Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

eShop

Demo Rayman Origins 3DS już w czwartek w eShop!

Nintendo ogłosiło, że w tym tygodniu otrzymamy kolejne demo „dużej gry” do pobrania i tym razem będzie to długowyczekiwany port jednej z najlepszych platformówek tego roku – Rayman Origins!

Ponadto w sklepie pojawi się również wspominany kilka njusów niżej Kirby’s Dream Land 2, w ramach Virtual Console oraz Bird Mania 3D.

Kto już nie może doczekać się czwartku?!

3DS VC

Kirby’s Dreamland 2 – £3.60

3DS Download

Rayman Origins demo – free
Bird Mania 3D- £1.80

Nintendo Video

Shaun the Sheep 3D – Shaun Goes Old School,
Big Buck Bunny

WiiWare

2 Fast 4 Gnomz Demo – free

 

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. dany182

    14 maja, 2012 at 1:23 pm

    CO? To niesamowite! Już powoli myślałem, że ta gra nigdy się nie pojawi, a tutaj taka niespodzianka. No nic, w czwartek się wyjaśni czy nabywam wersję na ps3 czy 3ds.

  2. skizo

    14 maja, 2012 at 1:45 pm

    nozix: Ale Rayman Origins to właśnie nowość dla posiadaczy 3DS i demo ukazuje się przedpremierowo. To, że gra ukazała się z tak dużym poślizgiem to już inna bajka…

  3. Pchan

    14 maja, 2012 at 2:01 pm

    Ja się ciesze, ograłem demo na swoim PS3, jaram się nadchodzącym Rayman Legends (szczególnie edycją na Wii U), teraz sobie ogram demo na 3DS’ie, i zdecyduje się na co kupić tą nomen omen świetną platformówke…

  4. Trigger

    14 maja, 2012 at 2:10 pm

    Hurra ! Choć może nie tak wielkie skoro już z przyjaciółmi przeszliśmy tą gre na pc…

  5. nozix

    14 maja, 2012 at 1:28 pm

    Tylko troszkę nie rozumiem polityki Ninny, dają demka gierek które jjuż są na rynku od jakiegoś czasu, zamiast tego mogliby dawać demka gier, które dopiero zostaną wydane w najbliższym czasie np. Mario Tennis Open.

  6. Ryukendn

    14 maja, 2012 at 1:36 pm

    @nozix

    za dużo chcesz, ja się ciesze że Ninny się nawróciło i wgl daje jakieś demka ;]

  7. nozix

    14 maja, 2012 at 1:39 pm

    Ryukendn

    Nie no ja także się cieszę, tym bardziej, że ostatnio była susza i przez jakiś czas nie było w ogóle demek 🙂 ale czasami mogliby dać deko jakiejś nadchodzącej giereczki.

  8. nozix

    14 maja, 2012 at 1:53 pm

    skizo

    Zwracam honor 🙂 źle spojrzałem na datę premiery, w Europie gra wychodzi dopiero 8 czerwca także faktycznie dla Europejskich fanów to jest niezła gratka 🙂

  9. es600

    14 maja, 2012 at 4:44 pm

    Ciekaw jestem jak wypadnie efekt 3d oraz czy będzie obsługiwany żyroskop i dotykowy ekran

  10. Kajo

    14 maja, 2012 at 2:50 pm

    No macie fajnie 🙂 Szkoda, że w amerykański eShop brakuje trochę dem np. KI:U albo właśnie RO :/Ale zato ja sobie poczekam na KH 3D 😛

  11. super cheater

    14 maja, 2012 at 3:43 pm

    @Kajo Taki nasz smutny los. 😉

  12. Kajo

    14 maja, 2012 at 3:54 pm

    @ super cheater
    No niestety 🙂

  13. soldier37

    14 maja, 2012 at 8:09 pm

    Super! To naprawdę dobra wiadomość!

  14. Piotrek K

    14 maja, 2012 at 7:22 pm

    Osom!! Gre na pewno kupie. Ale przedpremierowo z checia przekonam sie jak wyglada efekt 3D 🙂

  15. burkin

    15 maja, 2012 at 9:45 pm

    ta jest! już niedługo::)

  16. Yellow

    17 maja, 2012 at 12:32 pm

    moze mi ktos powiedziec o ktorej godzinie to bd? 😛

  17. TS

    17 maja, 2012 at 5:42 pm

    Wszyscy o Ray’u a ja właśnie wyczytałem że ta druga gierka o ptakach to firmy Teyon, która ma siedzibę w Krakowie! (jak to miło że ktoś „za rogiem” uważa że warto coś robić na 3DS’a). Chyba kupię żeby nie stracili zapału 🙂

  18. Kajo