Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Mama gotuje także na Nintendo 3DS.

Majesco zapowiedziało dwie kolejne gry z serii Cooking Mama, które ukażą się na przenośne konsole Nintendo. Na 3ds’a trafi produkcja zatytułowana Kitchen Magic i będzie wykorzystywała wszystkie sprzętowe dobrodziejstwa 3DS, w tym m.in. żyroskop co powinno pozwolić na nowe doznania podczas gotowania np.  podrzucanie naleśników za pomocą konsoli? Może być zabawnie.

Join the original digital chef as she makes her debut on Nintendo 3DS with Cooking Mama 4: Kitchen Magic! From new recipes and ways to play to fresh kitchen activities and dish combinations, the iconic kitchen cutie has some tricks up her sleeve that will magically transform kitchen newbies into master culinary artists! Slice, dice, knead, toss and flip your way through more than 200 unique Touch Screen mini-games as you cook in brand new ways with the Nintendo 3DS gyroscope: crack eggs, flip pans, balance plates and much more. Earn bronze, silver and gold medals while mixing up over 60 recipes that range from side dishes to full meals. Organize, decorate and clean your kitchen while watching surprising 3D events unfold as you prepare each meal.

4 komentarze

4 Komentarzy

  1. hydzior

    25 maja, 2011 at 10:30 pm

    Moze lepiej nie bo klapka zacznie sie ruszac 😛 .

  2. Szirako

    25 maja, 2011 at 10:51 pm

    Zobaczymy co to będzie ;p

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

No to znamy już grę roku 2022 :)

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Temtem

Data: 6 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Temtem to gra przygodowa z kolekcją potworów dla wielu graczy. Każdy dzieciak marzy o zostaniu pogromcą Temtem. Odkrywanie sześciu wysp Archipelagu Powietrznodesantowego, odkrywanie nowych gatunków i poznawanie po drodze dobrych przyjaciół. Teraz twoja kolej, aby wyruszyć w epicką przygodę i spełnić te marzenia.

Zobacz też

Nintendo 3DS

Fani serii Cooking Mama mogą zostać posiadaczami pluszowej mamuśki. Wystarczy złożyć pre-order na czwartą grę z serii, która zadebiutuje na Nintendo 3DS,  a Gamestop...