Konferencja Nintendo z E3 na żywo.

Nintendo poinformowało, że 7 czerwca o godzinie 9 rano czasu lokalnego (u nas ok. 17) na stronie Nintendo E3 poprowadzony będzie live-stream z konferencji. Co na niej zobaczymy? Tego oficjalnie nie wiadomo, ale myślę, że możemy spodziewać się jakiś informacji na temat Wii2 oraz kilku nowych materiałów z najbardziej wyczekiwanych tytułów na 3DS czyli m.in. Super Mario, Mario Kart, Kid Icarus i … być może czymś jeszcze nas zaskoczą 🙂 Live będzie dostępny na otwartej właśnie stronie teaser’owej.

14 komentarzy

  1. W zeszłym roku też był live stream. Całe prezentacje większych firm można było obejrzeć na żywo. Nawet sporo stronek to transmitowało, tak że był wybór co by się za bardzo nie cięło. Powiem, że ciekawie się to oglądało.

  2. To, że będzie Prodżekt Kafe to już oficjanie wiadomo, natomiast mam nadzieje na informacje o grach na 3DS, bo jest strasznie biednie jak na razie. Dość powiedzieć, że według VGChartz (wiem że dane są często wątpliwe, ale jednak jakiś punkt odniesienia) 3DS to najgorzej sprzedająca się obecnie konsola w Europie, wyprzedza je nawet leciwe PSP i zwykły DS…

Dodaj komentarz