[Wideorecenzja] The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D

Z wielką przyjemnością prezentujemy Wam pierwszą, krajową videorecenzję The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D. Autorem materiału jest Dark Archon z serwisu arnh.eu.  Mamy nadzieję, że wkrótce pojawią się kolejne videorecki, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania wrażeń autora z Okaryny.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=POyjoX8vsxg[/youtube]

24 komentarze

 1. Ja bym też chciał zrobić recenzje Ocarina of time 3DS ale pierwsze moje pytanie brzmi:
  -Czym on to nagrał i jak zrobił że nagrał w tak ekstra jakości Gameplay z 3DS.On ma jakiś kabel że podłącza 3DS do kompa?(mam coś podobnego na PSP że mój komp widzi obraz z PSP)czy kupił tak super kamerke?
  PS:Świetna recenzja 😉

 2. Hej. Nagrywam kamerą Panasonic HDC SD900 (polecam bardzo). W recenzji wykorzystałem kombinację własnych nagrań i materiałów prasowych Nintendo.

  Jak nagrywać z 3DSa? Na razie nie ma metody na „łapanie” obrazu bezpośrednio z konsoli więc pozostaje nagrywanie prosto z ekranu w bardzo ciemnym pokoju. Do tego potrzeba będzie też bardzo duużo cierpliwości. 🙂

  Jeśli będzie zainteresowanie tematem mogę zrobić tutorial na temat tego jak przygotować, a potem obrobić taki materiał. Ostrzegam jednak, że do tego typu zabawy będzie potrzebna porządna kamera.

  W przypadku PSP 2000/3000 faktycznie wystarczy podpiąć konsolę za pomocą kabli AV.

Dodaj komentarz