Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Pierwsze gry na 3DS złamane!

No i stało się. Wczoraj w sieci pojawiły się trzy pierwsze obrazy gier z Nintendo 3DS.

Za „zrzut” odpowiada znana na scenie grupa Legacy, która twierdzi, że gry są w 100% poprawne zdumpowane i w pełni … grywalne. Na dzień dzisiejszy oficjalnie nie istnieje żaden programator odpalający gry z Nintendo 3DS, ale być może osoby z Legacy mają dostęp do jakiegoś prototypowego flash-carda. Czas pokaże, a póki co my cieszymy się aktualizacją systemu i eShopem. Poniżej lista gier, której już trafiły do sieci i na serwisy z release’ami.

NFO Tom_Clancys_Ghost_Recon_Shadow_Wars_EUR_3DS-LGC / lgc-grsw.3ds
NFO Super_Monkey_Ball_3D_EUR_3DS-LGC / lgc-mb3d.3ds
NFO Lego_StarWars_III_EUR_3DS-LGC / lgc-lsw3

Most people are probably asking themselves „HOW?”.
The answer is „Yes, it is THAT simple”. This release is 100% complete and was tested on our own hardware. Just wait for the chinese to figure it all out aswell, then you can play this release too. Like our first DS and DSi dumps, we have included a picture of the dumper with this release. Make of it what you want, we have no intention of giving out further information.

42 komentarze

42 Komentarzy

  1. hydzior

    7 czerwca, 2011 at 3:24 pm

    Milo … ;]

  2. ArgolEX

    7 czerwca, 2011 at 4:03 pm

    Moim zdaniem 3DS długo wytrzymał ,bo aż 2.5 miesiąca ,a zakładałem ,że po 1 miesiącu będzie można znaleźc w internecie obrazy gier.

  3. hydzior

    7 czerwca, 2011 at 5:00 pm

    Teraz to juz z gorki :] . Obstawiam ,ze przez regionalizacje mase gier nie wyjdzie w EU wiec dla wielu bedzie to wybawieniem .

  4. Trufs

    7 czerwca, 2011 at 5:08 pm

    Z ciekawosci looknalem i np ghost recon juz jest na necie, 220mb.

  5. loczyn

    7 czerwca, 2011 at 5:29 pm

    Zgrać nie problem, odpalić to jest sztuka.

  6. Ryukendn

    7 czerwca, 2011 at 3:58 pm

    taa bardzo ’-’

  7. D.K.

    7 czerwca, 2011 at 6:04 pm

    Myślę że to już raczej nie powinno potrwać zbyt długo nim pojawią się pierwsze flashcarty. Pewnie sam team który to zripował ma już jakiś prototyp do testów.

  8. Mistrz

    7 czerwca, 2011 at 6:26 pm

    Pogarda dla piratów, do więzienia złodzieje!

  9. SpokoWap

    7 czerwca, 2011 at 4:33 pm

    I wciąż wytrzymuje. Dopóki programator nie istnieje, każdy będzie kupować oryginały 🙂

  10. adus1991

    7 czerwca, 2011 at 4:43 pm

    Właśnie, bez programatora który to odpali ROMy są bezużyteczne.

  11. Zero

    7 czerwca, 2011 at 7:47 pm

    Oby tutaj się nie zrobiło tak, jak na pewnym innym DS’owym forum, tzn. chodzi mi właśnie o propagowanie piractwa…

  12. bananikus

    7 czerwca, 2011 at 7:55 pm

    Przecież piszą, że dumpy są grywalne, czyli oni już mogą grać na swojej kopii. Stworzenie programatora to tylko kwestia czasu. Właścwie już chyba możnaby stworzyć prototypowy programator „na jedną grę” z zewnętrznym programatorem. Tylko kto to kupi 😀 ? Programatory to kwestia czasu. 🙂

  13. darfinno

    7 czerwca, 2011 at 6:04 pm

    no zrobienie programatora bedzie trudniejsze niz zgranie danych z karty, wszak trzeba pokonac wewnetrzne zabezpieczenia konsoli.

  14. loczyn

    7 czerwca, 2011 at 8:41 pm

    @Zero
    Nie propagujemy piractwa, nasze newsy to typowa informacja, bo w końcu piractwo jest wpisane na zawsze w ten biznes prawda? To, że tematu się nie porusza, to nie znaczy, że nie istnieje, dlatego my mówimy o tym głośno.

    Co do wypowiedzi użytkowników, to wszystkie szanujemy, bo ponad piractwo mamy wolność słowa którego tak brakuje w dzisiejszych czasach. Oczywiście komentarze z linkami do romów czy programatorów będą karane, ale sama dyskusja taka jak teraz nadal będzie prowadzona.

  15. Ryukendn

    7 czerwca, 2011 at 7:36 pm

    jestem tego samego zdania co kolega powyżej ;]

  16. Vejit

    8 czerwca, 2011 at 12:34 am

    Dla mnie jest tylko jeden plus takich programatorów. Pozwalają mi odpalić gierki japońskie na konsolce pal która ma blokadę regionalną. Żałuję że 3DS ma blokadę. Taki gamecube miał freeloadera i dzięki temu mogłam na oryginałach z rożnych regionów grać na mojej palowskiej konsolce bez przerabiania konsoli czy ściągania piratów. Dzięki temu ograłem Naruto:Gekitou Ninja Taisen 3 czy Gundam’a.
    Tutaj akurat wszyscy powinni brać przykład od Sony których konsole są region free. Nie będę bawił się programatorem bo to tylko powoduje że ma się masę gierek i prawie żadnej nie kończy bo co chwila wyjdzie coś nowego a i im człowiek starszy tym mniej czasu na granie. Wolę kupić grę raz na kilka miesięcy ale ją skończyć. Chociaż nie powiem że chętnie zobaczyłbym takiego freeloadera na 3DS’a czy Wii chociażby właśnie ze względu na gry z Gundamami. Boję się że Wii U też będzie region locked.

  17. Aragox

    10 czerwca, 2011 at 1:51 pm

    popieram kolegę wyżej, dzięki acekardowi mogłem sobie zagrać w RPG makere który jest dostępny tylko w japońskiej wersji.

  18. Aragox

    10 czerwca, 2011 at 1:53 pm

    PS pobrałem te gry zrzuciłem na kartę pamięci (na wszytkie możliwe sposoby wrzuciłem do każdych z folderów) i nie działa (zawsze warto spróbować).

  19. eggsample

    29 czerwca, 2011 at 11:11 am

    Skoro sporo romów z DSi ma problem z działaniem na nagrywarkach to pewnie i 3DS 'owe zrzuty nie będą działały. Mnie martwi to że 3DS ma bloka na region więc pozostaje mi zatrzymanie DSi USA . Chyba że ktoś ma 3DS z USA i ma ochotę się zamienić go EUR.

  20. PKM

    3 września, 2011 at 2:15 pm

    Ja się cieszę, będę tego używał aby sprawdzić czy grę najpierw chcę a potem będę kupował, no i oczywiście do homebrew (kiedy karta wyjdzie)

  21. KirbyLifePL

    2 sierpnia, 2015 at 5:26 pm

    ja wole kupic dana gre. Taka kolekcja gier fajnie wyglada. Tym bardziej od Nintendo \:(*(o)*):/