Taiko Drum Master ponownie zabębni, tym razem w 3D.

Fani gier muzycznych mogą mieć powody do zadowolonia bowiem na Nintendo 3DS zmierza kolejna gra rytmiczna, tym razem ze znanej serii „bębniarskiej” – Taiko no Tatsujin. Na łamach Famitsu zapowiedziana została właśnie kolejna odsłona z serii zatytułowana Taiko Drum Master: Little Dragon and the Mysterious Orb (org. Taiko no Tatsujin: Chibi Dragon to Fushigi na Orb).

Czekamy na szczegóły, które zapewne za kilka godzin pojawią się w sieci. Poniżej dla niewtajemniczonych fragment gameplay’u z wersji Portable.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1ILskXX2sN8[/youtube]

Brak komentarzy

  1. Pomysł na grę fajny. Ale ten fragment w trailer to aż uszy więdną od słuchania. Nie chodzi, o muzykę ale o całość, te dźwięki bębnów w połączeniu z tą muzyką tak trochę to ze sobą nie pasuję.

  2. Widze ,ze nikt tu z was taiko no tetsujina nie zna . Jest to jedna z ciekawszych gier rytmicznych bedaca na rynku od wielu lat . Najlepiej gra sie na arcade’ach czy ps2 z odpowiednimi akcesoriam iw psotaci bebna ;] .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *