Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

eShop

3D Classics Xevious w europejskim eShopie.

Jedna z najbardziej znanych strzelanek „epoki żetona łupanego” – Xevious, w tym tygodniu trafi do europejskiego eshop’u w ramach kolekcji klasyków remasterowanych w 3D. Poniżej trailer oraz notka prasowa.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EhnKqMYtRZQ[/youtube]

CLASSIC OVERHEAD SHOOTER XEVIOUS AVAILABLE IN 3D NOW VIA THE NINTENDO eSHOP

Check out the latest content available now on Nintendo eShop and Nintendo DSi Shop

Get ready to go deep behind enemy lines in XEVIOUS as this intense Nintendo Entertainment System classic gets revamped in 3D for Nintendo 3DS.

In the game, players are placed in the cockpit of a state-of-the-art Solvalou strike fighter aircraft on a daring mission to infiltrate hostile airspace. You are humanity’s last hope of eradicating the sinister XEVIOUS collective – shoot down wave after wave of enemy fighters, drop your deadly payload of guided bombs and take out the colossal flying fortress to bring the XEVIOUS war machine to its knees.

Considered one of the forefathers of the modern overhead vertical shooters, Xevious will dazzle you with its new 3D features.

 

2 komentarze

2 Komentarzy

  1. Kajo

    19 lipca, 2011 at 12:38 pm

    Fajnie gdyby było w amerykańskim eshopie no i gdyby było za free:P

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

No to znamy już grę roku 2022 :)

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Temtem

Data: 6 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Temtem to gra przygodowa z kolekcją potworów dla wielu graczy. Każdy dzieciak marzy o zostaniu pogromcą Temtem. Odkrywanie sześciu wysp Archipelagu Powietrznodesantowego, odkrywanie nowych gatunków i poznawanie po drodze dobrych przyjaciół. Teraz twoja kolej, aby wyruszyć w epicką przygodę i spełnić te marzenia.

Zobacz też