Metal Gears Solid: Snake Eater 3D zbiera świetne noty! Graficznie lepiej niż HD.

Demo Metal Gear Solid: Snake Eater 3D niektórych zachwyciło, inni bardzo przesadnie (moim zdaniem) stwierdzili, że to crap zarzucając grze m.in. słaby framerate.

Tytuł jeszcze nie trafił do sklepów ale już ukazały się dwie pierwsze recenzje z branżowej prasy. Zarówno recenzenci dosyć surowego EDGE jak i NintendoPower wypowiadają się bardzo, bardzo dobrze o grze dając jej odpowiednio 8/10 i 9/10 punktów. Poniżej fragmenty podsumowania z ich recenzji.

EDGE

Packed with detail, both in terms of it’s environments and mechanics, this is a game that pays back investment in spades. MGS3 is a moden classic – the tighest, smartest and most emotional journey in the series – and even the HD update doesn’t look as good as this portable treatment.

Nintendo Power

A phenomenal game. Almost nothing was sacrificed in bringing the title to the Nintendo 3DS; from the opening scene to the powerful ending, every character model and every bit of excellent voice acting is intact, and the production values are sky-high.

Brak komentarzy

  1. gry prawie że idealne przeważnie od EDGEa dostają max ocenę 8 (chociaż było parę wyjątków) w skali 1-10 i właśnie przez to ludzie powinni się z tego cieszyć
    a ten MGS jest zajebisty pod każdym względem (moja opinia), w demko residenta zagrałem może 2 razy a w demko MGSa już chyba z 10 razy i jeszcze mi się nie znudziło a to o czymś świadczy, poza tym to nigdy nie byłem fanem skradanek

Dodaj komentarz