Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

eShop

Europejski update eShop (28/09/2011)

Już jutro do Nintendo eShop zawitają dwie pozycje prosto spod marki Nintendo – The Legend of Zelda™: Four Swords Anniversary Edition oraz Super Mario Land™ 2: 6 Golden Coins. Cztery miecze będą przez jakiś czas dostępne całkowicie za darmo, natomiast za jednego z najlepszych platformerów z udziałem Mario przyjdzie nam wysłupać 4 euro.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=g_fJ51zQ7dk[/youtube]

The Legend of Zelda™: Four Swords Anniversary Edition (Nintendo)
Nintendo DSi Shop (DSiWare) – FREE
Nintendo eShop (DSiWare) – FREE
Game Description: Enjoy this classic Game Boy Advance™ multiplayer Zelda adventure for free, but this time with additional new areas to play and a single player option to enjoy.

Super Mario Land™ 2: 6 Golden Coins (Nintendo)
Nintendo 3DS (Virtual Console) – €4,00
Game Description: Take Mario through a series of themed worlds and stages to recover the 6 Golden Coins and free his castle from the clutches of the evil Wario!

28 komentarzy

28 Komentarzy

  1. XoYoZo13

    27 września, 2011 at 4:20 pm

    Błąd w tytule (powinno chyba być 28/09/2011) a Four Swords będzie dostępne do 20 lutego (*The Legend of Zelda Four Swords Anniversary Edition will be available as a Nintendo DSiWare download until 20th February 2012.).

  2. mobor

    27 września, 2011 at 4:47 pm

    Jak zwykle Nintendo sobie jaja robi
    Po co wypuszczali 3DS ? Mogliby równie dobrze na nowo wypuscic GameBoyaAdvance z takim lineupem w e-shopie
    Rece opadają

  3. arturdzie

    27 września, 2011 at 5:12 pm

    Zaras to jakie gry będą za darmo i kiedy.

  4. tandiblue

    27 września, 2011 at 6:12 pm

    Super Mario Land 2 to jedna z pierwszych platformówek w jaką grałem na Game Boy. 32 levele, mnóstwo zabawy i ten klimat gier z mario. Mimo wielu lat na karku tytuł wciąż grywalny i godny polecenia.

  5. PKM

    27 września, 2011 at 6:14 pm

    Do Mobor

    Dlaczego ? każda konsola ma klasyki/mini gry online, ps3, xbox, vita też będzie miała, tak żeby można było coś tanio kupić co umili nieco czas, albo coś co pamiętamy z naszego starego gameboy i fajnie by było mieć to na 3ds no i proszę.

  6. mobor

    27 września, 2011 at 7:53 pm

    Nie mam nic przeciwko retro ale do jasne ch…y -nie po to wywaliłem kafla by grać wyłącznie w takie tytuły. Gdybym chciał zagrać w cos takiego – sprawilbym sobie Gameboya z kompletem gier z Allegro za kilkadziesiąt złotych…
    Nintendo urządza sobie kpiny taką ofertą. Co byś zrobił gdybyś po zakupie odtwarzacza BluRay za 1000zł mógł na nim oglądać wyłacznie filmy w jakości VHS… ?

  7. Ghat

    27 września, 2011 at 8:28 pm

    Muszę zgodzić się z Moborem w kwestii eShopu. Klasyki powinny być raczej miłym dodatkiem to biblioteki tytułów tworzonych z myślą o 3DSie – nie odwrotnie.

  8. kubson84

    27 września, 2011 at 11:00 pm

    biore mario 🙂

  9. kubson84