[NC’2011] Fire Emblem 3DS

Kolejny klasyk powraca na Nintendo 3DS – Fire Emblem! Po raz pierwszy gra zaoferuje nam tryb kooperacji. Poniżej premierowy trailer, premiera w 2012 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *