Gameplay z Vector Racing 3DS.

Arc System Works pokazało pierwszy trailer, pokazujący gameplay z nadchodzących wyścigów – Vector Racing, które już wkrótce zawitają do japońskiego Nintendo 3DS eShop. Filmik do obejrzenia poniżej.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JQGTS_J8TQU[/youtube]

26 komentarzy

  1. Akurat ten tytuł bym wciągnął ale generalnie sytuacja 3DS jest katastrofalna pod zgledem tego co oferuje Nintendo. Mentalnie nie nadążaja za zmianami na rynku. Jeśli nie wywalą szybko IWATY boję się że firma nie przetrwa tej dekady. Cały czas odcinają kupony od tego co stworzył Gumpei Yoko (wliczajac w to nawet bryłę samego 3DS!!)

  2. mobor sorka ale nintendo trwa juz 100 lat na rynku ,wiec i przetrwa ta dekade . Inwestorzy ywwala Iwate nie martw sie . jego czas sie skonczyl . Mial swoje 5 minut , wyciagnal troche ta firme ,ale juz sie chlop wypalil . Zreszta lineup PSVita na pierwszy rok istnienia zapowiada sie rownierz fatalnie :] ,ale ma troche lepsze tytuly na start .

  3. Ja tam życzę firmie jak najlepiej. Zdaje sobie jednak sprawę ze można mnie odbierać zupełnie inaczej (jako „hatera” – jak juz to jakiś pacan zrobił) Rzecz w tym że zależy mi na tym by w koncu pokazały sie gry na które WSZYSCY czekamy. VirtualConsole i inne wynalazki sprzed lat mogą być TYLKO uzupełnieniem dla bieżącej oferty. Tymczasem Nintendo jedzie – w zasadzie- TYLKO na tym co udało mu się wypracować przed laty. Nie chcę by firma skonczyła z łapą w nocniku jak NOKIA. Ludzie mieli dosć tych samych teelfonów sprzedawanych w innych obudowach przez długie lata. Brak Nintendo dla rynku nie bedzie dobrym rozwiazaniem. Sony i M$ – to w zasadzie monopol (we dwóch zawsze jest łatwiej uzgodnić politykę sprzedaży niż we 3)…

    W e-shopie juz dawno powinny znajdować się dema Mario Kart, Mario 3D Land, Zeldy i innych… To nie jest coś niemożliwego do wykonania. To w dzisiejszych czasach STANDARD

Dodaj komentarz