Na jakie gry czekają czytelnicy mynintendo.pl? Podsumowanie sondy.

Miesiąc temu zapytaliśmy Was, które z oficjalnie zapowiedzianych gier na Nintendo 3DS, które ukażą się w I kwartale b.r. w Europie, są na waszej top liście zakupowej. W ankiecie wzięło udział ponad 300 osób co pozwala wyciągnąć całkiem reprezentatywną średnią typowego użytkownika konsoli 3DS w naszym kraju.

Zgodnie z przewidywaniami na pierwszym miejscu znalazł się dostępny od 27 stycznia, w europejskich krajach cywilizowanych (czytaj nie w Polsce) –  Resident Evil Revelations, którego zakup wyraziło prawie 50% ankietowanych! Drugim pewniakiem jest nadchodzący w marcu remake MGS a także nowy, bardzo dobrze oceniany przez branżę platformer z serii Rayman. Na pozostałych miejscach kolejno uplasowały się gry:

Metal Gear Solid: Snake Eater 3D (39%, 118 głosów)
Rayman Origins (30%, 90 głosów)
Kid Icarus: Uprising (28%, 83 głosów)
Tekken 3D Prime Edition (27%, 82 głosów)
Inne (22%, 67 głosów)
One Piece Unlimited Cruise SP (12%, 35 głosów)
Pac-Man Party 3D (9%, 26 głosów)

Przy okazji zapraszamy do nowej sondy, która powstała na bazie Waszych komentarzy związanych z problemami zakupów niektórych gier na Nintendo 3DS m.in. brak na sklepowych półkach tak wyczekiwanego RE:Revelations, który nie dotarł do naszego kraju na czas.

Gdzie kupujesz gry Nintendo 3DS?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Brak komentarzy

  1. Ale jeżeli w Polsce ceny są na poziomie nawet 200 zł,to nigdy nie będziemy kupować. Niech Nintendo zmieni ceny gier na 3DSa do 150 zł,doda jakąś lokalizacje kinową do małej gierki,będziemy mieć N Club,a będziemy kupować ich produkty. Ale to,co oni teraz wyprawiają w Polsce,to po prostu kpina. I to miało być to wielkie wejście Nintendo na rynek? Bo ja na razie zauważyłem tylko słabe reklamy oraz doklejona z tyłu polska instrukcja na bardzo tanim papierze. Nawet producent nie może otworzyć pudełka,bo po co,lepiej dokleić instrukcje taśmą… -,-

Dodaj komentarz