Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Namco pracuje nad Tekken 3DS.

Podczas E3, Nintendo pokazało pierwszy gameplay z Tekkena przygotowywanego z myślą o nowej platformie Wii U, jednak podczas konferencji prasowej Namco Bandai, zapowiedziało że równocześnie powstaje wersja dla Nintendo 3DS. Niestety, fani serii będą musieli trochę poczekać, bowiem wg tego co powiedziano gra nie ukaże się na rynku przed premierą Wii U w 2012. Poniżej prezentujemy prototypowy filmik z wersji na WiiU.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-G9AR9bwlKk[/youtube]

Wii U™ and Nintendo 3DS™ will bring TEKKEN™ into the next generation, and the third dimension, for Nintendo players – who can expect more dynamic and thrilling fighting experiences than ever before.

‘TEKKEN™ (working title)’ for Wii U™ will bring the ‘TEKKEN™’ franchise to a Nintendo home video game console for the first time, making full use of the new platform’s cutting-edge performance to deliver a new fighting sensation for TEKKEN games™.

‘TEKKEN™ (working title)’ for Nintendo 3DS™ will see the famous King of Iron Fist Tournament fought in the third-dimension for the first time, with Nintendo 3DS™ delivering a more realistic and dynamic TEKKEN™.

 

 

26 komentarzy

26 Komentarzy

  1. loczyn

    8 czerwca, 2011 at 5:39 pm

    Ja chce! 😀

  2. adus1991

    8 czerwca, 2011 at 5:40 pm

    Jak skosy będą łatwiej wchodzić niż na iXie i na PSPku to będzie zarąbiście.

  3. Szirako

    8 czerwca, 2011 at 11:23 pm

    W końcu tekken na Nintendo 😀

  4. Vejit

    8 czerwca, 2011 at 11:52 pm

    Wolałbym Soul Calibura, Mortal Kombat lub KoF’a ale może niektórym obecność Tekkena chociaż trochę ułatwi decyzję zakupu 3DS’a. XD Mi pozostaje Street fighter i DoA póki co.

    @Szirako: Tekken już był na GameBoy Advance.

  5. Ryukendn

    9 czerwca, 2011 at 12:00 am

    ale na ds’a nie było, więc fajnie że znowu pojawi się na 3dsie. Tekken to najlepsza bijatyka 4ever!

  6. hydzior

    9 czerwca, 2011 at 2:32 am

    Tekken juz sie dawno zeszmacil i do najlepszej to tej serii brakuje ;] .

  7. Ryukendn

    9 czerwca, 2011 at 7:09 am

    jej .. mówię w mojej liście jest najlepszą bijatyką..

  8. konrad299

    9 czerwca, 2011 at 4:20 pm

    Wielu fanboyów nintendo oskarzało ngp o to że konsola będzie miała same kontynuacje, a jak na razie na 3DS-sie wychodzi większość „znanych” już na serii- ridge racer, SSFIV, DoA,Mario Kart, Supr Mario, MGSSE,Zelda, Star Fox i wiele innych których już nie będę wyliczał. Teraz kolejna odgrzewana seria. Całkowicie nowych tytułów jest niestety niewiele ( Kid Icarius czy heroes of Ruin). A patrzenie po raz n-ty na Tekkena, którego już dobrze znam jakoś z miejsca mnie odrzuca. No ale cóż wielu graczy kupi ta grę za samą nazwę, dlatego producent woli stawiać na sprawdzoną serię, niż stworzyć coś zupełnie nowego, świeżego. Niestety…..Tylko czekać jak zapowiedzą stare kolejne stare serie, takie jak Castlevania, Dragon ball czy jakiś Mario-nie mam nic przeciwko, ponieważ są to świetne serie, ale za dużo już tego nie sądzicie?

  9. Szirako

    9 czerwca, 2011 at 2:58 pm

    Ahhh no tak gba zapomniałem 😉

  10. Ryukendn

    10 czerwca, 2011 at 10:54 pm

    dragon balla, zeldy, mario nigdy za dużo jak dla mnie 😀

  11. konrad299

    11 czerwca, 2011 at 12:05 pm

    Tak Szirako byłem tego świadom pisząc to wiadomość, ale trudno np. porównać te gry nesowa wersja była platformówką, 3ds-owa to strzelanka z widokiem za pleców, obie wersje poza nazwą i bohaterem którym jest anioł nie mają już chyba żadnych podobieństw(ale mogę się mylić bo w snesową wersję grałem dawno temu).Dlatego wymieniłem ten tytuł jako jakąś nowość.

  12. Szirako

    11 czerwca, 2011 at 11:55 am

    Tak tylko dodam, że kid icarus nie jest czymś nowym, to było już na nes >.>

  13. Zero

    11 czerwca, 2011 at 2:49 pm

    Tekken 3D? Muszę to mieć koniecznie na premierę ;P Już nie mogę się doczekać.