Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Gameplay z Class of Heroes 3D

Acquire udostępniło na oficjalnym kanale youtube dwa filmiki prezentujące urywki gameplay’u z Class of Heroes 3Dx3D. Wszystkich oczekujących na klasykę gatunku zapraszamy do obejrzenia poniższych materiałów.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qMp98jAtmw0[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3l_fTruEVPU[/youtube]

26 komentarzy

26 Komentarzy

  1. Grzeslav

    6 maja, 2011 at 5:51 pm

    Biednie to wygląda, obracanie widoku o 90stopni przy kazdym ruchu to jak dla mnie jakiś żart, jakby chodzenie po ukosie bylo czyms nieosiagalnym dla tworcow gry :/ wiem, ze to tak specjalnie, powrot do klasyki, ale no bez przesady, bym sie wstydzil pokazac komukolwiek ze gram w takie cos na 3ds’ie

  2. Szirako

    6 maja, 2011 at 6:57 pm

    Tak, zgadzam się, to wygląda jak chodzenie w strzelance ;p

  3. Piotrek K

    6 maja, 2011 at 11:16 pm

    paskud straszny. Duzo bardziej przemawia do mnie grafika z Golden Sun czy nawet Chrono Trigger na zwyklego DSa …

  4. OddworldFan

    7 maja, 2011 at 10:50 am

    Może i z pozoru paskud, ale przynajmniej czuć klimat dungeon (tutaj raczej overworld) crawlerów 😉

  5. Pasek

    7 maja, 2011 at 12:19 pm

    NIe oszukujmy się 😛 na 3dsa będziemy dostawać same takie produkcje ;PP ta konsola to juz nie to co DS. Sam mam Ds-a i uważam że ta konsola na rynku jest najlepsza, choć 3dsa nie posiadam bo zawiodłem się 😛 poczekam na psp 2 choć na starej kieszonce będę grał, 3ds-a czeka ten sam los co stare psp 😛 :(( bo szczerze mowiąc kto gra na tym 3d…Gdyby Nintendo darowało by sobie przełożenie mocy obliczeniowej na 3d a wsadziło ją na lepszą grafikę ta konsolka stała by się atrakcyjniejsza :), mowie 1 PSP 2 a puzniej jak będą lepsze tytuły to może może 😀

  6. Vinin

    7 maja, 2011 at 3:00 pm

    Wypowiadasz się ” bo szczerze mowiąc kto gra na tym 3d” kiedy nie masz konsoli. Grafika nie jest najważniejsza tylko grywalność i oryginalność gier. Skoro masz DS’a to wiesz, że na niego nie wychodziły porty z dużych konsol tylko innowacyjne i nadzwyczaj grywalne gry, których nie znajdziesz na żadnej innej konsoli. I tego samego spodziewam się po 3DS’ie.

  7. Pasek

    7 maja, 2011 at 4:08 pm

    Tak to jak strona wizualna nie jest wcale ważna to po co Nintendo wsadza do swojej konsolki 3d 😛 , , przestań po co wciąż gry rozwijają sie graficznie, Gry są mediami które duży nacisk biorą na stronę wizualną zawsze tak było, a Ds jak na swoje możliwości miał ładną grafike ;P na 3ds grałem :P, jeżeli odpalisz konsole i te 4 godziny bedziesz grał na 3d i oczy Ci nie wypłyną, podziwiam ;P, mam wielu znajomych co mogło kupić konsolke ale 3d i 😛 kolejne mario to nic wielkiego ;P Ds też w swojej bibliotece miał dużo gniotów jak każda konsola ;P i nie ma co sie oszukiwać prawda tylko taka że na Ds-a taniej było zrobić grę niż na psp…teraz te studia które robiły na ds nie będzie stać wydać tytułu na 3dsa ;P i tych gier będzie mniej 😛 i nie ma co tu ślepo bronić trzeba być obiektywny 😛

  8. 7cloud7

    7 maja, 2011 at 8:08 pm

    Gniot i tyle co tu dużo mówić :/ Pewnie obadam tą grę ale jak na razie pozostaję przy CoH na PSP 🙂

  9. Ryukendn

    7 maja, 2011 at 7:43 pm

    Oj, jeżeli masz problemu z dłuższym graniem w gry z efektem 3D to nie myśl że wszyscy tak mają. Jest to świetny dodatek który jest kolejnym dowodem na to że Nintendo stawia na innowacyjność za to ich bardzo cenię. 😉 dobra ale koniec offtopu.

    Co do gry to wygląda …. ciekawie.

  10. hydzior

    8 maja, 2011 at 10:18 am

    Vinin technicznie na psp takze nie wychodzily porty z duzych konsol ,a spin-offy zazwyczaj .

  11. loczyn

    8 maja, 2011 at 12:33 pm

    Jeszcze co do kosztów produkcji to nadal twierdzę, że grę na 3DS’a jest w stanie zrobić 2 osobowa ekipa. Nintendo na szczęście stawia na gameplay stąd użytkownicy tejże konsoli łykają dobre gry niezależnie jaką grafikę mają – ot są przyzwyczajeni. Natomiast posiadacze NGP będą oczekiwać graficznych killerów, a jak dobrze wiemy tutaj już potrzeba więcej ludzi i większe nakłady.
    Też jestem ciekaw jak wygląda samo tworzenie gier na owe konsolki, bo wszyscy wcześniej narzekali na PS3 że nie jest dev-friendly 😉

  12. loczyn

    8 maja, 2011 at 12:29 pm

    @Pasek
    Powiem Ci tak. Gdybym miał DS’a również nie kupiłbym 3DSa, efekt AUTOSTEREOSKOPII PARALAKSOWEJ (nie jakieś 3D, to nie jest 3D do cholery :/) to zdecydowanie za mało jak na razie. Może 3DSlite? Wtedy już byłoby więcej gier i może wtedy bym się skusił, ale DSa żadnego nie miałem, stąd 3DS jest dla mnie idealnym wyborem i myślę, że taką funkcję pełni u osób którzy nie kupują wszystkiego. Ma przekonać do marki Nintendo tych którzy utkwili przy PSP dając im na start ok 2 tysiąca tytułów z czego przynajmniej 500 to dobre gry/programy. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Chociaż przy PSP bawiłem się świetnie tak jednak tytułów wartych polecenia było bardzo mało. Może z 10? PSP chorowało na dziwny marazm. Piracenie oraz głupia polityka sony odbiła się czkawką. Nikt nie chciał w tą konsole inwestować bo był stratny na starcie. Dlatego przesiadłem się na DSy i nie żałuję. Do NGP też podchodzę z rezerwą bo może się powtórzyć los PSP. Sony samo zabije swoje dziecko. Do tego sama konsolka jest naszpikowana milionem zbędnych rzeczy – na szczęście opcjonalnych bo będą jej różne warianty. No i na koniec gry… niestety jeśli ktoś posiada PS3 nie ma na co na razie czekać. Killzone i Unharted? Bez jaj. Na razie SONY pokazało zbyt mało by mnie przekonać.

  13. SpokoWap

    8 maja, 2011 at 4:20 pm

    O, a ja mam jak najbardziej pozytywne odczucia co do gry. Taka klasyka w nowym wdzianku (oprawa A/V). Na pewno będę pamiętać o tym tytule 🙂