Pierwsze gry na 3DS złamane!

No i stało się. Wczoraj w sieci pojawiły się trzy pierwsze obrazy gier z Nintendo 3DS.

Za „zrzut” odpowiada znana na scenie grupa Legacy, która twierdzi, że gry są w 100% poprawne zdumpowane i w pełni … grywalne. Na dzień dzisiejszy oficjalnie nie istnieje żaden programator odpalający gry z Nintendo 3DS, ale być może osoby z Legacy mają dostęp do jakiegoś prototypowego flash-carda. Czas pokaże, a póki co my cieszymy się aktualizacją systemu i eShopem. Poniżej lista gier, której już trafiły do sieci i na serwisy z release’ami.

NFO Tom_Clancys_Ghost_Recon_Shadow_Wars_EUR_3DS-LGC / lgc-grsw.3ds
NFO Super_Monkey_Ball_3D_EUR_3DS-LGC / lgc-mb3d.3ds
NFO Lego_StarWars_III_EUR_3DS-LGC / lgc-lsw3

Most people are probably asking themselves „HOW?”.
The answer is „Yes, it is THAT simple”. This release is 100% complete and was tested on our own hardware. Just wait for the chinese to figure it all out aswell, then you can play this release too. Like our first DS and DSi dumps, we have included a picture of the dumper with this release. Make of it what you want, we have no intention of giving out further information.

42 komentarze

  1. Przecież piszą, że dumpy są grywalne, czyli oni już mogą grać na swojej kopii. Stworzenie programatora to tylko kwestia czasu. Właścwie już chyba możnaby stworzyć prototypowy programator „na jedną grę” z zewnętrznym programatorem. Tylko kto to kupi 😀 ? Programatory to kwestia czasu. 🙂

  2. @Zero
    Nie propagujemy piractwa, nasze newsy to typowa informacja, bo w końcu piractwo jest wpisane na zawsze w ten biznes prawda? To, że tematu się nie porusza, to nie znaczy, że nie istnieje, dlatego my mówimy o tym głośno.

    Co do wypowiedzi użytkowników, to wszystkie szanujemy, bo ponad piractwo mamy wolność słowa którego tak brakuje w dzisiejszych czasach. Oczywiście komentarze z linkami do romów czy programatorów będą karane, ale sama dyskusja taka jak teraz nadal będzie prowadzona.

  3. Dla mnie jest tylko jeden plus takich programatorów. Pozwalają mi odpalić gierki japońskie na konsolce pal która ma blokadę regionalną. Żałuję że 3DS ma blokadę. Taki gamecube miał freeloadera i dzięki temu mogłam na oryginałach z rożnych regionów grać na mojej palowskiej konsolce bez przerabiania konsoli czy ściągania piratów. Dzięki temu ograłem Naruto:Gekitou Ninja Taisen 3 czy Gundam’a.
    Tutaj akurat wszyscy powinni brać przykład od Sony których konsole są region free. Nie będę bawił się programatorem bo to tylko powoduje że ma się masę gierek i prawie żadnej nie kończy bo co chwila wyjdzie coś nowego a i im człowiek starszy tym mniej czasu na granie. Wolę kupić grę raz na kilka miesięcy ale ją skończyć. Chociaż nie powiem że chętnie zobaczyłbym takiego freeloadera na 3DS’a czy Wii chociażby właśnie ze względu na gry z Gundamami. Boję się że Wii U też będzie region locked.

Dodaj komentarz