Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

eShop

Europejski update eShop (04/08/2011)

4 sierpnia nastąpi kolejna aktualizacja w usłudze eShop. Poniżej pełna lista nowych tytułów, wraz z cenami w PLZ, podana przez oficjalną stronę Nintendo.pl. Osobiście, zainteresowany jestem wyłącznie jednym tytułem dla DSiWare – Go! Go! Kokopolo, którego trailer możecie zobaczyć poniżej.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=B_t0MHeJZ10[/youtube]

PAC-MAN™ – Nintendo 3DS (Virtual Console) – 16,00 PLN
Go! Go!Kokopolo – Nintendo 3DS (DSiWare) – 32,00 PLN/ 800 Nintendo DSi Points
The Lost TownThe Dust – Nintendo 3DS (DSiWare) – 20,00 PLN / 500 Nintendo DSi Points
My AustralianFarm – Nintendo 3DS (DSiWare) – 8,00 PLN / 200 Nintendo DSi Points

52 komentarze

52 Komentarzy

  1. mobor

    2 sierpnia, 2011 at 6:50 pm

    Wszystko ladnie pieknie tylko w zasadzie…po co nam 3DS’y ?
    DSi kosztuje teraz grosze, a gry w e-shopie te same. Na dodatek mozna płacić gwiazdkami…

    Chyba opylę 3DS’a bo już mnie cho…ra bierze na te cale za…e Nintendo

  2. Kajo

    2 sierpnia, 2011 at 5:54 pm

    Strasznie drogie to kokopolo.
    32zł?!

  3. Ryukendn

    2 sierpnia, 2011 at 7:01 pm

    Jednego hatera mniej, czekamy z niecierpliwością 😉

    Już nie bd musieli czytać Twoich ciągłych narzekań na Nintendo, bo to juz stało się trochę nudne.

    A update .. mało ciekawy.

  4. 7cloud7

    2 sierpnia, 2011 at 9:10 pm

    mobor ma absolutna rację. Nie po to kupiłem 3DS żeby grac w gry na GBA i DSa :/ Oby pod koniec roku posypały się jakieś konkretne tytuły.

  5. Trufs

    2 sierpnia, 2011 at 9:42 pm

    Nic ciekawego jak dla mnie, moglyby powychodzic jakies „3dsWare” gry ;x

  6. gizmo

    2 sierpnia, 2011 at 10:36 pm

    Ej no spoko,dopiero parę miesięcy temu był start 3DSa.Kto miał starego DSa ten pamięta,na początku też było tak mało tytułów,że tylko narzekać.A dzisiaj przeca ta konsola ma tak bogatą bibliotekę gier 🙂 .Poza tym Nintendo widać dba o swoich ,,konsumentów”-wydaje aktualizacje wraz z nowymi aplikacjami,też darmowymi,czy ten program ambasadorski;którego przecież mogli nie robić-dla mnie to logiczne,że jak się kupuję konsolkę w okolicach premiery to płaci się drożej,jak dla mnie to taka miła niespodzianka z ich strony.
    Choć przyznam denerwuje mnie trochę,że co nie otworzę eshopu to same starocie widać,ale cóż,jak mówiłem trzeba poczekać 🙂

  7. Ryukendn

    2 sierpnia, 2011 at 9:17 pm

    rozśmieszacie mnie 😀

    czy ktoś Wam każe grać w gry z gba/dsa ? jest już parę fajnych gier na 3ds’a a pod koniec roku będzie konkretny wysyp, przed kupnem konsoli mogliście przecież spojrzeć na premiery tytułów, więc teraz nie narzekajcie że nie ma w co grać, mogliście poczekać z kupnem konsoli i kupić ją w późniejszym czasie kiedy będzie sporo już dobrych/bardzo dobrych gier.

  8. Nite

    2 sierpnia, 2011 at 11:10 pm

    Ehhh… mam wrażenie, że wszyscy za bardzo się do rynku smartphonów przyzwyczaili. Kupują nowe cacko, ale sklep nadal ten sam jak i jego zawartość. X360 wolno się rozkręcał jeżeli chodzi o marketplace, PS3 jeszcze wolniej, zaś pierwszy NDS? PSP także miał ograniczoną ofertę w momencie uruchomienia PS Store. Nowy sprzęt, mało contentu = normalna kolej rzeczy! Jeżeli tak wam się nie podoba to na Allegro znajdą się chętni, tylko nie licznie, że za 700zł sprzedacie, bo teraz nikt tego w takiej cenie nie weźmie xD

  9. mobor

    3 sierpnia, 2011 at 5:32 am

    Ryukendn – a ty jesteś żałosny we własnym zaślepieniu. Fanboye tak mają niestety

    A co do premiery DS’a
    Kupiłem mydelniczkę pierwszego dnia sprzedazy w polsce. W komplecie ZA DARMO był kart z demem Metroida a do pełni szczęścia wziałem sobie Super Mario DS Tak wyglądała premiera DS’a

  10. aragox

    3 sierpnia, 2011 at 8:48 am

    ja kcem gry dla ambasadorów!

  11. Nightmare

    3 sierpnia, 2011 at 9:02 am

    @ mobor
    I co potem kupiłeś przez pierwsze parę miesięcy na tego DS’a? Jakie gierki?

  12. Ryukendn

    3 sierpnia, 2011 at 8:57 am

    Wolę być fanboyem niż człowiekiem któremu wszystko nie pasuje w życiu 😉

  13. sanitariusz

    3 sierpnia, 2011 at 11:01 am

    Nie da sie ukryc ze start konsola ma slaby.
    Brak gier problemy ze sprzedaza samego hardwaru.
    Gdyby to wszystki nie mialo miejsca konsola by kosztowala tyle samo co wdzien premiery. Pewnie teraz cos sie ruszy i gry zaczna wychodzic bo narazie to same opoznienia na przyszly rok (czekaja na odpowiednia liczbe 3dS na rynku).
    Sam mialem dylemat czykupic czy nie. Chopaki na forum mnie przekonali i kupilem. Jestem zadowolony. A co do sklepu to nie bedzie nigdy on taki jak jest na PS czy x360.
    To jest nintendo.

  14. mobor

    4 sierpnia, 2011 at 6:25 am

    Sorry ale jak na razie wyniki finansowe firmy potwierdzają MOJĄ opinię
    jest LIPA – i tyle

  15. Nightmare

    4 sierpnia, 2011 at 9:53 am

    @mobor
    ponawiam pytanie. Jakie gry kupiłeś na DS’a parę miesięcy po premierze. Jakie hity to były?

  16. 7cloud7

    4 sierpnia, 2011 at 6:58 pm

    Ryukendn
    Kupiłem bo dałem się nabrać na te hiciory co miały wyjść niedługo po stracie konsolki a zostały skasowane. Poczekam do stycznia, zobaczymy czy wyjdzie gra która przycjągnie moją uwage.

  17. hydzior

    4 sierpnia, 2011 at 9:58 pm

    Nintendo polecialo ostro w chu… z obsowami wielu gier i przestalo to byc smieszne . Nie dziwie sie dlaczego konsola sie nie sprzedaje i jest tansza o kawal kwoty pol roku po premierze . Z pierwszym Ds’em takiej tragiedii nie bylo i bawilem sie duzo lepiej z pierwszymi tytulami na ta konsolke . Tutaj ani graj ani rewolucji . Nightmare moge ci wymienic co ja kupilem w i niedlugo po premierze:

    Project Rub
    Mr Driller
    Super Mario 64 DS
    Wario Ware Touched
    Puyo puyo Fever
    Polarium

    Byly to tytuly duzo bardziej ciekawsze niz aktualny line-up i rpzedewszystkim oryginalne . 3DS’owy lineup to tylko pchane na sile 3d i lezacy dolny ekranik odlogiem .

    Potem regularnie dochodzily w ciagu roku kolejne fajne gry i nei bylo czasu na nude . 3ds to kilka gier na start , rok nic i dopiero cos tam sie ruszy …

    Nintendo zaliczylo najgorszy start chyba w swej historii (nie liczac virtual boya) . Mysleli ,ze sama marka wystarczy …

  18. Nightmare

    4 sierpnia, 2011 at 10:43 pm

    hydzior, świenty lineup. Same popierdółki (nie licząc Mario 64, ale to przecież PORT! nawet nie remake jak Ocarina of Time 3D). Teraz jakby taki lineup wyszedł, to zaraz każdy hater by się darł, że takie gry to są na srajfonach i innych smartach za mniej niż dolara (!!)
    Nie zamierzam tutaj bronić startu 3DS’a, ale pisanie, że stary DS miał na start gry, które deklasują to, co dostał 3DS to zwykłe pieprzenie.

  19. Nightmare

    4 sierpnia, 2011 at 11:00 pm

    Launch na DS’a to były – szybkie porty z GBA z paroma dodatkami (na siłę wykorzystany ekran dotykowy i mikrofon), zestaw popierdółek (świetna zabawa, ale nie na długo), 3 porty z N64 (z czego jedna z nich została również tytułem startowym na 3DS’a…), Asphalt z N-Gage’a i… to wszystko.
    Sprawdziłem listę tytułów wydawanych przez 6 miesięcy od startu konsolki (liczą się gry dostępne do lutego 2005). Na wiki są niestety tylko roczne daty, ale każdy większy tytuł, który wyszedł w roku 2005 sprawdziłem odrębnie. Do czego doszedłem? Że w czasie 6 miesięcy nie wyszła ŻADNA duża, rozbudowana gra.

  20. mobor

    5 sierpnia, 2011 at 9:39 am

    A jak jest z 3DS ? 🙂
    Za najlepsyz tytul uznawana jest przeportowana z N64 ZELDA.
    Właściwie nie ma zadnych nowych gier (nowych tzn bazujących na projektach młodszych niż 3-4 lata, może poza Nintendogs’ami – ale to są specyficzne gry) – same porty
    Pilot Wings to jedna i ta sama wyspa znana ze Sport Resort na Wii (o po co tworzyć coś choć trochę innego. Lepiej przerobić gotowca)….Mercenaries 3D to eksperyment- jak przyznał sam Capcom…itd

  21. Nightmare

    5 sierpnia, 2011 at 9:59 am

    A ja czasem nie napisałem, że jest jak jest i tego nie bronię? Po prostu mam już dosyć tego ciągłego narzekania i porównywania do startu DS’a, który w ogóle nie był lepszy.

    I co tam sobie kupiłeś przez te 6 miesięcy, że uznajesz launch DS’a za o wiele lepszy od 3DS’a?

  22. Piotrek K

    5 sierpnia, 2011 at 2:53 pm

    >>> mobor
    Ghost Recon: Shadow Wars – swieza, nieportowana pozycja na 3DSa. Mam, goraco polecam 🙂

  23. konrad299

    5 sierpnia, 2011 at 6:55 pm

    Nie najgorsze jest to że konsola ma mało gierek, ale to iż w przyszłości( sierpień wrzesień, pazdziernik) nadal nie jest zapowiedziana żaden ciekawy tytuł na konsolkę, dopiero w listopadzie wychodzi Mario i głodni gracze znów nie będą mieli wyboru co kupic tak jak to było z Zeldą OOT.

  24. konrad299

    5 sierpnia, 2011 at 6:57 pm

    Jestem osobą która nie lubi narzekać lecz obecna sytuacja nie jest kolorowa, no ale nie pozostaje nic innego jak czekać na takie hity jak Kid Icarius, Resident Evil R czy Peper Mario tylko oby nie wieczność:)

  25. Ryukendn

    5 sierpnia, 2011 at 7:26 pm

    We wrześniu wychodzi przecież znakomity StafFox ;]