Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Gameplay z Metal Gear Solid: Snake Eater 3D

Dziś odbyła się konferencja Konami, na której pokazano wiele ciekawych zestawów (np. MGS 2,3,Peace Walker na X360 i PS3), a także gameplay z Metal Gear Solid: Snake Eater 3D. Ponad dwie minuty czystej rozgrywki oraz wykorzystanie kilku patentów dla 3DS’a. Zupełnie nową opcją jest fotografowanie otoczenia, które potem zmienia się w kamuflaż dla Big Bossa. Dodatkowo, twórcy postanowili wykorzystać żyroskop no i oczywiście 3D. Wszystko prezentuje się wspaniale, a może i nawet trochę lepiej niż na PS2. Premiera ma się odbyć jeszcze w ty roku, więc nie pozostaje wam nic innego jak zapoznać się z filmikiem i czekać.

 

38 komentarzy

38 Komentarzy

  1. konrad299

    3 czerwca, 2011 at 6:21 pm

    Ciekawe o co chodzi z tym yosim?:)

  2. DRACO_WAHATEVER

    3 czerwca, 2011 at 6:40 pm

    no ze na sprzet nintendo niby. na co trzeba zwrocic uwage to to ze grafika ulegla znacznemu pogorszeniu wzgledem dema z e3. polecialy w dol tekstury ,znikly efekty shaderowe na drzewach ,a i twarz snejka wyglada jak z wersji ps2 a nie jak ta z demka e3.

  3. adus1991

    3 czerwca, 2011 at 5:39 pm

    Czekam na tą gre z zapartym tchem, a koniec zarąbisty (nawiązanie do Twin Snakesa).

  4. Ryukendn

    3 czerwca, 2011 at 5:46 pm

    Yoshi nawet się tam znalazł ! 😀

    A gra prezentuje się zacnie. Nic tylko czekać na premiere.

  5. monry

    3 czerwca, 2011 at 8:10 pm

    Niestety mi też rzuciło się w oczy to co Draco.. A szkoda.

  6. 7cloud7

    3 czerwca, 2011 at 10:25 pm

    Ryukendn: Ja mam zamiar mieć obie konsole. 3DS-a już mam i NGP też kupię i to nie dla grafiki tylko dla gier, więc nie rozumiem o jaką wierność chodzi? Zresztą MGS po raz pierwszy pojawił się na PSX-a więc może nie graj w tą grę skoro przekreślasz na wstępie NGP 🙂

    Co to MGS to faktycznie całkiem fajnie się zapowiada i na pewno jak na razie będzie to jeden z lepszych tytułów na 3DS. Mam jednak nadzieję że nie powciskają na siłę jakichś niepotrzebnych pierdół jak to chodzenie po moście :/

  7. Ryukendn

    3 czerwca, 2011 at 8:26 pm

    chcecie lepszej grafy ? kupujcie ngp jak wyjdzie. 3DS tak jak poprzednik nie stawia na grafikę a na grywalność i innowacyjność. Grafika została polepszona względem ds’a aby przyjemniej się grało i żeby fajnie konsola wykorzystywała efekt 3d. Z czasem gry będą coraz lepiej się prezentowały na 3ds’ie, wtedy kiedy studia deweloperskie nauczą się na maxa wykorzystywać potencjał konsoli. Mnie grafika się bardzo podoba w MGS, jest akurat taka jaka ma być, trzyma po prostu dobry poziom. Tak jak napisałem na wstępie, każdy musi się określić czy mu aż tak bardzo zależy na grafice czy nie, tak – bierz ngp, nie – zachowaj wierności 3ds. Prosty wybór.

  8. 7cloud7

    3 czerwca, 2011 at 10:31 pm

    Pogramy zobaczymy, już wiele zajebistych gameplay-ów widziałem na filmikach a na żywo była wielka kiszka.

  9. SpokoWap

    3 czerwca, 2011 at 9:42 pm

    Chcemy czy nie, grafika jest wyraźnie gorsza niż w demie z E3 i nawet jeśli ktoś ma to gdzieś (jak na przykład ja), to faktycznie błyskawicznie rzuca się to w oczy. Poza tą drobnostką – rewelacja, jest na co czekać.

  10. monry

    4 czerwca, 2011 at 12:17 am

    Nie chodzi o to czy grafika jest super czy nie, tylko o to, co zapowiadali i czym podsycali, a co ostatecznie wydadzą.

  11. DRACO_WAHATEVER

    3 czerwca, 2011 at 10:20 pm

    @Ryukendn to nie tak ze zalezy na grafie..poprostu porownuje do interaktywnego dema ktore kazdy na e3 mogl sobie „ograc” rok temu … wyglada to tak ze albo nie dali rady ,albo odswiezenie calej gry przeroslo ich sily i dali sobie z tym spokoj i wrzucili poprostu zywcem elementy z wersji ps2.

  12. Ryukendn

    3 czerwca, 2011 at 10:28 pm

    Mnie to tam za bardzo nie interesuje, może to być kotlet odgrzewany ze stacjonarnych konsol, tekstury mogą być kiepskiej jakości, może nie być efektów shaderowych, leje na to. Dla mnie liczy się tylko i wyłącznie miód z danej gry, a tego z pewnością nie zabraknie w tej grze, co zaprezentował ów gameplay 🙂

  13. Ryukendn

    3 czerwca, 2011 at 10:41 pm

    Z tą wiernością to był żart 😉

    Do konsol sony również mam wielki sentyment, miałem psx, ps 2 i bardzo miło je wspominam.

    NGP nie przekreślam, będzie to z pewnością bardzo dobry „handheld”, w cudzysłowie bo rozmiarowo trochę za duże jest, ale mu tu nie o tym. NGP mnie jakoś szczególnie nie jara bo ograłem masę tytułów na psp i jakoś to po mnie tak spłyneło, owszem przyjemnie się grało ale bez żadnych większych doznań. Jest to przede wszystkim zasługa masowo odgrzewanych kotletów ze stacjonarek, chociaż były wyjątki typu patapon, loco roco, ale to pojedyncze przypadki. Podejrzewam że z NGP będzie to samo, masa tytułów z stacjonarnych konsol. Oczywiście za chwilę ktoś mi uświadomi fakt że na 3ds też będzie dużo kotlecików, wiem o tym, ale bardziej przemawia do mnie biblioteka gier nintendo typu mario, castlevania, zeldy itd. niż te od sony.

  14. hydzior

    4 czerwca, 2011 at 11:51 am

    fuuuuuuu … Tech Demo bylo ladne ,a wersja koncowa wyglada slabiutko .
    Ryukendn na 3ds’ie jak narazie nie ma ani grafiki ani innowacyjnosci . Jedynie co widze to typowo psp’kowe gierki ,a innowacyjnosci raczej nie bedzie . Skonczy sie na pomyslach z DS’a lub malej ich ewolucji.
    Ja NGP kupuje w dniu ZERO dla gier ,dla lepszych wizualiow . Nie bede sie ograniczac do konsoli nintendo . Z tego co zawuazam Sony w tej generacji namiesza wiecej niz psp . Ich konsola mocno ewoluowala ,a 3ds to w sumie tylko kosmetyka wzgledem poprzedniczki .

  15. Ryukendn

    4 czerwca, 2011 at 2:09 pm

    mnie jakoś nie kręci gps, bluetooth, 3g i inne pierdoły w jednym urządzeniu. Stare przysłowie jest tutaj odpowiednie ” co jest do wszystkiego to jest do niczego”.

    A co mają powiedzieć posiadacze ps3 ? nie opłaca się im kupować ngp bo dostaną tylko okrojone gry z stacjonarnych konsol.

    A co do innowacyjności to miałem na myśli efekt 3D, nintendo zrobiło ryzykowny krok i umieściło właśnie taki bajer w handheldzie i zapowiada się że dobrze trafili.

  16. Nite

    4 czerwca, 2011 at 4:54 pm

    Hydzior nie przesadzaj, PSP wcale nie uciągnęło gier z PS2, jeżeli mówić tu o Peace Walker, który ładnie wyglądał, ale jak miał małe poziomy w porównaniu do MGS 2 i 3. Patrząc na DOA mogą stwierdzić, że bez efektu 3D udało się uzyskać poziom pierwszego Xbox’a. Mam 3DS’a i podoba mi się w nim to, co Nintendo tam wpakowało – StreetPass, mini gierki, 3D, fajne zdjęcia choć słabej jakości. Na razie biblioteka gier nie powala, ale nie bądźmy hipokrytami, na starcie żaden sprzęt nie ma system sellerów z najwyższej pułki. NGP dostanie Uncharted i nic po za tym, reszta nie wybije się zbytnio z szeregu, zaś graficznie na pewno będzie lepiej niż na sprzęcie Nintendo, ale ile potrwa spiracenie jej? Przecież to była jedna z największych bolączek tego sprzętu, oczywiście DS też się temu nie oparł, ale jakoś kupiło go x-milionów więcej graczy. Wielkie N nie miało takiego startu jak chcieli, ale głównie ze względu na katastrofę w Japonii, a teraz idzie i coraz lepiej. Kiedy wyjdzie NGP biorę go w ciemno, ale gadanie, że jedno jest bee a drugie cacy bo ma lepszą grafę. W takim razie ja wolę PC – TAM MASZ GRAFIKĘ, a nie takie gówno jak na konsolach i handheldach, a jeszcze lepiej potężna maszynę graficzną wielkości stołu od bilarda 🙂

  17. darfinno

    6 czerwca, 2011 at 8:20 am

    ..ale o co chodzi? grafika jest świetna jak na system przenośny, aYoshi na końcu wymiata:)

  18. Vinin

    6 czerwca, 2011 at 3:34 pm

    Oj tam oj tam, znowu się ostra dyskusja wywołała NGP vs 3DS. Powiem tak, każda konsola ma swoje plusy i minusy. Nie zakładajmy ze 3DS nie będzie miał innowacyjnych gier bo myśląc w ten sposób można powiedzieć to o NGP. IMO to NGP (pomimo że dla mnie troche za duże) będzie dobrą konsolą jak i dobrą jest 3DS. Będą gorsze i lepsze gry ale każdemu coś się spodoba. Dziękuję ; )

  19. 7cloud7

    6 czerwca, 2011 at 10:27 pm

    Dodam jeszcze tylko iż nie NGP tylko PSVita (na 99%). Panowie którzy wymyślili tą nazwę musieli się mocno pierd***** w głowę !