Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

eShop

[eShop 19/04/2012] Nowości w europejskim eShop. Colors!

W tym tygodniu bez wątpienia najciekawszą pozycją w eShopie będzię trójwymiarowa wersja znanego z DS i iPhone programu malarskiego Colors! Polecamy!

Avatar. Jeden z obrazków stworzony za pomocą Colors DS.

Pełna lista nowości:
3DS

Colors! 3D – £5.40

3DS Video

The 3D Machine – £0.90

DSiWare

GO Series: Escape Trick Convenience Store – £4.50 / 500 points

WiiWare

Rush Rush Rally Racing – 900 points

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. Magda Gessler

    16 kwietnia, 2012 at 5:35 pm

    Sporo kosztuje.

  2. The Great Gonzo

    16 kwietnia, 2012 at 5:53 pm

    Ja kupie colors na 100% 😀 może i brak skilla ale zawsze coś 😉

  3. mobor

    16 kwietnia, 2012 at 7:01 pm

    w porównaniu do AppStore liczba premier jest „porażająca” 🙂

    Raz na tydzień „aż” pięć pozycji. W „świetnych” cenach do tego

  4. Magda Gessler

    16 kwietnia, 2012 at 7:24 pm

    @mobor, w końcu to Nintendo.

  5. Piotrek K

    16 kwietnia, 2012 at 5:42 pm

    Colours nie kupie, bo skilla brak, a jedynie podgladalbym co inni robia. Moze kiedys. ciekawi mnie za to The 3d machine. Mam nadzieje, ze bedzie wystarczajaco dlugie (i w wysokiej rozdzielczosci i bez zbytniej kompresji) by zakupic 🙂

  6. Kajo

    16 kwietnia, 2012 at 11:24 pm

    A czego się spodziewaliście???
    Że wszędzie będzie jak w biedronce? 😀

  7. Magda Gessler

    17 kwietnia, 2012 at 12:52 pm

    @Kajo, no ale bez przesady! To tylko mały duperelek do rysowania.

  8. The Great Gonzo

    17 kwietnia, 2012 at 2:50 pm

    Colors na pewno będzie fajny ale czekam na flipnote studio w wersji 3D 😀

  9. jeje691

    17 kwietnia, 2012 at 7:24 pm

    @Gessler,to nie jest aż taki duperelek w porównaniu do jakichś głupich aplikacji w e-shopie.

  10. Magda Gessler

    17 kwietnia, 2012 at 7:48 pm

    @Jeje, o aplikacjach z eShopu to nawet nie wspominaj, bo to kupa do potęgi. Nie mówię, że Colors mi nie pasuje, ale jego cena jest dość przerażająca. Za to można kupić sobie dwa klasyki z GB lub Pullbox + coś jeszcze.

  11. sanitariusz

    17 kwietnia, 2012 at 10:27 pm

    od roku mam Colors! na iPhone. Na dodatek za dużą mniejszą kase.
    Dla mnie jest dużo więcej lepszych aplikacji. Np taki sketchbook-pro.

    http://itunes.apple.com/pl/app/sketchbook-pro-for-ipad/id364253478?mt=8

  12. Ink

    18 kwietnia, 2012 at 1:04 am

    No to już wiem dlaczego nie da się ściągnąć Flipnote na 3DSa;]

  13. zabikt

    18 kwietnia, 2012 at 1:21 pm

    Ivona, Colors kosztuje dokładnie tyle samo co Pullblox, czy Zelda z GBC, albo gry 3D Classics.

  14. eggsample

    22 kwietnia, 2012 at 10:51 pm

    Ma ktoś? Różni się czymś od Colors na DS po za funkcją 3D?