Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Update oprogramowania 3DS’a już 30 listopada!

Znamy już oficjalną datę aktualizacji dla 3DS’a, która będzie do pobrania już 30 listopada. Dzięki niej będziemy mogli nagrywać filmiki video w 3D, które będzie można zachować na karcie pamięci lub przesłać bezpośrednio na youtube i inne serwisy video. Ja się jaram, a Wy ?

34 komentarze

34 Komentarzy

  1. hydzior

    24 listopada, 2011 at 5:07 pm

    Przy tej jakosci kamerek jaka posiada 3DS to nie bardzo ;] .

  2. mobor

    24 listopada, 2011 at 7:46 pm

    spokojnie Ryu – ten update juz miał swoja date ustalona na 6 listopada i wyszla kicha
    Uwierze gdy zobacze 🙂

  3. Ryukendn

    24 listopada, 2011 at 7:44 pm

    3DS to konsola do grania, a nie robienia zdjęć czy nagrywania filmików, są to poboczne funkcje które mają za zadanie umilać dodatkowo czas posiadaczowi. Dla mnie zdjęcia oraz filmy w 3D to jest to!

  4. Ryukendn

    24 listopada, 2011 at 7:48 pm

    Myślę że 2 obsuwy nie będzie 😉

  5. Tajemniczy245

    25 listopada, 2011 at 8:56 pm

    A gdzie ten update wnoszący komunikacje pomiędzy graczami?Kiedy on będzie?

  6. wiecio

    26 listopada, 2011 at 5:49 pm

    ja się jaram 🙂

  7. Piotrek K

    26 listopada, 2011 at 4:07 pm

    Nagrywanie filmikow w 3d w rozdzielczosci 640×480 to jakis ponury zart chyba. Niech juz lepiej wprowadza wiadomosci na 3DSie, a nie jakies nie-wiadomo-co.

  8. 7cloud7

    27 listopada, 2011 at 12:26 pm

    A ja czekam na jakiegos porządnego rpga albo srpg a nie jakieś marne aktualizację które nie wnoszą nic ciekawego na dobrą sprawę.

  9. syrenek

    29 listopada, 2011 at 3:39 pm

    http://www.nintendo.com/corp/nintendo3ds/news/

    Z informacji zawartych pod tym linkiem wynika, że poczekamy jednak jeszcze tydzień…

  10. arturdzie

    29 listopada, 2011 at 9:35 pm

    Ja bym wolał żeby zrobili program żeby nagrywać gameplay z 3ds jak na tym filmie.
    http://www.youtube.com/watch?v=zD4vWoQvnq4&feature=channel_video_title

  11. mobor

    30 listopada, 2011 at 10:05 am

    No i co ?
    Wyszło na moje

    Nie ma to jak podniety fanboyskie 🙂

    Poczekamy nie tydzien ale pewnie dobry miesiac (jak nie dłużej)
    Na przyszlosć proponuję odrobinę zdroworozsądkowego sceptycyzmu przy zakładaniu podobnych tematów!

  12. mobor

    30 listopada, 2011 at 10:07 am

    Swoją drogą coś ucichło o drugim rzucie kotletów w ramach programu Ambassador – pewnie będzie to koniec roku – pytanie – którego 😀

  13. Tajemniczy245

    30 listopada, 2011 at 2:14 pm

    @arturdzie
    To co ty pokazywałeś to nie 3DS tylko emulator konsoli DS na PC i pewnie używał HyperCam albo Fraps 😀

  14. arturdzie

    30 listopada, 2011 at 5:18 pm

    aha ej a te update to kiedy będzie.

  15. aragox

    30 listopada, 2011 at 5:19 pm

    wie ktos o ktorej ten update???

  16. Ryukendn

    2 grudnia, 2011 at 8:00 pm

    Żadne podniety mobor tylko 30 listopada miał być ten update, a że go przesuneli to nie mogłem tego przewidzieć …

  17. Tajemniczy245