Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Ponad sześć milionów konsol Nintendo 3DS sprzedanych w Japonii, milion w UK

Japońska publikacja Famitsu ogłosiła, że Nintendo sprzedało 6,017,206 konsol Nintendo 3DS od początku premiery w Japonii. Dziś także okazało się, że Nintendo ma prawie milion sprzedanych konsol Nintendo 3DS w Wielkiej Brytanii. Moim zdaniem to wielki sukces! Tak trzymać Nintendo!

 

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. Trigger

    23 maja, 2012 at 9:28 pm

    Tak, ja objeżdżając cały Olsztyn nie mogłem na trafić na nikogo ale to chyba jest dość oczywiste. Ważne ,że na świecie cieszy się wielkim zainteresowaniem !

  2. wiecio

    23 maja, 2012 at 8:21 pm

    Na ulicach tego nie widać 🙂
    Mówię o streetpassie

  3. zabikt

    23 maja, 2012 at 11:30 pm

    Cóż, Polska to dziwny kraj, ale nie ma co się specjalnie dziwić, skoro nie ma dystrybutora z prawdziwego zdarzenia.
    A co do Street Passów, to ja w ubiegłym tygodniu miałem w Gdyni prawdziwego (nie ustawianego).

  4. sanitariusz

    24 maja, 2012 at 9:40 am

    Miesiąc spędziłem w Denver i zero streetpass’a w tym czasie.

  5. TS

    24 maja, 2012 at 10:42 am

    Będe w Denver 2 dni na wakacjach. też spróbuje.
    A jak w N.Y. nic nie złapie to stwierdzę że „Japonia nie istnieje, bo wiem o niej tylko z internetu, telewizji i gazet”.
    (w praktyce mam jednego spontanicznego SP z Krakowa)

  6. KarateKoksPL

    24 maja, 2012 at 11:14 am

    Ja jednego trafiłem w Gdańsku nawet nie wiem kiedy i gdzie.

  7. zabikt

    24 maja, 2012 at 12:11 pm

    Jeśli „magda” to w Galerii Bałtyckiej w Saturnie – konsolka Demo. Takich Street Passów (ani Street Passów z ludźmi z forum) nie liczę.
    Ogólnie 3DS ma się dobrze, a mała liczba Street Passów jest uwarunkowana metodą jego uzyskiwania. Musisz minąć się z kimś kto ma konsolkę w odległości kilkunastu metrów. We wszystkich krajach, poza Japonią, będzie z tym problem. Kiedyś cały dzień chodziłem po centrum Hamburga i zero Street Passów.
    Ja mojego Street Passa miałem w banku. Facet stał w kolejce przede mną (zorientowałem się dopiero następnego dnia, po Mii).

  8. arinald

    24 maja, 2012 at 1:43 pm

    Ja za to spędziłem 5 godzin w Pradze i miałem 3 SP meetingi (chociaż problem był jeszcze taki, że było mocne słońce i nigdy nie byłem pewien, czy Wireless mam włączony czy wyłączony i na pewno przez całe 5 godzin nie miałem włączonego StreetPassa (myślę, że straciłem gdzieś z 2 godzinki)

  9. zabikt

    24 maja, 2012 at 6:36 pm

    W Saturnie w Galerii Bałtyckiej włączyli Street Passa gdzieś tak w okolicach Wielkanocy. Gdy byłem przed Wielkanocą jeszcze nie było. Potem tu na forum ktoś napisał, że jest. Pojechałem i był. W tym tygodniu też jeszcze był (mam kolejnego z tą samą osobą).

  10. nozix

    24 maja, 2012 at 6:23 pm

    Ja przed Wielkanocą byłem w Gdańsku w galerii bałtyckiej, przeszedłem ją wzdłuż i wszerz przez cały dzień i zero street passa

  11. lejsiorex

    24 maja, 2012 at 8:27 pm

    Ja jade przez cały Olsztyn codziennie i nikogo znalazłem na streetpasie do tej pory 🙁

  12. Piotrek K

    26 maja, 2012 at 7:30 pm

    I pomyslec, ze jednym z 'achievementow’ jest… zdobycie 100 (stu) street passow jednego dnia ;).

  13. jeje691

    29 maja, 2012 at 1:47 pm

    Ale te 'achievementy’ nie są dla Polski :p