Nintendo Network i Game Preview w nowym firmware?

Nadal nie mamy oficjalnego potwierdzenia o tym co znajdzie się w najnowszym firmware dla Nintendo 3DS jednak coraz więcej źródeł zgodnie podaje, że przede wszystkim ma pojawić sie opcja kont dla Nintendo Network.

Pojawiają się w zapowiedziach (plotkach) inne ciekawe opcje jak np. Game Preview dla gier z eShopu (czyżby opcja możliwości przetestowania każdego tytułu np. w 5 minutowym czasie?).

Poniżej jedna z list nowości, która pojawiła się w serwisie Maxconsole.

* Ability to access Nintendo eShop account from other internet enabled devices including computers and smartphones.
* This system update will allow users to take pictures of QR codes with the 3DS from the other device’s screen to redeem purchased content.
* This update will add the application “Nintendo Network” to the 3DS.
* Ability to update physical Nintendo 3DS Games via Nintendo Shop (DLC feature).
* A “Game Preview” Mode for the Nintendo 3DS system Nintendo Shop.
* Enhances the speed of the handheld.
* Increases the system security with automatic security updates.
* Nintendo Zone will be automatically added to European 3DS owners.

Brak komentarzy

 1. Ja bym wolał żeby zrobili jakaś aplikacje że można nagrywać filmy z gier bo można nagrywać filmy z DS i wrzucasz na YouTube.

  A wogule na konsoli Nintendo 3DS jest camera i mikrofon i mogli na to zrobić skype lub fraps wersji 3DS bo to 3DS jest mikrofon i było można sztego kręcisz lest play.

 2. Generalnie Skype faktycznie by się przydał 😉 – aplikacji do maili i facebooka również bym nie pogardził. Szkoda że Nintendo nie umożliwi „innym” tworzyć aplikacje i gry – 3DS by sporo na tym zyskał.

  Przeglądarka internetowa również działa fatalnie

 3. Ciekawostki:
  „Ability to update physical Nintendo 3DS Games via Nintendo Shop (DLC feature)” – czyli wreszcie będą wydawać patche do gier.
  A „Increases the system security with automatic security updates” powinno zmartwić piratów, bo to raczej nic innego jak automatyczne zatykanie wszelkich dziur umożliwiajacych piractwo.

 4. @blank2 „It is thus likely that this is a custom flash chip” – czyli tak naprawdę nikt nie wie jak on jest zbudowany. Jedyne co wiadomo pewno, to to że jest on nie standartowy.
  @Draco – bądź poważny. Czym inny jest płyta DVD/BR (z natury rzeczy niezapisywalna), a czymś innym kość flash.
  A co do tej ceny… Bardzo mnie z zdziwiło gdy wiele lat temu znalazłem w pirackiej grze na GBA Flash jako ROM – w elektronicznym taka kość kosztowała więcej niż oryginalna gra na GBA. A piratom się opłacało.
  Update systemu w konsolach (PSP, DSi, 3DS) od lat zapisuje się we flashu konsoli, a nie na karcie MS/SD, dlaczego nie miało by to być w przypadku gier.

 5. zabikt flashe na te giereczki maja byc cholernie tanie i napewno nei sa wielokrotnego zapisu. Takze dla ksoztow pamieci dajacej sie zapsiac jest tylko tyle aby starczylo na save’y. Na 100% wszystkei latki / dlc itp beda zapisywane na karcie SD . Tak samo jest w przypadku PSV . 80% gier zapisuje wszystko na zewnetrznej karcie wraz z save’ami gier . Nie porownuj takze firmware’u do patchy/dlc’kow itp. bo jest to porownanie bez sensu. System to nie latka czy dodateczek ,musi zajmowac okreslona ilosc MB z rezerwa na drobne aktualizacje (nie przybieraja zbytnio na wadze nawet z nimi) ,a w patchach DLC nie da sie przewidziec tego ile co bedzie zajmowac co na dluzsza mete jest nieoplacalne. No chyba ,ze wolisz drozsze gry tylko dlatego ,ze w kazdym karcie zamontuja pojemna zapisywalna pamiec flash.

  Na skype nei macie co liczyc , na youtube tymbardziej (za slaby cpu arm v11 ktorego adobe oficjalnie wogole nie wspiera) . Na wersje w html5 takzen ie ma co liczyc bo to jeszcze bardziej skomplikowana sprawa .

Dodaj komentarz