Pierwszy fabularny zwiastun Driver: Renegade 3D w sieci

Mało pojawiało się informacji o nowej odsłonie flagowej serii Ubi: Driver Renegade 3D. Na szczęście serwis IGN opublikował nowy zwiastun tejże gry. Jest to zwiastun fabularny,więc nie znajdziemy tutaj gameplaya,ale i tak warto go obejrzeć.

Utrzymany w komiksowej stylistyce materiał nakreśla filary opowieści, którą zaserwuje produkcja. Dobrze znany miłośnikom serii Driver John Tanner ratuje życie senatora Ballarda, który po niebezpiecznym zajściu proponuje bohaterowi współpracę. Zorganizowana przez ocalonego akcja miałaby być skierowana w stronę najgroźniejszych przestępców Wielkiego Jabłka, którzy rujnują miasto swoimi nielegalnymi interesami.

Okazuje się przy tym, że Ballard to szycha jakich mało i jest w stanie zagwarantować Tannerowi ochronę oraz dostęp do wielu poufnych informacji. Były funkcjonariusz New York Police Department (akcja gry rozgrywa się między pierwszą a drugą części cyklu) przyjmuje ofertę. Dalszy ciąg historii mamy poznać w kolejnych epizodach.

Driver: Renegade 3D pojawi się tylko na konsolkach Nintendo 3DS. Gra ujrzy światło dzienne tego samego dnia co Driver: San Francisco(PC,X360,PS3), czyli 2 września bieżącego roku.

2 komentarze

Dodaj komentarz