Ponad sześć milionów konsol Nintendo 3DS sprzedanych w Japonii, milion w UK

Japońska publikacja Famitsu ogłosiła, że Nintendo sprzedało 6,017,206 konsol Nintendo 3DS od początku premiery w Japonii. Dziś także okazało się, że Nintendo ma prawie milion sprzedanych konsol Nintendo 3DS w Wielkiej Brytanii. Moim zdaniem to wielki sukces! Tak trzymać Nintendo!

 

Brak komentarzy

  1. Jeśli „magda” to w Galerii Bałtyckiej w Saturnie – konsolka Demo. Takich Street Passów (ani Street Passów z ludźmi z forum) nie liczę.
    Ogólnie 3DS ma się dobrze, a mała liczba Street Passów jest uwarunkowana metodą jego uzyskiwania. Musisz minąć się z kimś kto ma konsolkę w odległości kilkunastu metrów. We wszystkich krajach, poza Japonią, będzie z tym problem. Kiedyś cały dzień chodziłem po centrum Hamburga i zero Street Passów.
    Ja mojego Street Passa miałem w banku. Facet stał w kolejce przede mną (zorientowałem się dopiero następnego dnia, po Mii).

  2. Ja za to spędziłem 5 godzin w Pradze i miałem 3 SP meetingi (chociaż problem był jeszcze taki, że było mocne słońce i nigdy nie byłem pewien, czy Wireless mam włączony czy wyłączony i na pewno przez całe 5 godzin nie miałem włączonego StreetPassa (myślę, że straciłem gdzieś z 2 godzinki)

  3. W Saturnie w Galerii Bałtyckiej włączyli Street Passa gdzieś tak w okolicach Wielkanocy. Gdy byłem przed Wielkanocą jeszcze nie było. Potem tu na forum ktoś napisał, że jest. Pojechałem i był. W tym tygodniu też jeszcze był (mam kolejnego z tą samą osobą).

Dodaj komentarz