Kid Icarus 100% pewniakiem? Cztery dziesiątki w Famitsu!

Do premiery Kid Icarus: Uprising pozostało jeszcze trochę czasu, ale jak zwykle redaktorzy Famitsu mieli okazję przetestować pełny tytuł już teraz. Werdykt 10/10/10/10 nie pozostawia wątpliwości, że będzie to must have dla posiadaczy Nintendo 3DS. Wygląda na to, że warto było czekać tak długo. Gratulujemy!!

Kid Icarus: Uprising (3DS) – 10/10/10/10

Yakuza Black Panther 2 (PSP) – 10/10/9/9
Ninja Gaiden III (PS3/360) – 9/9/9/9
Attouteki Yuugi: Mugen Souls (PS3) – 8/8/7/8
FIFA Street (PS3/360) – 8/8/7/8
Little Busters! Converted Edition (PSV) – 8/8/7/7
Hakuouki: Bakumatsu Musou Roku (PSP) – 8/7/7/7
Pac-Man Party 3D (3DS) – 7/7/6/8
Hime Girl Paradise: Mechikawa! Age Sakari Sensation! (3DS) – 7/7/6/7
DJ Max Portable Black Square (PSP) – 6/7/6/7
Littlewitch Parfait: Kuroneko Mahouten Monogatari (PSP) – 6/7/5/7

Brak komentarzy

  1. wiesz co, u mnie jest podobnie. podjaranie moje tą grą wynik najbardziej z tego co piszą w gazetach czy właśnie na my3ds, bo sam z siebie i z filmików to aż tak bym się tą grą nie podniecał. ale w dniu premiery pewnie mogę mówić co innego, bo gameplay jest najważniejszy.

  2. To było od początku wiadomo że Kid Icarus Uprising to będzie 100% must have.Na gameplayach widziałem sterowanie bez circle pad i ekran dotykowy służy jako kamera,lewa gałka służy do poruszania się a przyciski do atakowania 😉 W ogóle gra wygląda bardzo fajnie.Prawdopodobnie w ten czwartek będzie demo gry Kid Icarus Uprising w eshop.Tak pisało na jakimś forum :/ Mam nadzieje że to prawda bo było by ekstra

  3. A słyszałeś o teorii, że liczba wykrzykników na końcu zdania jest odwrotnie proporcjonalna do inteligencji piszącego? Nic w tym dziwnego, bo nie wysyłają wszędzie tylko do krajów które obejmuje Nintendo Club. Polska do nich nie należy (tak jak wiele innych krajów) i nie widzę w tym żadnej nowości by tak się podniecać.

  4. @The Great Gonzo
    „Na gameplayach widziałem sterowanie bez circle pad i ekran dotykowy służy jako kamera,lewa gałka służy do poruszania się a przyciski do atakowania”

    nie wiem jakiej gry gameplay widziales, ale raczej nie kid icarusa uprasing…
    ta gra opiera sie glownie na graniu stylusem na ekranie dotykowym : >

Dodaj komentarz