Infrastruktura online Nintendo jest słaba. Będzie lepiej?

Wii U jest potwierdzonym najnowszym dzieckiem Nintendo, które zostanie zaprezentowane podczas targów E3 w przyszłym tygodni i ma ono uczynić, że Nintendo znajdzie się w centrum uwagi. Tym czasem mówi się, iż obecne możliwości Nintendo Network nie są tak rozwinięte jak to ma miejsce w PlayStation 3 i Xbox 360. Wii U ma wnieść wielką poprawę.

Nintendo Network zostało także wprowadzone dla konsoli Nintendo 3DS w tym roku, ale niestety Nintendo nie podało konkretnych informacji na ten temat. W tym momencie wydaje się, że Nintendo Network jest tylko inną nazwą Nintendo Wi-Fi Connection, ale Panowie z Big N zamierzają przedstawić swoje internetowe plany już w przyszłym tygodniu. Czyżby w końcu NN miało zyskać potencjał? Trzymajmy kciuki!

 

Brak komentarzy

  1. @GaaraMr1: Na E3 Nintendo ma mieć żekomo dwie konferencje, jedną poświęconą konsolm i grom, drugą tylko szykowanemu software’owi, wieć nie byłbym taki pewien czy oleją 3DS’a. Szczególnie, że mogło by to mu zaszkodzić.

    Co do Gamescom’a, to się niczego nie dowiemy, z prostego powodu Nintendo się tam nie pojawi, mają zamiar organizować w Europie własne eventy (na Polske bym nie liczył:()…

    @nozix: Zmiana nazwy usługi, nie oznacza jej faktycznego startu. Ja podejrzewam, że prawdziwych zmian w 3DSie doczekamy się wraz ze startem usługi z ich stacjonarną konsolą.
    Nintendo nawet przebonkiwało coś o usłudze cross play, która miała by wystartować wraz z szykowanym nowym Smash Brosem…

Dodaj komentarz