[eShop 16/2/2012] Demo Metal Gear Solid: Snake Eater 3D już w czwartek!

Nintendo podało listę nowości, które zawitają do europejskiego eShop’u już w najbliższy czwartek czyli 16 lutego. W końcu będziemy mogli przetestować nadchodzącego wielkimi krokami, trójwymiarowego MGS’a. Cieszycie się? 🙂

Wszystko wskazuje na to, że Nintendo w końcu zaczyna rozumieć „cyfrowy” rynek i mam szczerą nadzieję, że wraz z pojawieniem się Nintendo Network zarówno strefa grywalnych dem jak i rozbudowanie eShopu staną się oczywistym.

3DS Demo

Metal Gear Solid: Snake Eater 3D – Free

WiiWare Demo

Aya and the Cubes of Light – Free

3DS VC

Wario Land: Super Mario Land 3 – £3.60

Nintendo Video

Star Wars Episode I: The Phantom Menace 3D trailer

DSiWare

GO Series: Undead Storm – £1.80
Successfully Learning Mathematics Year 4 – £4.50

Brak komentarzy

 1. skizo: nie hamburgery a kangury 😉
  I adus musiales cos zle przeczytac bo nic takiego tam nie bylo napisane – demo I dla Ameryki I dla Europy wychodzi jutro, a do sklepow gra trafi odpowiednio: 21 lutego I 8 marca.
  A co do samego dema, proponuje nastawic sie na wersje z E3 – bez poprawionego framerate’u, kolorystyki I shaderow.

 2. @skizo
  mam my3ds.pl ale to nie znaczy że niemogę odwiedzać też innych stron, co nie?
  poza tym to zawsze najpierw sprawdzam my3ds.pl po newsy bo dopiero od pewnego czasu na tej stronie są newsy które są newsami (trzeba to napisać dużymi literami JESZCZE PARĘ TYGODNI TEMU MY3DS.PL BYŁO STO A NAWET TYSIĄC LAT ZA MURZYNAMI W KWESTII NEWSÓW) a nintendo też często lubi zmieniać zdanie w kwestii dat wypuszczania nowego softu (firmware i gry dla ambassadorów)

 3. adus1991: a gdzie poczucie humoru? to przecież był żart… Co do njusów to faktycznie pod koniec zeszłego roku był miesięczny zastój ale musisz sobie zdawać sprawę, że na dzień dzisiejszy w zasadzie tylko ja mam trochę czasu na aktualizację serwisu więc gdy wypadną i jakieś sprawy zawodowe etc. to niestety muszę my3ds odpuścić i to właśnie zdarzyło się w grudniu.

Dodaj komentarz