Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

eShop

Resident Evil: Revelations. Demo z E-Shop’u.

Zapewne większość z Was już pobrała najnowsze demko Resident Evil: Revelations, które wraz z Cooking Mama 4, wczoraj trafiło do europejskiego e-Shopu. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili a chcieliby zobaczyć jak gra prezentuje się na żywo, zapraszam do obejrzenia filmiku nagranego amatorską kamerką. Ja dopiero dziś wieczorem będę miał okazję zapodać sobie demko ale już wiem, że to MUST HAVE!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NGgFFw2inpk#![/youtube]

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. Raddo

    20 stycznia, 2012 at 12:27 pm

    Nie mam już żądnych wątpliwości co do tego czy warto było zamówić pełną wersję. Szkoda tylko, że nie dali nam możliwości przetestowania multi

  2. arturdzie

    20 stycznia, 2012 at 3:14 pm

    Ej a żeby zrozumiesz fabułę gry trzeba zagrasz w inne szczęsi Resident Evil

  3. SpokoWap

    20 stycznia, 2012 at 3:20 pm

    Fabuła w RE jak zwykle stoi na poziomie kina sensacyjnego klasy B, ja bym się nią w ogóle nie przejmował. Odpowiadając jednak na pytanie – nie, nie ma takiej potrzeby, choć na pewno jest mile widziana 🙂

  4. Raddo

    20 stycznia, 2012 at 3:40 pm

    Ja pobrałem RE 4 HD z psn w zeszłym tyg i od czasu do czasu gram sobie, bo gdzieś czytałem że obie gry są powiązane fabularnie.

  5. Pastlong

    20 stycznia, 2012 at 5:26 pm

    Demo świetne! Zaskoczyła mnie grafika, wykorzystanie oświetlenia w grze, dynamiczne cienie, dobre tekstury no jednym słowem bardzo dobra. Demo kończy się w bardzo dobrze dobranym momencie pistolet wycelowany w naszą bohaterkę już masz wrażenie, że zaczyna się jakaś akcja dziać i tu nagle Dziękujemy za Grę więc od razu przychodzi ochota, aby zakupić grę i dowiedzieć się co będzie dalej. W trzech słowach demo jest świetne.

  6. Kajo

    20 stycznia, 2012 at 6:13 pm

    Bardzo przyjemne demko:)
    Przeszedłem całe:P
    Nintedno się postarało.
    Tylko szkoda, że jest możliwość tylko 30 włączeń:/

  7. Raddo

    20 stycznia, 2012 at 10:59 pm

    @Kajo

    30 razy nie wystarczy ? 😉 Wiem trochę dziwne ograniczenie, ciekawe czemu służy ?

  8. Kajo

    21 stycznia, 2012 at 1:00 pm

    @Raddo
    No mi nie wystarczy:D
    Zważając na to, że po przejściu dema na poziomie trudności normal zostaje odblokowany tryb hell a jeżeli wyłączymy grę i znów włączymy trzeba zacząć od nowa:/
    Dlatego 30 to za mało:)

  9. blank2

    21 stycznia, 2012 at 3:22 pm

    Może to nie ograniczenie tylko licznik żeby po połączeniu z netem dało się go jakoś odczytać i dowiedzieć o „popuralności” dema … z drugiej strony jak by chcieli tak robić to by nie pokazywali tej liczby graczowi.

  10. Arti

    21 stycznia, 2012 at 1:36 pm

    Poczekasz jeszcze niecały tydzień i będziesz miał możliwość zagrania w pełną wersję 😉
    30 jak dla mnie jest wystarczającą liczbą. Włączyłem dopiero 4 razy i wydaje mi się, że to mi jak najbardziej wystarczy.
    Z drugiej strony nie mam pojęcia po co takiego ograniczenie.

  11. Dirtydoguk

    24 stycznia, 2012 at 4:50 pm

    demo dalo rade juz tak dawno nie czekalem na zadna gre juz w piatek na niej poloze swoje lapy i bede caly weekend katowal na circle padzie 🙂