Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Darmowe WiFi dla posiadaczy Nintendo 3DS w Europie teraz jeszcze prościej!

Nintendo Europe poinformowało, że z dniem 1 luty br. uruchomiona została automatyczna usługa dostępowa do sieci hot-spotów będących podłączonych do największej międzynarodowej sieci wifi –  free-hotspot.com.

Wspomniana sieć oferuje ponad 5.000 punktów dostępowych w 21 krajach Europy. Gdy znajdziemy się w pobliżu hot-spotu, nasz 3DS automatycznie wyszuka sieć i połączy się z siecią free-hotspot, co do tej pory było możliwe ale dopiero po wpisaniu wszystkich odpowiednich ustawień, haseł etc.

Najbardziej popularne punkty dostępowe znajdują się w największych hotelach i znanych fast-foodach takich jak: McDonald’s, Burger King, KFC czy Subway.

Ktoś się wybiera w najbliższym czasie i może potwierdzić, że usługa działa również w Polsce? Być może już wkrótce największe zloty „street-pasowców” będą się odbywały z hamburgerem w dłoni 😀

1st February 2011 – Nintendo of Europe today announces a new deal with free-hotspot.com, the world’s largest multinational network of exclusively free Wi-Fi Hotspots. The partnership will allow Nintendo 3DS™ owners free access to over 5,000 Wi-Fi hotspots across 21 European countries. Your Nintendo 3DS will automatically* connect to free-hotspot.com’s network in many of the biggest fast food restaurants and leading hotel chains across Europe including McDonald’s, Burger King, KFC, Subway, Ibis Hotels and Etap Hotels.

It’s never been simpler to connect your Nintendo 3DS to the internet. Your Nintendo 3DS will automatically search for and connect to the internet via free-hotspot.com’s access points across Europe.

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. aragox

    1 lutego, 2012 at 6:49 pm

    hmmmm nie chodzę do kcf na co dzień, ale żeby potwierdzić tą teorie mógłbym się tam przejść.

  2. Jedrek13

    1 lutego, 2012 at 7:00 pm

    Przecież wi-fi w tych punktach zawsze było darmowe dla wszystkich.

  3. Koops

    1 lutego, 2012 at 8:07 pm

    ale wpierw musisz sie polaczyc z siecia. a tutaj to sie zrobi samo

  4. Tajemniczy245

    1 lutego, 2012 at 10:59 pm

    @jedrek13
    Nie było za darmo bo zawsze wymagali hasło co było płatne.Wiem co mówie.

  5. 3DSfan

    1 lutego, 2012 at 11:05 pm

    Tajemniczy, to ciekawe, ale odwiedziłem sporo McDonaldów w swoim życiu i tylko w jednym wymagali hasła, reszta była za free. Też wiem co mówię. 😉

  6. Barracudo

    2 lutego, 2012 at 11:05 am

    W KFC średnio raz na miesiąc (Twister !) więc bardzo cieszy mnie powyższa wiadomość bo mogę zwolnić sobie miejsce w połączeniach sieciowych (a jak wiadomo są tylko 3 pozycje …)

  7. mobor

    2 lutego, 2012 at 11:34 am

    Czy na prawdę problem z dostepem do netu jest az tak duzy zeby taszczyc ze soba konsolę do taniej knajpy oferującą na dodatek niemal samą chemię zamiast sensownego jedzenia ? Nie mówię że zrę samą salatę ale przez McDonalda i Pepsi rozpieprzyłem sobie cisnienie do poziomu 150/100+nadwaga Prowadząc taki tryb zycia dalej – w ciagu kilku lat miałem przed sobą pewny zawał/wylew. Poszedłem po rozum do głowy i teraz cisnienie mam jak przedszkolak a do tego SYFU juz w zyciu nie pójdę

  8. Dragon_ice

    2 lutego, 2012 at 12:48 pm

    Ja uważam że darmowy internet w budynkach oferujących tak zwane jedzenie fast-food to rewelacyjny pomysły , tym bardziej że wiele turystów tam przyjeżdża i zapewne każdy chciałby mieć tam darmowy punkt dostępu , a poza tym na pewno wzrośnie popularność więc miedzy innymi taki McDonald też coś z tego ma

  9. Barracudo

    2 lutego, 2012 at 12:53 pm

    Jak żeś żarł to codziennie to co się dziwisz. Pewno jeszcze brak ruchu i faktycznie , kłopoty z sercem gotowe. Jak ktoś sobie pójdzie raz na jakiś czas to nic się nie stanie, a automatyczne podłączenie konsoli pod Wifi bez konieczności gmerania w ustawieniach jest dobrym rozwiązaniem.

  10. dany182

    3 lutego, 2012 at 9:58 am

    ja pałaszuje regularnie Whoopery w Burger Kingu (co 2 tygodnie). Jeśli łącze to z codziennym bieganiem to jest spoko, ale jak się zapominam i rozpoczynam bardziej siedzący tryb życia to zaczyna się robić nieciekawie ;P

  11. Piotrek K

    3 lutego, 2012 at 9:48 am

    >>> mobor
    Widzisz, chciales zostac bohaterem Super Size Me to tak to sie skonczylo. Ja tam na kurczaka w KFC co ten tydzien/dwa chodze i nadwagi brak, cisnienie tez w porzadku. We wszystkim trzeba znac umiar 🙂

  12. Pastlong

    3 lutego, 2012 at 4:12 pm

    Super Size Me! Dobry film:) W szkole kilka razy go oglądaliśmy na WDR, Biologii i nawet na angielskim bez napisów:)

  13. jojusiek5000

    10 lutego, 2012 at 10:22 am

    ale co w KFC np. bedzie darmowe??? Ale to tylko dla 3DS-ów czy dal wszystkich np. PSP, KOmórki i laptopy????

  14. Pastlong

    15 lutego, 2012 at 4:09 pm

    @jojusiek5000 w KFC będzie darmowy internet. A myślałeś, że co? Internet chyba będzie dla wszystkich urządzeń darmowy ale chyba tylko 3DS sam się połączy.

  15. Pastlong

    15 lutego, 2012 at 4:14 pm

    Tylko, że ja byłem w McDonaldzie na Jagiellońskiej i w KFC w Focusie (wszystko w Bydgoszczy) i mi się nic nie połączyło. Tam nie ma tego darmowego wi-fi czy coś mam w ustawieniach 3DS’a nie tak jak powinno być?

  16. Przemysław

    31 marca, 2012 at 7:39 pm

    Wydaje mi sie ze niektore lokale po prostu nie maja dostepu .. dzisiaj bylem w macu odrazu samo mnie polaczylo a w burger kingu juz nie… dobra sprawa wpiepszac sobie cheesburgera i przy okazji sciagac demowke metal geara 😀 heh