Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

[UP] Nintendo zaprzestaje produkcji 3DSa w kolorze Aqua Blue

Nintendo ujawniło za pośrednictwem oficjalnej strony japońskiej, że planuje zaprzestać produkcji oryginalnej konsoli Nintendo 3DS w kolorze Aqua Blue. Na stronie 3DS kolor ten jest wymieniony jako „planowane zakończenie produkcji”. Nie podano konkretnego powodu w sprawie tej decyzji.

UPDATE:

Przedstawiciel Nintendo of America wydał krótkie oświadczenie, w którym sugerują, iż będą nadal sprzedawać konsolę przez ograniczony okres czasu.

“We have nothing to announce about the Aqua Blue Nintendo 3DS in our territory at this time.”

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. mobor

    12 maja, 2012 at 5:34 pm

    Moze dlatego ze w tym kolorze peka lakier

  2. jeje691

    12 maja, 2012 at 6:19 pm

    To teraz będę Nim szpanował 😉

  3. Pchan

    12 maja, 2012 at 6:59 pm

    A to nie jest tak, że ten kolor najsłabiej sprzedawał się w Japonii, i dlatego z niego rezygnują?
    Bo gdzieś coś takiego zasłyszałem…

  4. Ryukendn

    12 maja, 2012 at 5:34 pm

    teraz wchodzi dużo nowych kolorów, dlatego muszą z jakiegoś zrezygnować 😉

  5. nozix

    12 maja, 2012 at 5:38 pm

    @mobor

    Lakier pęka nie tylko w Aqua Blue, ja posiadam kolor czerwony i także zauważyłem pęknięcia na „krzyżaku” i przyciskach.

  6. Kajo

    12 maja, 2012 at 6:04 pm

    Na moim Black Piano (chyba jakoś tak :D) niema żadnych pęknięć.
    Trochę dziwne O_o

  7. Spajd

    12 maja, 2012 at 9:52 pm

    nie wiem skąd autor newsa miał źródło, ale nintendo zaprzestaje produkcji aqua blue TYLKO na rynek japoński, dlatego amerykański oddział na zapytanie co z resztą świata odpowiedziała, że tam nie mają nic do ogłoszenia na ten temat, prawdopodobnie w japonii aqua blue jest zastępowany przez cobalt blue i bez sensu jest utrzymywać dwa niebieskie na jednym rynku…

  8. Dobos

    12 maja, 2012 at 10:37 pm

    Mnie to pasuje, mam taką i zyska na wartości 🙂

  9. Trigger

    12 maja, 2012 at 10:55 pm

    Nie przeszkadza mi to… fioletowy i czerwony są ładniejsze =D W dodatku mój aqua będzie bardziej oryginalny !

  10. Vaderous

    12 maja, 2012 at 8:56 pm

    a ja takową mam 😛 za 5 lat będzie unikat 😛 na allegro 😛

  11. nozix

    13 maja, 2012 at 2:38 pm

    Spajd

    Radziłbym czytać newsy bardziej uważnie, jest tam wyraźnie napisane w pierwszej części newsa, że chodzi o rynek Japonski, a Ameryka wcale nie wypowiedziała się na temat „reszty świata” tylko o własnym rynku, iż będą ten kolor sprzedawali jeszcze przez jakiś czas.

    Co do źródła newsa to jest ono wiarygodne.

  12. Spajd

    13 maja, 2012 at 5:38 pm

    nozix to ja upraszam o dokładne czytanie newsa, nie ma tam nic, że chodzi o rynek japoński poza tym, że informacja pochodzi ze strony nintendo japan, a nintendo america nie powiedziała, że będą sprzedawać jeszcze przez jakiś czas tylko, że aktualnie nie mają nic do ogłoszenia w tym temacie, przeczytaj może oryginalny angielskie oświadczenie