Europejski update eShop (28/09/2011)

Już jutro do Nintendo eShop zawitają dwie pozycje prosto spod marki Nintendo – The Legend of Zelda™: Four Swords Anniversary Edition oraz Super Mario Land™ 2: 6 Golden Coins. Cztery miecze będą przez jakiś czas dostępne całkowicie za darmo, natomiast za jednego z najlepszych platformerów z udziałem Mario przyjdzie nam wysłupać 4 euro.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=g_fJ51zQ7dk[/youtube]

The Legend of Zelda™: Four Swords Anniversary Edition (Nintendo)
Nintendo DSi Shop (DSiWare) – FREE
Nintendo eShop (DSiWare) – FREE
Game Description: Enjoy this classic Game Boy Advance™ multiplayer Zelda adventure for free, but this time with additional new areas to play and a single player option to enjoy.

Super Mario Land™ 2: 6 Golden Coins (Nintendo)
Nintendo 3DS (Virtual Console) – €4,00
Game Description: Take Mario through a series of themed worlds and stages to recover the 6 Golden Coins and free his castle from the clutches of the evil Wario!

28 komentarzy

  1. Do Mobor

    Dlaczego ? każda konsola ma klasyki/mini gry online, ps3, xbox, vita też będzie miała, tak żeby można było coś tanio kupić co umili nieco czas, albo coś co pamiętamy z naszego starego gameboy i fajnie by było mieć to na 3ds no i proszę.

  2. Nie mam nic przeciwko retro ale do jasne ch…y -nie po to wywaliłem kafla by grać wyłącznie w takie tytuły. Gdybym chciał zagrać w cos takiego – sprawilbym sobie Gameboya z kompletem gier z Allegro za kilkadziesiąt złotych…
    Nintendo urządza sobie kpiny taką ofertą. Co byś zrobił gdybyś po zakupie odtwarzacza BluRay za 1000zł mógł na nim oglądać wyłacznie filmy w jakości VHS… ?

Dodaj komentarz