Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

eShop

Demo Rhythm Thief już dostępne w europejskim eShop!

Do europejskiego eShop’u trafiło kolejne demko! Tym razem możemy przetestować muzyczną przygodę od Segi – Rhythm Thief™ & the Emperor’s Treasure. O grze pisaliśmy już wielokrotnie, a jej premiera na Starym kontynencie odbędzie się już  5 kwietnia. Czy warto zainwestować? Przekonajcie się sami!

Rhythm Thief™ & the Emperor’s Treasure łączy ekscytującą przygodę z rytmicznymi wyzwaniami wykorzystującymi w pełni szereg funkcji konsoli Nintendo 3DS. Akcja ma miejsce w pięknym Paryżu, przedstawionym w stylu anime. Zagrasz jako Raphael i jego alter ego Phantom R – honorowy złodziej, który zawsze oddaje swoje łupy kilka dni po kradzieży. Razem ze swoim psim przyjacielem Foundue, musisz rozwiązać zagadkę zaginięcia swojego ojca planując najodważniejszy rabunek dotąd, unikając przy tym paryskiej policji.

W Paryżu i okolicach będziesz rozwiązywał zagadki, zbierał tropy i gubił wrogów, którzy spróbują cie powstrzymać przed kradzieżą najcenniejszych dzieł sztuki. Będziesz miał szansę odwiedzić najsławniejsze turystyczne miejsca w Paryżu. Raphael nigdy nie traci okazji żeby potańczyć podczas rozwiązywania zagadki, a gra zawiera ponad 50 rytmicznych wyzwań, żeby sprawdzić twoje umiejętności stepowania na ekranie dotykowym, wywijania stylusem, wybijania rytmu przyciskami i falowania konsolą.

 

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. The Great Gonzo

    15 marca, 2012 at 5:53 pm

    Pobrałem demo,zagrałem w nie,i już wiem że nie kupie tej gry 🙂

  2. arturdzie

    15 marca, 2012 at 6:06 pm

    I ot tego są demo żeby nie kupować gier który nam się nie spodobają i zmarnujemy tylko kasę.

  3. adf1985

    15 marca, 2012 at 6:08 pm

    Gierka bardzo fajna, na pewno warta zakupu, ale np. za 50zł 🙂

  4. ivona_demo

    15 marca, 2012 at 6:16 pm

    Uwielbiam gry rytmiczne, a ta jest po prostu genialna. Najlepsze demo w eShopie w chwili obecnej (jak dla mnie, rzecz jasna). Ogólnie gry SEGI na 3DS-a mnie do siebie przekonują (Sonic Generations, Rhythm Thief, Shinobi). Jest dobrze!

    Aczkolwiek trzeba wziąć pod uwagę fakt, że to nie gra dla każdego.

  5. nozix

    15 marca, 2012 at 6:40 pm

    Jak dla mnie to dzisiejszy update jest cieniutki, oczywiście chodzi o demko bo reszta jest jak najbardziej ok, tej gry raczej nie kupie, demko zupelnie mnie do niej nie przekonuje.

  6. dany182

    15 marca, 2012 at 8:49 pm

    ja po demku jestem zachwycony. to jest tylko (i aż) gra rytmiczna i swoje zadanie spełnia w 110%! rozrywka mi się podobała i jak gra stanieje do jakichś śmiesznych pieniędzy na ebayu to na pewno zakupię.

  7. Piotrek K

    15 marca, 2012 at 9:33 pm

    Pre-order na Amazonie zlozony :). Teraz czekac az wyjdzie i do mnie dotrze :). Choc skrycie caly czas marzy mi sie Elite Beat Agents 2 🙁

  8. c-men

    16 marca, 2012 at 12:15 am

    gierka podobna do EBA, jednak wydaje mi się, że straaaasznie łatwa, jednak i tak jedno z lepszych demek (jak nie najlepsze obecnie).. mam nadzieję, że dożyję chwili, w której DJ Max Portable pojawi się na konsolach nintendo.

  9. c-men

    16 marca, 2012 at 12:17 am

    i nadal czekam na Rhythm Tengoku na VC

  10. Suawik

    16 marca, 2012 at 12:39 pm

    a ja chce osu tatakae ouendan 3 ! : ]

  11. hydzior

    16 marca, 2012 at 2:52 pm

    c-men raczej nie dozyjesz ;] . Kolejny Djmax jest zapowiedziany tylko na psv . Ogolnie nintendowskie zabawki w koreai za popularne nie sa ;] .

    Demko zacne ,ale wydaje sie to troche za latwe .

  12. Cheryl49

    16 marca, 2012 at 10:20 pm

    Bardzo przyjemne demko. W sam raz dla mnie 😉

  13. smogu

    17 marca, 2012 at 1:31 pm

    Świetna demo, bardzo fajna muzyka. Tylko jak zwykle zbyt droga..

  14. SpokoWap

    17 marca, 2012 at 8:37 pm

    Normalnie nigdy bym się tą grą nie zainteresował, ale, cholerka, demo mnie przekonało. Nie mogłem przeboleć, że to tylko 3 poziomy. Chcę więcej!

  15. aragox

    18 marca, 2012 at 11:44 am

    Właśnie czegoś takiego mi brakowało D:

  16. Piotrek K