[UP] Nintendo zaprzestaje produkcji 3DSa w kolorze Aqua Blue

Nintendo ujawniło za pośrednictwem oficjalnej strony japońskiej, że planuje zaprzestać produkcji oryginalnej konsoli Nintendo 3DS w kolorze Aqua Blue. Na stronie 3DS kolor ten jest wymieniony jako „planowane zakończenie produkcji”. Nie podano konkretnego powodu w sprawie tej decyzji.

UPDATE:

Przedstawiciel Nintendo of America wydał krótkie oświadczenie, w którym sugerują, iż będą nadal sprzedawać konsolę przez ograniczony okres czasu.

“We have nothing to announce about the Aqua Blue Nintendo 3DS in our territory at this time.”

Brak komentarzy

  1. nie wiem skąd autor newsa miał źródło, ale nintendo zaprzestaje produkcji aqua blue TYLKO na rynek japoński, dlatego amerykański oddział na zapytanie co z resztą świata odpowiedziała, że tam nie mają nic do ogłoszenia na ten temat, prawdopodobnie w japonii aqua blue jest zastępowany przez cobalt blue i bez sensu jest utrzymywać dwa niebieskie na jednym rynku…

  2. Spajd

    Radziłbym czytać newsy bardziej uważnie, jest tam wyraźnie napisane w pierwszej części newsa, że chodzi o rynek Japonski, a Ameryka wcale nie wypowiedziała się na temat „reszty świata” tylko o własnym rynku, iż będą ten kolor sprzedawali jeszcze przez jakiś czas.

    Co do źródła newsa to jest ono wiarygodne.

  3. nozix to ja upraszam o dokładne czytanie newsa, nie ma tam nic, że chodzi o rynek japoński poza tym, że informacja pochodzi ze strony nintendo japan, a nintendo america nie powiedziała, że będą sprzedawać jeszcze przez jakiś czas tylko, że aktualnie nie mają nic do ogłoszenia w tym temacie, przeczytaj może oryginalny angielskie oświadczenie

Dodaj komentarz