Dead or Alive już na półkach sklepowych!

I jak, kto kupił? Pochwalcie się!

20 komentarzy

 1. Ja też się wyposażyłem i gierka zdecydowanie bardzo dobra pod każdym względem 🙂 Warto zaznaczyć, że przez najbliższy tydzień przy pomocy SpotPass’a będą wypuszczane dodatkowe kostiumy.
  20/05 – Katsumi
  21/05 – Ayane
  22/05 – Kokoro
  23/05 – Leifang
  24/05 – Tina
  25/05 – La Marposa
  26/05 – Hitomi

 2. Niestety nie wiem dokładnie, bo to moja pierwsza gra ze SpotPassem, a w notce nie ma wspomniane, czy będą one dostępne tylko teraz czy potem też. Na pocieszenie, gdyby okazało się że tylko jednodniowo każdy kostium – Czytałem gdzieś, że potem ma być druga tura rozdawania ciuszków.

 3. Gierka spoko ,ale w 3D totalnie niegrywalna . Watpie aby to bylo nawet 30 fps w tym trybie . Gra tylko i wylacznie jest dobra w 2D ,wiecej fps i do tego sama dynamika jest duzo lepsza . Nintendo na serio powinno wmontowac 2 gpu ,bo w takim tempie to 3D bedzie tylko niegrywalnym showcase’em albo czyms gdzie bedziemy otrzymywac wizualia duzo gorsze niz w trybie 2d aby utrzymac framerate .

 4. To lepiej przelacz sobie w tryb 2D , zauwazalny skok wydajnosci widac golym okiem .Co zmienia dynamike samej gry ktora w trybie 3d jest wolniejsza . Pomijam tu wstawki wygranych majace po 10fps w 3d ;] . Chodzilo mi o to takze ,ze jak gry w 3D maja miec framerate rozsadny (szczegolnie bijatyki) to bez zjazdu z detalami w tym trybie sie nie obejdzie . DOA to doskonaly przyklad tego jak przez framerate cierpi dynamika gry . W sf4 jeszcze sie tak tego nie widzialo ,ale tutaj ? Boli … ojjj boli . 3D w tej grze wlaczam tylko ogladajac figurki .

Dodaj komentarz