Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Infrastruktura online Nintendo jest słaba. Będzie lepiej?

Wii U jest potwierdzonym najnowszym dzieckiem Nintendo, które zostanie zaprezentowane podczas targów E3 w przyszłym tygodni i ma ono uczynić, że Nintendo znajdzie się w centrum uwagi. Tym czasem mówi się, iż obecne możliwości Nintendo Network nie są tak rozwinięte jak to ma miejsce w PlayStation 3 i Xbox 360. Wii U ma wnieść wielką poprawę.

Nintendo Network zostało także wprowadzone dla konsoli Nintendo 3DS w tym roku, ale niestety Nintendo nie podało konkretnych informacji na ten temat. W tym momencie wydaje się, że Nintendo Network jest tylko inną nazwą Nintendo Wi-Fi Connection, ale Panowie z Big N zamierzają przedstawić swoje internetowe plany już w przyszłym tygodniu. Czyżby w końcu NN miało zyskać potencjał? Trzymajmy kciuki!

 

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

 1. Pchan

  31 maja, 2012 at 6:20 pm

  Na konsolach Nintendo jest NN? Bo jakoś nie zauwarzyłem wyrażnej różnicy w przypadku poprzedniej, a obecnej sytuacji.
  POdejrzewam, że faktyczny start NIntendo Network (i tym czym mam być) nastąpi w okolicach premiery Wii U…

 2. nozix

  31 maja, 2012 at 6:49 pm

  Teoretycznie to NN już jest, z tym, że jest strasznie słabo rozwinięte i raczej na 3ds już inaczej nie będzie, zdaje mi się, że bardziej to rozwiną dla konsoli Wii U o ile w ogóle rozwiną, jak narazie to tylko do NN weszło DLC

 3. dany182

  1 czerwca, 2012 at 9:47 am

  Nozix, a Ty dalej swoje hehe 😀
  Powiedzieć, że NN już jest to jakby powiedzieć, że Polska to Niemcy, bo autostrady już w budowie.

 4. GaaraMr1

  1 czerwca, 2012 at 10:52 pm

  Ta,tylko szkoda,że Nintendo na E3 skupi się głównie,a może i wyłącznie na Wii U,pozostawiając 3DSa w tyle. Sądzę,że wszystkiego dowiemy się dopiero na gamescomie.

 5. eggsample

  2 czerwca, 2012 at 6:57 am

  Ciekawe co z Nintendo Zone bo to jest infrastruktura. NN to są sieciowe ficzery, znaczy miały być a ich nie ma.
  Nintendo. Zróbcie coś z tyk Kur….

 6. Pchan

  2 czerwca, 2012 at 9:18 pm

  @GaaraMr1: Na E3 Nintendo ma mieć żekomo dwie konferencje, jedną poświęconą konsolm i grom, drugą tylko szykowanemu software’owi, wieć nie byłbym taki pewien czy oleją 3DS’a. Szczególnie, że mogło by to mu zaszkodzić.

  Co do Gamescom’a, to się niczego nie dowiemy, z prostego powodu Nintendo się tam nie pojawi, mają zamiar organizować w Europie własne eventy (na Polske bym nie liczył:()…

  @nozix: Zmiana nazwy usługi, nie oznacza jej faktycznego startu. Ja podejrzewam, że prawdziwych zmian w 3DSie doczekamy się wraz ze startem usługi z ich stacjonarną konsolą.
  Nintendo nawet przebonkiwało coś o usłudze cross play, która miała by wystartować wraz z szykowanym nowym Smash Brosem…

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Działo się! Niby 10 minut to mało, a jednak panowie z Nintendo pokazali, że to wystarczająco, aby zaprezentować Breath of the Wild jeszcze raz!

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Najnowsze posty na forum

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Indie Games Connect 2023

Data: 30 kwietnia, 2023
Godzina: 3:30 am - 9:30 am
Showcase
Event_IGC-2023_04-30-23

Konami zorganizuje wystawę niezależnych gier Indie Games Connect 2023 w Konami Creative Center Ginza w Tokio. Indie Games Connect 2023 zapewni twórcom przestrzeń do łączenia się ze sobą i użytkownikami. Sponsorzy: Platynowi Game Creators Guild Kodansha Game Creators Lab Unity Technologies Xsolla Srebrni: esports GINZA studio Mr. GAMEHIT Shueisha Game Creators Camp

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Data: 8 czerwca, 2023
Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Po raz pierwszy światowe premiery Summer Game Fest, pokazy rozgrywki i ogłoszenia odbędą się na żywo przed publicznością składającą się z fanów w YouTube Theatre w Hollywood Park w Inglewood w Kalifornii.

Zobacz też

eShop

12 stycznia, przez parę godzin nie będzie dostępu do „pewnych” usług Nintendo Network, między innymi grania online oraz dostępu do sieciowych rankingów.  Przerwa ma...

eShop

Wczoraj podczas Nintendo Direct został zapowiedziany „wspólny portfel” dla 3DSa i Wii U, przy wykorzystaniu Nintendo Network ID, które jest znane posiadaczom stacjonarki. Rejestrując...