Aplikacja Nintendo Video dla 3DS już jutro!

Na oficjalnej stronie Nintendo Polska pojawiła się notka prasowa informująca o nowej aplikacji dla posiadaczy Nintendo 3DS – Nintendo Video. Niestety, na chwilę obecną player nie pozwala na odczytywanie własnych filmów z karty pamięci SD.

13 lipca użytkownicy Nintendo 3DS będą mogli pobrać aplikację Nintendo Video, zapewniając sobie dostęp do szeregu nowych i ekskluzywnych materiałów wideo w 2D i 3D.

Nintendo Video pozwoli ci oglądać specjalnie wybrane filmiki w 2D i 3D, między innymi klipy muzyczne, komediowe czy animowane, przesyłane za pośrednictwem SpotPass- funkcji bezprzewodowego internetu, która rewolucjonizuje sposób mobilnego odbioru informacji.

Już na samym początku, w aplikacji Nintendo Video dostępne będą wybrane epizody Oscar’s Oasis- uroczego serialu animowanego, produkowanego przez TeamTO & TUBA, emitowanego w Europie. Po raz pierwszy w technologii 3D, na twoim Nintendo 3DS.

D4D- specjaliści od 3D, wyprodukowali także szereg ekskluzywnych epizodów Magic Tricks dla Nintendo 3DS. Baw się i ekscytuj magicznymi sztuczkami w 3D w swoich dłoniach.

To nie koniec, w niedalekiej przyszłości pojawi się wiele dodatkowych materiałów, w tym zwiastuny filmów, koncerty muzyki klasycznej, animacje dla dzieci oraz wiele więcej zawartości w pełnym 3D.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=y-EtRI2asUU[/youtube]

18 komentarzy

Dodaj komentarz