[Plotka] Battlefield 3 na 3DS’a!

Na Portugalskiej stronie Electronic Arts pojawił się bardzo ciekawy wpis, z którego wynika, że elektronicy planują wydać Battlefield 3 na 3DS’a. Na chwilę obecną firma nabrała wody w usta, zaś sam wpis nadal widnieje na swoim miejscu. Możliwe, że to tylko pomyłka, choć byłoby to trochę dziwne, a dobrego FPS’a na nową platformę Nintendo naprawdę brakuje.

20 komentarzy

  1. Nie ma szans. Wersję na PC i konsolę już kończą (btw wydanie zapowiedziane jest na listopad, nie wiem czemu na stronce widnieje TBA), wydawanie tej samej gry na inną platformę w kilka miesięcy po jej premierze to głupota. Musieliby robić tą grę od kilkunastu miesięcy w ciszy, nie dając żadnego dowodu jej istnienia, a wszyscy dobrze wiemy, że to niemożliwe 🙂

  2. Nie dziekuje . Graficznie nedznie by bylo , mapy malusienkie i pewnie biedny multi jak to u nintendo bywa . Do tego brak drugiego analoga ,a smyranie palcem czy rysikiem za wygodne nie jest w grach fps .
    Zostane przy wersji PC , jedynej i prawdziwej :] . Chce wreszcie ds’owych gier ,a nie coraz wiekszej ilosci zapowiadanego gowna .

Dodaj komentarz