W dniu premiery PS Vita … niespodziewana Konferencja Nintendo!

Nintendo zapowiedziało, że już jutro tj. 22 lutego odbędzie się specjalna konferencja Nintendo, na której zostaną przedstawione najbliższe plany związane z Nintendo Wii i Nintendo 3DS.

Jak zapewne większość z Was się domyśla, data nie jest przypadkowa, bowiem dokładnie jutro w Europie i Za Oceanem rozpocznie się oficjalna sprzedaż konkurencyjnej konsoli przenośnej od Sony – PS Vita.

Miejmy nadzieję, że konferencja – Nintendo Direct – nie będzie poświęcona wyłącznie samym cyferkom i pompatycznym przemowom na temat tego „jacy jesteśmy wspaniali” ale również zostaną zaprezentowane konkretne plany rozwojowe i co ważniejsze poznamy daty kilku tytułów, na które wielu z nas czeka od dnia premiery takich jak np. Paper Mario 3DS.

Bądźcie z nami, będziemy informować na bieżąco o nowinkach związanych z 3DS, lub wieczorem zajrzyjcie na Nintendo Direct aby obejrzeć konferencję na żywo.

Brak komentarzy

  1. No to 3DS Lite teraz albo nigdy 😀 Mam taka nadzieje, bo nie kupie 3DS dopóki nie będzie Lite, bo jest jeszcze dużo do poprawienia. Jak dla mnie trzeba coś zrobić, aby ekran 3D nie rysował się od ramki ekranu dotykowego, trzeba zmniejszyść grubość 3DS, i dać jakieś lepsze aparaty, chociaż 3 Mpix, bo te co teraz to są tragiczne, a i oczywiście przedłużyć czas grania na baterii.

Dodaj komentarz