Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Dead or Alive już na półkach sklepowych!

I jak, kto kupił? Pochwalcie się!

20 komentarzy

20 Komentarzy

  1. macias

    21 maja, 2011 at 11:03 am

    Ja już mam i polecam.

  2. GexN

    21 maja, 2011 at 1:19 pm

    Ja też się wyposażyłem i gierka zdecydowanie bardzo dobra pod każdym względem 🙂 Warto zaznaczyć, że przez najbliższy tydzień przy pomocy SpotPass’a będą wypuszczane dodatkowe kostiumy.
    20/05 – Katsumi
    21/05 – Ayane
    22/05 – Kokoro
    23/05 – Leifang
    24/05 – Tina
    25/05 – La Marposa
    26/05 – Hitomi

  3. podgoor

    21 maja, 2011 at 5:24 pm

    Ja też już mam i uważam, że na chwilę obecną jest to najlepsza gra na 3DSa. Poza tym system walki w porównaniu do Street Fightera wydaje się być odpowiedniejszy dla 3DSa.

  4. loczyn

    22 maja, 2011 at 12:18 am

    No to chyba również kupię.
    GexN, te kostiumy tylko teraz, czy będą np przez tydzień chociaż?

  5. GexN

    22 maja, 2011 at 9:52 am

    Niestety nie wiem dokładnie, bo to moja pierwsza gra ze SpotPassem, a w notce nie ma wspomniane, czy będą one dostępne tylko teraz czy potem też. Na pocieszenie, gdyby okazało się że tylko jednodniowo każdy kostium – Czytałem gdzieś, że potem ma być druga tura rozdawania ciuszków.

  6. BledOo0

    22 maja, 2011 at 12:00 pm

    Trzeba uzbierać pieniążki i można grać! : )

  7. hydzior

    24 maja, 2011 at 6:39 pm

    Gierka spoko ,ale w 3D totalnie niegrywalna . Watpie aby to bylo nawet 30 fps w tym trybie . Gra tylko i wylacznie jest dobra w 2D ,wiecej fps i do tego sama dynamika jest duzo lepsza . Nintendo na serio powinno wmontowac 2 gpu ,bo w takim tempie to 3D bedzie tylko niegrywalnym showcase’em albo czyms gdzie bedziemy otrzymywac wizualia duzo gorsze niz w trybie 2d aby utrzymac framerate .

  8. macias

    24 maja, 2011 at 7:57 pm

    Ja jakoś gram na full 3d i nie wiem o co ci chodzi. Wszystko super wygląda.

  9. hydzior

    24 maja, 2011 at 9:46 pm

    To lepiej przelacz sobie w tryb 2D , zauwazalny skok wydajnosci widac golym okiem .Co zmienia dynamike samej gry ktora w trybie 3d jest wolniejsza . Pomijam tu wstawki wygranych majace po 10fps w 3d ;] . Chodzilo mi o to takze ,ze jak gry w 3D maja miec framerate rozsadny (szczegolnie bijatyki) to bez zjazdu z detalami w tym trybie sie nie obejdzie . DOA to doskonaly przyklad tego jak przez framerate cierpi dynamika gry . W sf4 jeszcze sie tak tego nie widzialo ,ale tutaj ? Boli … ojjj boli . 3D w tej grze wlaczam tylko ogladajac figurki .

  10. siemasz

    30 maja, 2011 at 8:41 pm

    Gra chodzi ultra płynnie z wyłączonym 3D. Przy włączonym, framerate spada przynajmniej o połowę. Wygląda bardzo dobrze, ale DOA to przede wszystkim szybkość i płynność — lepiej grać z wyłączonym. A co do samej gry… miód!