Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Roller Coaster Tycoon jest ukończony. Kiedy trafi do sprzedaży?

Niedawno pisałem, że Atari wstrzymało prace nad Roller Coaster Tycoon 3D. Jak się okazuje nie do końca była to prawda. Na Facebooku developera n-Space, ukazała się informacja, że tytuł jest ukończony ale nie znane są powody wstrzymania jego dystrybucji przez wydawcę. Na potwierdzenie tego faktu dostajemy kilka obrazków prosto z konsoli oraz okładkę gry. Kiedy możemy spodziewać się gry na rynku? Niestety, tego na razie nie wiadomo – plotki mówią, że być może w maju br.

 

Apparently Atari has delayed the release of Roller Coaster Tycoon 3D. Unfortunately, we first learned of this from the same reports as the rest of you. The game is complete and approved by Nintendo of America as of Jan 31 and we’re waiting for news of its approval in Europe. I don’t know any more about Atari’s reasons. Publishers face many, many considerations when releasing a game – timing, marketing support, distribution, etc. Making a good game is only a small part of the bigger battle of releasing a successful product.

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

 1. Raddo

  20 lutego, 2012 at 11:53 am

  @Tajemniczy, pieniądze ubierane ? prawdopodobnie do maja masz czas 🙂

 2. wiecio

  20 lutego, 2012 at 7:58 pm

  okladka swietna!

 3. Tajemniczy245

  20 lutego, 2012 at 8:23 pm

  @Raddo
  Ja już 2 miechy temu skończyłem zbierać na tą gre 🙂 Teraz na MGS i kid
  icarus
  @skizo
  Dzięki,że dajesz mi tyle info dotyczącej tej gry 🙂

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

No to znamy już grę roku 2022 :)

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Temtem

Data: 6 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Temtem to gra przygodowa z kolekcją potworów dla wielu graczy. Każdy dzieciak marzy o zostaniu pogromcą Temtem. Odkrywanie sześciu wysp Archipelagu Powietrznodesantowego, odkrywanie nowych gatunków i poznawanie po drodze dobrych przyjaciół. Teraz twoja kolej, aby wyruszyć w epicką przygodę i spełnić te marzenia.

Zobacz też