Darmowe WiFi dla posiadaczy Nintendo 3DS w Europie teraz jeszcze prościej!

Nintendo Europe poinformowało, że z dniem 1 luty br. uruchomiona została automatyczna usługa dostępowa do sieci hot-spotów będących podłączonych do największej międzynarodowej sieci wifi –  free-hotspot.com.

Wspomniana sieć oferuje ponad 5.000 punktów dostępowych w 21 krajach Europy. Gdy znajdziemy się w pobliżu hot-spotu, nasz 3DS automatycznie wyszuka sieć i połączy się z siecią free-hotspot, co do tej pory było możliwe ale dopiero po wpisaniu wszystkich odpowiednich ustawień, haseł etc.

Najbardziej popularne punkty dostępowe znajdują się w największych hotelach i znanych fast-foodach takich jak: McDonald’s, Burger King, KFC czy Subway.

Ktoś się wybiera w najbliższym czasie i może potwierdzić, że usługa działa również w Polsce? Być może już wkrótce największe zloty „street-pasowców” będą się odbywały z hamburgerem w dłoni 😀

1st February 2011 – Nintendo of Europe today announces a new deal with free-hotspot.com, the world’s largest multinational network of exclusively free Wi-Fi Hotspots. The partnership will allow Nintendo 3DS™ owners free access to over 5,000 Wi-Fi hotspots across 21 European countries. Your Nintendo 3DS will automatically* connect to free-hotspot.com’s network in many of the biggest fast food restaurants and leading hotel chains across Europe including McDonald’s, Burger King, KFC, Subway, Ibis Hotels and Etap Hotels.

It’s never been simpler to connect your Nintendo 3DS to the internet. Your Nintendo 3DS will automatically search for and connect to the internet via free-hotspot.com’s access points across Europe.

Brak komentarzy

  1. Czy na prawdę problem z dostepem do netu jest az tak duzy zeby taszczyc ze soba konsolę do taniej knajpy oferującą na dodatek niemal samą chemię zamiast sensownego jedzenia ? Nie mówię że zrę samą salatę ale przez McDonalda i Pepsi rozpieprzyłem sobie cisnienie do poziomu 150/100+nadwaga Prowadząc taki tryb zycia dalej – w ciagu kilku lat miałem przed sobą pewny zawał/wylew. Poszedłem po rozum do głowy i teraz cisnienie mam jak przedszkolak a do tego SYFU juz w zyciu nie pójdę

  2. Ja uważam że darmowy internet w budynkach oferujących tak zwane jedzenie fast-food to rewelacyjny pomysły , tym bardziej że wiele turystów tam przyjeżdża i zapewne każdy chciałby mieć tam darmowy punkt dostępu , a poza tym na pewno wzrośnie popularność więc miedzy innymi taki McDonald też coś z tego ma

  3. Jak żeś żarł to codziennie to co się dziwisz. Pewno jeszcze brak ruchu i faktycznie , kłopoty z sercem gotowe. Jak ktoś sobie pójdzie raz na jakiś czas to nic się nie stanie, a automatyczne podłączenie konsoli pod Wifi bez konieczności gmerania w ustawieniach jest dobrym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz