Nowe Pokemony na 3DS’a?

W jednym z japońskich magazynów o tematyce gier wideo, został zaprezentowany obrazek z nowej odsłony Pokemonów. Okazuje się, że już za miesiąc, dowiemy się na jaką konsolęowa produkcja jest szykowana i co będziemy mogli się po niej spodziewać. Oczywiście nie ma pewności, że platformą docelową będzie 3DS, bo może być tak samo Wii jak i jego niedawno potwierdzony zastępca, ale warto być dobrej myśli.

20 komentarzy

  1. Lucaseq, z jednej strony masz rację, nie mieliśmy doczynienia ze zmianą sukcesorów wewnątrz generacji, ale nieprawdą jest, że nie było jeszcze wewnątrzgeneracyjnej zmiany konsoli.

    Pokemon Gold i Silver wydane zostały jako standardowe gry na Game Boya, Crystal był jednak grą GB Color only i był niekompatybilny ze standardowym Gameboyem.

    Podobnie może być z 3DSem.

  2. Po lewej od obrazka widnieja napisy 'pocket monster white’ i 'pocket monster black’ wiec pewnie chodzi o ich 'yellow/diamond/itp’… widzac po grafice, ze nawet jak wyjdzie na 3ds to za duzo sie nie zmieni i wyjdzie prawie to samo jakby miala to byc gierka na ds… choc fajnie jakbym sie mylil.

  3. Sam nie wiem, czy bym chciał. Jesteśmy (prawie) świeżo po premierze V generacji, szkoda by było, gdyby VI generacja pojawiła się zbyt szybko. Z drugiej strony wątpię, aby wewnątrz jednej generacji nastąpiły poważne i zauważalne zmiany (w tym te dotyczące grafiki) i wcale nie cieszę się na myśl o delikatnie zmienionych White/Black na 3DS’a (tereny są już w 3D, więc dodać głębię i po krzyku…), tym bardziej, że można zrobić to lepiej. Gdyby mieli poświęcić wersji 3DS więcej czasu, to zapewne zrezygnowaliby z V generacji na rzecz VI. Dlatego też, moim zdaniem, otrzymamy coś rodzaju Emerald/Crystal/Platinum przeznaczone na DS’a, być może wykorzystujące niektóre dodatkowe możliwości 3DS’a (jak StreetPass)

Dodaj komentarz