Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

W dniu premiery PS Vita … niespodziewana Konferencja Nintendo!

Nintendo zapowiedziało, że już jutro tj. 22 lutego odbędzie się specjalna konferencja Nintendo, na której zostaną przedstawione najbliższe plany związane z Nintendo Wii i Nintendo 3DS.

Jak zapewne większość z Was się domyśla, data nie jest przypadkowa, bowiem dokładnie jutro w Europie i Za Oceanem rozpocznie się oficjalna sprzedaż konkurencyjnej konsoli przenośnej od Sony – PS Vita.

Miejmy nadzieję, że konferencja – Nintendo Direct – nie będzie poświęcona wyłącznie samym cyferkom i pompatycznym przemowom na temat tego „jacy jesteśmy wspaniali” ale również zostaną zaprezentowane konkretne plany rozwojowe i co ważniejsze poznamy daty kilku tytułów, na które wielu z nas czeka od dnia premiery takich jak np. Paper Mario 3DS.

Bądźcie z nami, będziemy informować na bieżąco o nowinkach związanych z 3DS, lub wieczorem zajrzyjcie na Nintendo Direct aby obejrzeć konferencję na żywo.

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. es600

    21 lutego, 2012 at 1:28 pm

    Dobry czas żeby oficjalnie ogłosić właśnie premire Paper Mario. Może zapowiedzą 3ds lita

  2. Tepih

    21 lutego, 2012 at 2:02 pm

    O której godzinie (naszego czasu) rozpoczyna się ta konferencja?

  3. mobor

    21 lutego, 2012 at 2:05 pm

    Taka konferencja powinna się odbyć dzisiaj aby przekonać nieprzekonanych do zakupu naszego a nie ichniego sprzętu. A tak ten kto bedzie miał do wyboru kupic sprzet albo ogladac konferencje – na pewno wybierze to pierwsze

  4. Raddo

    21 lutego, 2012 at 2:33 pm

    Pewnie nie mają jakieś przełomowej informacji aby powalczyć o niezdecydowanych..

  5. Dirtydoguk

    21 lutego, 2012 at 3:00 pm

    moze cos maja w schowanego dla nas jakies konkretne produkcje o ktorych wczesniej nie mowili to bedzie dobry czas by przedstawic je swiatu:) mam taka mala nadzieje

  6. hrabiamol

    21 lutego, 2012 at 4:06 pm

    Ujawnią prawdziwą moc 3DS i bajery z nową aktualizacją. Okarze się, że 3DS ma ukryte funkcję nie pokazywane przed premierą Vity ( Sony by je zgapiło ). Ale, to tylko takie marzenia ;).

  7. MaTe9usz6

    21 lutego, 2012 at 4:32 pm

    No to 3DS Lite teraz albo nigdy 😀 Mam taka nadzieje, bo nie kupie 3DS dopóki nie będzie Lite, bo jest jeszcze dużo do poprawienia. Jak dla mnie trzeba coś zrobić, aby ekran 3D nie rysował się od ramki ekranu dotykowego, trzeba zmniejszyść grubość 3DS, i dać jakieś lepsze aparaty, chociaż 3 Mpix, bo te co teraz to są tragiczne, a i oczywiście przedłużyć czas grania na baterii.

  8. MaTe9usz6

    21 lutego, 2012 at 4:32 pm

    A właśnie i wiadomo wkońcu o której czasu polskiego ta konferencja?

  9. MaTe9usz6

    21 lutego, 2012 at 4:34 pm

    Już sam sobie policzyłem, powinna być około 12, soryy za triple posta.

  10. zabikt

    21 lutego, 2012 at 4:44 pm

    To w Japonii. W Stanach też będzie konferencja o 9tej rano czasu wschodniego, czyli o naszej 15stej.

  11. es600

    21 lutego, 2012 at 4:48 pm

    Nie spodziewajcie się cudów. Nintendo słynie z wstrzemięźliwości 😉

  12. smogu

    21 lutego, 2012 at 4:34 pm

    Tak hrabiamol nagle po aktualizacji wysunie się z obudowy drugi analog 😛 A tak poważnie to podejrzewam, że skończy się na cyferkach.. no ale nadzieja na mile zaskoczenie jest.

  13. aragox

    21 lutego, 2012 at 11:25 pm

    Czemu uważacie, że następcą 3ds’a będzie 3ds lite???

  14. Dirtydoguk

    22 lutego, 2012 at 12:40 am

    pewnie zapowiedza nowego 3ds z circle padem wloza jakas gierke do zestawu i maszyna bedzie dalej sie krecic hehe

  15. adic26

    22 lutego, 2012 at 9:44 am

    Jeśli zapowiedź nowego 3DSa miałaby zostać ogłoszona,to raczej tylko na E3…

  16. LifeRetro

    22 lutego, 2012 at 1:04 pm

    SUper Multi w Kid Icarus yeah! 😛

  17. LifeRetro

    22 lutego, 2012 at 1:14 pm

    Bardzo dużo „ficzerów” będzie w KI:U, niestety nie do konca rozumiem o czym mowia 🙂

  18. es600

    22 lutego, 2012 at 2:06 pm

    No to teraz masz to samo tylko po angielsku. Ja osobiście czekam na 15 i „Redżiego”. Może coś innego zapowiedzą

  19. es600

    22 lutego, 2012 at 2:07 pm

    http://www.nintendo.co.uk/NOE/en_GB/news…47764.html – po angielsku (to samo co u Japończyków))

  20. Raddo

    23 lutego, 2012 at 4:23 pm

    Ciekawy jestem, który z jRPG pojawi się w europie ?