[NC’2011] Pojawi się różowy 3DS i ogromny Update firmware’u

Nintendo 3DS Conference 2011 to nie tylko gry, ale także i sprzęt, a dokładniej nowy kolor 3DS’a – różowy. Jeżeli zastanawiacie się, dlaczego Nintendo chce wydać swojego nowego handhelda w takich barwach, to odpowiedź jest prosta, wszystko przez kobiety.

Analitykom z Japonii wyszło w swoich kalkulacjach, że na chwilę obecną większość posiadaczy 3DS’ów to mężczyźni i trzeba teraz jakoś zachęcić płeć przeciwną do zakupu. Według nich kolor różowy to recepta na całe zło, co z tego wyjdzie? Przekonamy się już niebawem.

Pomijając już Pinkowe wariacje, o wiele ciekawszą informacją jest zapowiedź nowego update systemowego dla kieszonkokonsolki Nintendo. Okazuje się, że ma ona zawierać funkcję nagrywania filmów wideo z efektem 3D, poprawiony eShop, a także usprawnione i lekko odpicowane Mii Plaza. Ponoć samych „bajerów” ma być o wiele więcej, ale jak na razie wielkie N nie chce puścić pary z ust. Zapewne w najbliższych tygodniach będą nam dawkować zmiany, które wprowadzi zapowiedziana na listopad tego roku aktualizacja.

8 komentarzy

  1. Ja bym chciał by eShop był bardziej przejrzysty. Widząc jak wyglądają sklepy na XBL i PSN najbardziej „user friendly” jest dla mnie wersja XBL. Tymczasem w Eshopie przybywają co chwila jakieś, moim zdaniem głupie, działy.

    Biorąc pod uwagę rozdzielczość kamerek 3DS’a, zastanawiam się jak będą wyglądać te filmiki. Miałem nadzieję że 3DS zastąpi mi aparat fotograficzny na konwentach, bo fajnie potem oglądać takie fotki 3D z imprezy, ale robi tak fatalnej jakości zdjęcia że szybko wybiłem sobie ten pomysł z głowy.

Dodaj komentarz