na konferencji sie okaze 😉

  11. zabikt

    4 czerwca, 2012 at 11:04 pm

    Zapowiadanie nowego 3DSa teraz, byłoby nielogiczne. Nie uzasadnione finansowo.
    3DS się dobrze sprzedaje. Ma swoje wady, ale tak naprawdę nic takiego na serio złego (no, bateria mogłaby dłużej trzymać).
    GBA SP wyszedł 2 lata po GBA, a GBA miał poważny feler (ciemny ekran).
    DS był konsolą mocno niezoptymalizowaną, konceptem wprowadzonym pośpiesznie do produkcji, aby jedyną nową konsolą na rynku nie było PSP. Był ciężki, niezgrabny, z kiepskim jak na tamten moment ekranem. Ale wziął dużą część rynku i walczył łeb w łeb z PSP. By wygrać potrzebował liftingu, dlatego powstał Lite. Półtora roku po DSie.
    Teraz 3DS jest niezagrożony, nie ma z kim walczyć. A dodatkowo w tym roku Nintendo wypuszcza Wii U. Cała siła idzie na launch nowej konsoli, nie ma wolnych mocy na lifting konsoli dobrze sprzedającej się. Nowy 3DS na pewno jest już przygotowywany, ale wyjdzie najprędzej w przyszłym roku.

  12. Kajo

    4 czerwca, 2012 at 9:12 pm

    Moim zdaniem to nie nastąpi, ponieważ aktualny 3DS sprzedaje się bardzo dobrze i nie sądzę aby było warto wypuszczać nowego :/ Mogło by to wywołać oburzenie co u niektórych. Zresztą to by było bez sensu zważywszy na to, że 3DS jest dopiero od roku i dodatkowo jest już Circle Pad pro i kompletnie jestem przeciw większemu ekranowi.
    Po pierwsze, nie będzie to dobre dla oczu.
    Po drugie, konsole będzie musiała być bardziej oddalona od oczu co było by niekomfortowe dla gracza.
    Więc mam nadzieję, że jest to tylko zbieg okoliczności.
    Nintendo, nie zawiedź mnie !