Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Ogarnij swoje menu! Nadchodzi nowy update.


Podczas konferencji Nintendo Direct Satoru Iwata oznajmił, że już 25 kwietnia będziemy mogli zaktualizować naszą konsolkę.

Update ten pozwoli nam między innymi tworzyć foldery w które będziemy wpakować nawet 60 aplikacji oraz pobieranie patchów do gier. Pierwszą grą która otrzyma patcha będzie Mario Kart 7. Patch ten wyłączy błedy które pozwalają nam skrócić trasę nawet o połowę. Patche będzie można pobierać z Eshopu. Kto nie może się doczekać ?

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. dany182

    23 kwietnia, 2012 at 1:20 pm

    bardzo fajna sprawa. menu konsoli po roku użytkowania wygląda jak śmietnik.
    a co do patchy to fajnie, ale kiedy w końcu będzie NNetwork?

  2. zabikt

    23 kwietnia, 2012 at 1:28 pm

    Akurat na Nintedo Direct dla Europy ogłosił to Satoru Shibata, ale to szczegół, bo Iwata to samo ogłosił Japończykom.

  3. BLAKE148

    23 kwietnia, 2012 at 1:43 pm

    Ja jestem niecierpliwy.

  4. dany182

    23 kwietnia, 2012 at 1:45 pm

    I GITARA! przegapiłem te info, bo nie odpalałem 3ds’a od ponad tygodnia.

  5. es600

    23 kwietnia, 2012 at 1:56 pm

    Wolałbym żeby przeglądarka w końcu obsługiwała javę i żeby była możliwość ogladania filmików z yt

  6. nozix

    23 kwietnia, 2012 at 1:11 pm

    Ja już czekam z niecierpliwością 🙂

  7. nozix

    23 kwietnia, 2012 at 1:26 pm

    Network ma właśnie być teraz z tym update’em

  8. Pastlong

    23 kwietnia, 2012 at 3:56 pm

    Na Wii YouTube działa, to na 3DS’ie też by się przydało:) A te foldery to super rzecz. Wreszcie się ikony ogarnie. Teraz zostawiałem je tak jak się pobrały, bo zmienienie kolejności nie zmienia ilości ikon, i tak czy siak jest śmietnik:)

  9. nozix

    23 kwietnia, 2012 at 2:09 pm

    Noo to fakt, takie coś by się przydało bo brakuje tego na 3dsie i na wii

  10. The Great Gonzo

    23 kwietnia, 2012 at 4:35 pm

    @Nozix
    Wtf?Are you kidding me?!Nintendo Network w tym update?:O Przegapiłem newsa :/

  11. dany182

    23 kwietnia, 2012 at 4:44 pm

    a ja nadal nie moge nigdzie tego znaleźć, że to w ten czwartek. ma ktoś jakieś źródło?

  12. jojusiek5000

    23 kwietnia, 2012 at 4:49 pm

    Ooooooo… wreszcie, gęsia skórka

  13. jojusiek5000

    23 kwietnia, 2012 at 4:51 pm

    Co to za ikonka z tą antenką ??? Ta obok Settings 🙂 Wytłumaczy ktoś spokojnie ?

  14. aragox

    23 kwietnia, 2012 at 5:06 pm

    Ja mam nadzieje, że do star foxa będzie update z multiplayerem :/

  15. dany182

    23 kwietnia, 2012 at 5:08 pm

    ”W gruncie rzeczy to nintendo network już jest tylko poprostu zostanie wzbogacone a pare elementów takich jak DLC”

    nie no tak to nie ma. to nie na tym polega, że od środy będzie można ściągać patche i dlc, bo jeśli to tak to to dupa, a nie 'network’. to musi być usługa do której się logujesz, miejsce w którym centralizują się wszystkie funkcje konsoli związane z internetem.

    moje postulaty dotyczące funkcji jakie bym BARDZO chciał zobaczyć w Nintendo Network to:

    – PRZEDE WSZYSTKIM możliwość założenia konta NN, celem przypisywania gier zakupionych w eshopie do KONTA, a nie KONSOLI

    – fajnie by było, gdyby pojawiło się coś na wzór trofeów czy achievementów (trofea dają dużo frajdy i wyraźnie zwiększają ilość godzin spędzonych przy danej grze). zdaje sobie jednak sprawę, że nikt tej funkcji nie zapowiadał, więc raczej jej nie ujrzymy prędko.

    – usprawniona friend lista, z komunikatorem

    I to chyba tyle.

  16. aragox

    23 kwietnia, 2012 at 5:09 pm

    PS: ciekawe czy folderom będzie można zmieniać ikony.

  17. dany182

    23 kwietnia, 2012 at 5:23 pm

    no to masakra. idź pan w ch** z takim Nintendo Network…

  18. nozix

    23 kwietnia, 2012 at 4:48 pm

    @The Great Gonzo i dany182

    W gruncie rzeczy to nintendo network już jest tylko poprostu zostanie wzbogacone a pare elementów takich jak DLC

  19. nozix

    23 kwietnia, 2012 at 4:55 pm

    @dany182

    Update systemu jest 25 czyli w środe, a w czwartek będzie update gier i demek jak zawsze

  20. nozix

    23 kwietnia, 2012 at 5:15 pm

    @dany182

    http://en.wikipedia.org/wiki/Nintendo_Network

    – zakladanie kont bedzie mozliwe ale jak narazie tylko na Wii U

    – na trofea to raczej bym nie liczył za bardzo

    – „usprawniona friend lista, z komunikatorem” – to by się przydało ale raczej to teraz nie nastąpi

  21. The Great Gonzo

    23 kwietnia, 2012 at 7:16 pm

    „no to masakra. idź pan w ch** z takim Nintendo Network…”
    Polać mu 😀
    Do kitu z takim Nintendo Network :/ Jak nie ma trofeów to to nie jest żaden Network,a komunikator tak samo dupa blada :/ Nintendo chyba nas zawiedzie poraz kolejny -_- Wielce się znaleźli,rzucą psu do miski pare ziaren karmy i już myślą że to będzie taka sama karma jak od konkurencji -,- Poprzez to powiedzenie miałem na myśli to,że Nintendo sobie myśli że jak zarzucą paroma DLC to będą tacy sami jak PSS albo xbox…

  22. The Great Gonzo

    23 kwietnia, 2012 at 7:45 pm

    @nozix
    Tylko że ja mam już PSS a xkloc mi nie potrzebny ;p

  23. The Great Gonzo

    23 kwietnia, 2012 at 7:57 pm

    PSS na PS3 i PSP bo mam te obydwie platformy ;p

  24. soldier37

    23 kwietnia, 2012 at 8:15 pm

    Powiedzcie mi dlaczego porównujecie Nintendo Network do Xbox Live czy PSN jak to jeszcze nie wyszło… XBL i PSN jest już na rynku dość długo a NN dopiero powstało lub powstaje. ;] Poczekamy zobaczymy co będzie w tej usłudze. A pomysł z trofeami bardzo mi się podoba. Może udało by się jeszcze dodać czat głosowy w konsoli?

  25. nozix

    23 kwietnia, 2012 at 7:41 pm

    Jeśli wam coś nie pasi to przejdźcie na ps3 lub x-klocka 🙂 Nintendo nie jest od papugowania pomysłów z innych platform, ma swoje własne oryginalne pomysły i myślę, że niejednokrotnie nas jeszcze zaskoczy pozytywnie.

  26. nozix

    23 kwietnia, 2012 at 7:49 pm

    jakie pss? chyba mowisz o psp? lub ps3 lub psv?

  27. dany182

    23 kwietnia, 2012 at 10:04 pm

    nozix jesteś w porządku, ale wydajesz mi się strasznie fanboyowaty, przez na przykład takie stwierdzenie ”Jeśli wam coś nie pasi to przejdźcie na ps3 lub x-klocka”??
    co to w ogóle za pomysł? czyli mamy siedzieć na tyłkach ślepo wierzyć w doktryne nintendo i każdą usługę którą inni mają w standardzie przyjmować jako dar od Boga? albo nie zwracać uwagi, że nas wyraźnie robią w jajo?
    poza tym mam ps3 od 5 lat i dlatego wiem też, jak wysoko ma postawioną poprzeczkę nintendo jeśli chodzi o usługi sieciowe i moim zdaniem jeśli to ma tak wyglądać jak z tych zapowiedzi, to to jest kpina.
    nintendo wprowadzana pierwszą pełnoprawną usługę sieciową po paru latach czekania na nie wiem co, więc nic dziwnego, że fani oczekują czegoś naprawdę dobrego. w końcu mieli czas na dopracowanie usługi nie? a jeśli mają to być tylko takie przechwałki, że to konkurencja dla PSN czy xbox live, a w rzeczywistośći nie otrzymamyn nawet większości opcji dostępnych w wyżej wymienionych to będzie to zwyczajna lipa. DLC i patche mogli spokojnie wydać bez NNetwork, więc…
    na drugiej stronie medalu zaskoczył mnie gonzo, który wypowiada się wyjątkowo obiektywnie 🙂

  28. rici747

    23 kwietnia, 2012 at 10:22 pm

    Ale dlaczego sądzicie, że ten update to NN? Ja to uważam, że to będzie kompletnie inna usługa wprowadzona później.

  29. nozix

    23 kwietnia, 2012 at 8:27 pm

    @soldier37

    święta racja NN dopiero raczkuje i z pewnością się ładnie rozwinie.

    co do trofeów to być może Ninny wymyśli z czasem coś swojego no i faktycznie rozmowy głosowe by się przydały. W pewnym sensie da się wysłać wiadomość głosowa ale to jeszcze nie to samo 🙂

  30. Piotrek K

    23 kwietnia, 2012 at 8:29 pm

    W koncu bede mogl sobie skatalogowac wszystkie filmiki co mam sciagniete. nie powiem, przydatna rzecz. Choc jeszcze tak SPORO rzeczy lezy i kwiczy, ze to tylko ulamek tego co chcialbym, zeby bylo 🙂

  31. dany182

    23 kwietnia, 2012 at 10:35 pm

    nie ma jeszcze nn. skąd Ci się w ogóle wziął taki pomysł? Ty w ogóle bawiłeś się PSX czy XBL?

  32. rici747

    23 kwietnia, 2012 at 10:44 pm

    Skąd wniosek, że NN jest. Nigdzie nie podano oficjalnie wiadomości potwierdzającej twoją teze

  33. eggsample

    23 kwietnia, 2012 at 10:48 pm

    Patche to dobra rzecz ale udowadnia nawet nin potrafi wydać niedorobione gry. W końcu MK7 będzie grywalne po sieci.

  34. rici747

    23 kwietnia, 2012 at 11:10 pm

    póki nie ma zakładania kont i przypisywania do niego gier, nie ma co mówić, że to NN.

  35. nozix

    23 kwietnia, 2012 at 9:24 pm

    Spokojna twoja rozczochrana 🙂 Ninny napewno zadba o fanów i będzie rozbudowywać NN.

  36. nozix

    23 kwietnia, 2012 at 10:18 pm

    dany182
    nie od razu Kraków zbudowano 😉 to fakt że Nintendo w kwastii sieciowej rozwija sie strasznie wolno ale miejmy nadzieje że po falstarcie 3dsa i paru porazkach w przypadku wii, wyciagneli jakies wnioski i nauki i w miare szybko NN zostanie rozbudowany, ja pokladam duze nadzieje w Nintendo gdyż wychowałem sie na tej marce i sledzac jej losy od poczatku uwazam ze calkiem dobrze sobie radzi mimo silnej konkurencji. 🙂

  37. nozix

    23 kwietnia, 2012 at 10:25 pm

    NN już jest tylko teraz jest kolejno rozbudowywane o różne opcje, z środowym updatem dojdzie opcja DLC

  38. nozix

    23 kwietnia, 2012 at 11:04 pm

    dany182
    1. http://en.wikipedia.org/wiki/Nintendo_Network
    2. znaczek na pudełku Kid Icarusa
    3. W MK7 jak łączymy się do gry online to jest napisane „connecting to nintendo network”
    NN nie potrzebuje daty premiery to już jest od dawna tylko poprostu z z nazwy WFC zmienili na Nintendo Network, usprawnili online w gierkach i stopniowo dodaja różne możliwości.

    Co do styczności z PSN I XBL owszem miałem styczność, mój brat cioteczny ma PS3, a drugi który mieszka w Warszawie ma Xboxa.

  39. nozix

    23 kwietnia, 2012 at 11:23 pm

    Pisałem już wcześniej – na 3dsie nie będzie jak narazie zapisywania kont, taka możliwość będzie miało Wii U

  40. The Great Gonzo

    24 kwietnia, 2012 at 5:39 am

    Nozix co ty wygadujesz?Nie ma jeszcze NN,bo gdyby było to podczas łączenia się z MK7 online zapytali by się Ciebie pierwsze co o email oraz passworld tak jak za każdym razem łącząc się z PSN obojętnie w jakiej grze na PS3 posiadającej usługe PSN…Tak jak mówiłem,to dupa network a nie Nintendo Network -.- Jak zrobią być może trofea to wtedy pogadamy 😉

  41. dany182

    24 kwietnia, 2012 at 8:42 am

    Nazwa Nintendo Network nic nie znaczy, dopóki nie ma kont to nie ma NN.
    Network to nie znaczek na pudełku, tylko usługa która musi działać. Jeśli w teorii nic się nie zmieniło to jak możemy mówić, że coś już jest?

  42. nozix

    24 kwietnia, 2012 at 12:56 pm

    Kurcze chlopaki Google nie boli! nie chce mi sie juz tlumaczyc po raz setny zse NN sie dopiero rozwija i narazie jest w fazie poczatkowej, konta beda narazie tylko na wii u pisze to po raz setny.

  43. Vaderous

    24 kwietnia, 2012 at 6:02 pm

    czekam 🙂

  44. MAciek

    25 kwietnia, 2012 at 2:01 am

    Aktualizacja wkrótce nadejdzie 😛 od ponad 2-3 godzin trwają prace w eshopie (brak dostępu)

  45. soldier37

    25 kwietnia, 2012 at 8:14 am

    Nintendo Network być może już istnieje ale z ocenami to może poczekajmy do momentu aż sami będziemy mogli to przetestować.

  46. TS

    25 kwietnia, 2012 at 9:14 pm

    http://www.nintendolife.com/news/2012/04/nintendo_zone_launched_in_europe

    Teoretycznie uruchomili też Nintendo Zone (HOTSPOTY FREE)
    W Polsce jest kilkanaście (może kilkadziesiąt, bo mi się nie chciało mapy przewijać), ale dobór lokalizacji dziwny (liceum, biblioteka, supermarket,hotel – patrząc na Kraków)

  47. Witolman

    11 maja, 2012 at 11:25 pm

    co to jest za antenka obok system setings i download play?