Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

eShop

[eShop 16/2/2012] Demo Metal Gear Solid: Snake Eater 3D już w czwartek!

Nintendo podało listę nowości, które zawitają do europejskiego eShop’u już w najbliższy czwartek czyli 16 lutego. W końcu będziemy mogli przetestować nadchodzącego wielkimi krokami, trójwymiarowego MGS’a. Cieszycie się? 🙂

Wszystko wskazuje na to, że Nintendo w końcu zaczyna rozumieć „cyfrowy” rynek i mam szczerą nadzieję, że wraz z pojawieniem się Nintendo Network zarówno strefa grywalnych dem jak i rozbudowanie eShopu staną się oczywistym.

3DS Demo

Metal Gear Solid: Snake Eater 3D – Free

WiiWare Demo

Aya and the Cubes of Light – Free

3DS VC

Wario Land: Super Mario Land 3 – £3.60

Nintendo Video

Star Wars Episode I: The Phantom Menace 3D trailer

DSiWare

GO Series: Undead Storm – £1.80
Successfully Learning Mathematics Year 4 – £4.50

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. KarateKoksPL

    13 lutego, 2012 at 4:52 pm

    Rewelacja:)

  2. Tajemniczy245

    13 lutego, 2012 at 5:29 pm

    No w końcu!Ciesze się że Nintendo w końcu da nam demo kolejnej rewelacyjnej gry na te platformę 😀 Mogło by być więcej tych dem ale to i tak już dobrze że zabrali się za nie 😉

  3. dany182

    13 lutego, 2012 at 5:32 pm

    No i gitara!!! Ciesze się strasznie! Nintendo ostatnio nie zawodzi.

  4. Raddo

    13 lutego, 2012 at 5:46 pm

    Super. Mam nadzieję że będzie obsługiwać circle pada 🙂

  5. skizo

    13 lutego, 2012 at 6:14 pm

    Raddo: Będzie, lista gier znana na dzień dzisiejszy tutaj: http://www.my3ds.pl/circle-pad-pro-lista-gier/

  6. es600

    13 lutego, 2012 at 6:38 pm

    Swego czasu przeszedłem mgs3 na ps2. Raczej nie podchodzcie do tej gry bez drugiego analoga

  7. stormek

    13 lutego, 2012 at 7:14 pm

    Ha! Na to czekałem. Co tydzień poproszę takie rodzynki 🙂

  8. smogu

    13 lutego, 2012 at 5:48 pm

    No to jest to.. demo RE przekonało mnie do zakupu, mam nadzieje że MGS nie zawiedzie bo jest kolejny na mojej liście.

  9. dexterek

    14 lutego, 2012 at 5:30 pm

    Rewelacyjna wiadomość 🙂

  10. adus1991

    15 lutego, 2012 at 8:41 am

    Właśnie przeczytałem na nintendo3dsblog.com że w ten czwartek MGS ukaże się tylko w Ameryce Północnej a w Europie dopiero we wtorek za tydzień

  11. skizo

    15 lutego, 2012 at 11:56 am

    adus1991: Po to masz my3ds.pl aby czytać co piszą hamburgery? Demo ukaże się w tym w tygodniu w Europie *to byl oficjalny PR Nintendo, ale żeby US nie było stratne również je dostaną w tym samym czasie.

  12. podgoor

    15 lutego, 2012 at 12:42 pm

    skizo: nie hamburgery a kangury 😉
    I adus musiales cos zle przeczytac bo nic takiego tam nie bylo napisane – demo I dla Ameryki I dla Europy wychodzi jutro, a do sklepow gra trafi odpowiednio: 21 lutego I 8 marca.
    A co do samego dema, proponuje nastawic sie na wersje z E3 – bez poprawionego framerate’u, kolorystyki I shaderow.

  13. adus1991

    15 lutego, 2012 at 4:16 pm

    @skizo
    mam my3ds.pl ale to nie znaczy że niemogę odwiedzać też innych stron, co nie?
    poza tym to zawsze najpierw sprawdzam my3ds.pl po newsy bo dopiero od pewnego czasu na tej stronie są newsy które są newsami (trzeba to napisać dużymi literami JESZCZE PARĘ TYGODNI TEMU MY3DS.PL BYŁO STO A NAWET TYSIĄC LAT ZA MURZYNAMI W KWESTII NEWSÓW) a nintendo też często lubi zmieniać zdanie w kwestii dat wypuszczania nowego softu (firmware i gry dla ambassadorów)

  14. skizo

    15 lutego, 2012 at 6:07 pm

    adus1991: a gdzie poczucie humoru? to przecież był żart… Co do njusów to faktycznie pod koniec zeszłego roku był miesięczny zastój ale musisz sobie zdawać sprawę, że na dzień dzisiejszy w zasadzie tylko ja mam trochę czasu na aktualizację serwisu więc gdy wypadną i jakieś sprawy zawodowe etc. to niestety muszę my3ds odpuścić i to właśnie zdarzyło się w grudniu.