Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

[Unboxing] Nintendo 3DS Toad Super Mushroom

Jeden z 1000 szczęśliwców, który został wylosowany w Clubie Nintendo, postanowił pochwalić się swoim nowym nabytkiem udostępniając w sieci filmik pokazujący jak wygląda edycja konsoli „3DS Toad Super Mushroom”. Podoba się? Jeśli tak, to aktualnie np. na hiszpańskim eBayu jest do kupienia za jedynie 1500 euro 🙂

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ur28mCdXyxs[/youtube]

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. Trigger

    31 maja, 2012 at 2:39 pm

    Uroczy ale te białe elementy pewnie łatwo się brudzą :3

  2. jeje691

    31 maja, 2012 at 3:26 pm

    Może będzie więcej takich jak ten toad i zelda 3DSów.

  3. Elastyn

    31 maja, 2012 at 3:43 pm

    Gdyby tak mieć białą konsolę i naklejkę o „Toadowym” wzorze, byłoby bardzo podobnie 🙂

  4. wiecio

    31 maja, 2012 at 3:04 pm

    Bardzo fajny ten 3ds.
    Ten koleś to straszny szczęściarz!

  5. TS

    31 maja, 2012 at 6:27 pm

    Włooohooohooł!
    wygląda jak kosmetyczka/pudernica. Niby fajne, ale wyciągnąć coś takiego na ulicy to bym się bał 🙂

  6. sqbboy

    31 maja, 2012 at 9:59 pm

    heheeh zeby nie bylo
    ja tez wygralem-czekam na wyslanie:P
    ja mojego nawet nie otworze- bede trzymaj zapakowanego
    😛

  7. Terazzon

    1 czerwca, 2012 at 10:25 am

    sqbboy za jakiś czas będziesz mógł go sprzedać za naprawdę fajną kase

  8. Dragon_ice

    1 czerwca, 2012 at 11:38 am

    1500 euro to okolo 6000 na polskie czemu takie drogie ?

  9. dany182

    1 czerwca, 2012 at 12:13 pm

    dlatego, że jest to BARDZO rzadki okaz.

    pęknę ze śmiechu jesli nintendo kiedyś go wprowadzi w standardzie xD

  10. jeje691

    1 czerwca, 2012 at 3:33 pm

    @Terazzon. Za jakiś czas to będzie bundle z tym nowym Marianem 😉

  11. Ink

    1 czerwca, 2012 at 8:44 pm

    Jaki słitaśny:D

  12. The Great Gonzo

    2 czerwca, 2012 at 12:48 am

    1500 euro?Padłem.Moim zdaniem to kombinacja 3DS Ice White,i twórcy tego pomysłu jakoś tą obudowę pomalowali czy czymś tam ozdobili i wychodzi na to że to Toad Edition.Na pewno po jakimś czasie stanieje ten egzemplarz ;P

  13. Elastyn

    2 czerwca, 2012 at 10:04 am

    Gonziu, jak ty coś palniesz… Ten egzemplarz nie może stanieć, bo nie jest dostępny w sprzedaży.

  14. The Great Gonzo

    2 czerwca, 2012 at 12:24 pm

    Opss sorry Elastyn za ten komentarz z ebay’a ;/ Zapomniałem że to inna waluta niż Euro i inny przelicznik ;d Jak by coś tamten komentarz z linkiem jest nie ważny :p

  15. Elastyn

    2 czerwca, 2012 at 1:48 pm

    Ale ty nadal czegoś nie rozumiesz. Ta wersja nie jest dostępna w sprzedaży. Nie zamówisz jej na Ultimie, nie zobaczysz na półce sklepowej. Trafiła do kilku szczęśliwców i teraz co oni zrobią, zależy od nich. Skoro nie jest sprzedawana, nie może stanieć.

  16. The Great Gonzo

    2 czerwca, 2012 at 2:46 pm

    Aaa to całkiem co innego :/

  17. Gipsi

    5 czerwca, 2012 at 4:06 pm

    Ja tez wygralem wlasnie tego 🙂 Mam nadzieje ze przyjdzie niedlugo.