Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Kid Icarus 100% pewniakiem? Cztery dziesiątki w Famitsu!

Do premiery Kid Icarus: Uprising pozostało jeszcze trochę czasu, ale jak zwykle redaktorzy Famitsu mieli okazję przetestować pełny tytuł już teraz. Werdykt 10/10/10/10 nie pozostawia wątpliwości, że będzie to must have dla posiadaczy Nintendo 3DS. Wygląda na to, że warto było czekać tak długo. Gratulujemy!!

Kid Icarus: Uprising (3DS) – 10/10/10/10

Yakuza Black Panther 2 (PSP) – 10/10/9/9
Ninja Gaiden III (PS3/360) – 9/9/9/9
Attouteki Yuugi: Mugen Souls (PS3) – 8/8/7/8
FIFA Street (PS3/360) – 8/8/7/8
Little Busters! Converted Edition (PSV) – 8/8/7/7
Hakuouki: Bakumatsu Musou Roku (PSP) – 8/7/7/7
Pac-Man Party 3D (3DS) – 7/7/6/8
Hime Girl Paradise: Mechikawa! Age Sakari Sensation! (3DS) – 7/7/6/7
DJ Max Portable Black Square (PSP) – 6/7/6/7
Littlewitch Parfait: Kuroneko Mahouten Monogatari (PSP) – 6/7/5/7

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. Raddo

    14 marca, 2012 at 11:55 am

    Nie wiem dlaczego, ale ta gra w ogóle do mnie nie przemawia i jest mi obojętna. Poczekam na demko.

  2. dany182

    14 marca, 2012 at 12:31 pm

    wiesz co, u mnie jest podobnie. podjaranie moje tą grą wynik najbardziej z tego co piszą w gazetach czy właśnie na my3ds, bo sam z siebie i z filmików to aż tak bym się tą grą nie podniecał. ale w dniu premiery pewnie mogę mówić co innego, bo gameplay jest najważniejszy.

  3. msl

    14 marca, 2012 at 1:21 pm

    ja juz mam pre ordera zlozonego nie moge sie doczekac 🙂

  4. Suawik

    14 marca, 2012 at 2:23 pm

    wow same dyszki hmm
    powiem że do mnie też nie przemawiał ta gra ale teraz widze że na serio może być zacna : D

  5. starh

    14 marca, 2012 at 2:58 pm

    Edge dało 8/10
    a oficjalny magazyn nintendo 92% 😉

  6. The Great Gonzo

    14 marca, 2012 at 5:05 pm

    To było od początku wiadomo że Kid Icarus Uprising to będzie 100% must have.Na gameplayach widziałem sterowanie bez circle pad i ekran dotykowy służy jako kamera,lewa gałka służy do poruszania się a przyciski do atakowania 😉 W ogóle gra wygląda bardzo fajnie.Prawdopodobnie w ten czwartek będzie demo gry Kid Icarus Uprising w eshop.Tak pisało na jakimś forum :/ Mam nadzieje że to prawda bo było by ekstra

  7. adf1985

    14 marca, 2012 at 5:14 pm

    Powiem tylko tyle: HYPE!

    10/10 to gra doskonała. Czy się taką okaże Kid Icarus? Dla mnie nie, ponieważ nie lubię tego typu gier, ale spróbuję jeśli recenzje się potwierdzą. Czas oceni, czy to gra idealna…

  8. Dirtydoguk

    14 marca, 2012 at 6:30 pm

    kid icarus i ninja gaiden 3 must have

  9. The Great Gonzo

    14 marca, 2012 at 8:03 pm

    Jestem wkurzony na maksa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Teraz się dowiedziałem że Nintendo Club ma specjalną limitowaną ofertę i za darmo wysyłają dodatkowe karty AR i wysyłają wszędzie tylko nie do Polski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Link do oferty:
    https://club.nintendo.com/rewards-details/a/25002.do#signin
    ;(

  10. lemarasme

    14 marca, 2012 at 9:13 pm

    A słyszałeś o teorii, że liczba wykrzykników na końcu zdania jest odwrotnie proporcjonalna do inteligencji piszącego? Nic w tym dziwnego, bo nie wysyłają wszędzie tylko do krajów które obejmuje Nintendo Club. Polska do nich nie należy (tak jak wiele innych krajów) i nie widzę w tym żadnej nowości by tak się podniecać.

  11. The Great Gonzo

    14 marca, 2012 at 9:26 pm

    W sumie nie mam na co narzekać bo sobie wydrukowałem z internetu wszystkie dodatkowe karty AR jakie możliwe które można było zdobyć na turnieju Kid Icarus w San Francisco.

  12. aragox

    14 marca, 2012 at 10:21 pm

    Ja sobie zrzuciłem na telefon i wystarczy je wyświetlić na full screenie 😉

  13. hydzior

    15 marca, 2012 at 4:09 pm

    Famitsu dla mnie juz od dawna nie jest wiarygodnym zrodlem informacji :] . Do tego gra jest made in japan czyli +2 pnkt. z automatu wyzej :] .

  14. The Great Gonzo

    15 marca, 2012 at 5:42 pm

    Kurde dzisiaj nic ciekawego w eshop :/ Może za tydzień dadzą demo Kid Icarus uprising

  15. adus1991

    15 marca, 2012 at 7:48 pm

    szybciej świnie zaczną latać niż zobaczysz demo Kid Icarusa w eShopie

  16. The Great Gonzo

    15 marca, 2012 at 10:56 pm

    To te świnie zaczną szybciej latać niż myślisz 😉

  17. msl

    16 marca, 2012 at 5:02 pm

    @The Great Gonzo
    „Na gameplayach widziałem sterowanie bez circle pad i ekran dotykowy służy jako kamera,lewa gałka służy do poruszania się a przyciski do atakowania”

    nie wiem jakiej gry gameplay widziales, ale raczej nie kid icarusa uprasing…
    ta gra opiera sie glownie na graniu stylusem na ekranie dotykowym : >

  18. Suawik

    17 marca, 2012 at 12:58 am

    jak dla mnie to stylusem sie celuje , gałką porusza a na „elu” strzela
    więc nie wiem czy
    „ta gra opiera sie glownie na graniu stylusem na ekranie dotykowym”

  19. msl

    17 marca, 2012 at 11:16 am

    „jak dla mnie to stylusem sie celuje , gałką porusza a na „elu” strzela
    więc nie wiem czy”

    no tak, ale chodzilo mi o fakt ze bez stylusa nie pograsz

  20. The Great Gonzo

    17 marca, 2012 at 11:46 am

    @msl
    A napisałeś że gra opiera się „głównie” na graniu stylusem na ekranie dotykowym :>

  21. msl

    17 marca, 2012 at 1:27 pm

    noo tak napisalem i ocb?

  22. msl

    17 marca, 2012 at 1:30 pm

    ludzie macie problem z rozroznieniem takich znaczen slow jak „glownie”, bo mylicie to chyba z slowem „wylacznie”

  23. ivona_demo