Fire Emblem: Przebudzenie – Pierwsze 78 minut!

Mesut z Nintendo Domination był tak uprzejmy i przesłał pierwsze 78 minut filmiku z gry Fire Emblem: Awakening na Nintendo 3DS. Gra cieszy się dużym powodzeniem w Japonii i została już potwierdzona przez Nintendo Europe, iż zostanie wydana w tym roku na Starym Kontynencie.

A tymczasem wielbicieli serii zapraszamy na ponad  godzinny seans 🙂

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZEOS7rysuxY[/youtube]

Brak komentarzy

  1. Trafić trafi do Europy, pytanie tylko kiedy?
    To amerykanie mają się o co martwić, szczególnie, że jednym z powodów opóżnienia takiego Xenoblade, był fakt, że w Stanach jrpg’i słabo się zaczeły sprzedawać. Co doprowadziło do sytuacji, że Nintendo wycofało się ze sprzedarzy Fire Emblem: Radiant Down na tym terenie. I tym samym ku rozgoryczeniu tamtejszych fanów, nie ma narazie w planach sprzedarzy tego tytułu i nich. Nie wspominająć już o paru innych tytułach…

  2. Moje obawy uzasadniam tym iż FE: New Mystery nie ukazało się ani w EU ani w USA. Była bezpośrednia kontynuacja FE: Shadow Dragon, wcześniej nigdy nie wydana w EU / USA. Ta doskonała szansa dla fanów FE poznania 2 pierwszych odsłon cyklu przepadła w czeluściach historii, na dodatek z blokadą regionalną na DSi dla terenu Japońskiego.

    Zawiedziony bardzo tą sytuacją nie chcę się zbyt napalać na FE: Awakening.

    FE: Radiant Dawn nie było wydane w USA przed EU?

Dodaj komentarz