Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Nowe Pokemony na 3DS’a?

W jednym z japońskich magazynów o tematyce gier wideo, został zaprezentowany obrazek z nowej odsłony Pokemonów. Okazuje się, że już za miesiąc, dowiemy się na jaką konsolęowa produkcja jest szykowana i co będziemy mogli się po niej spodziewać. Oczywiście nie ma pewności, że platformą docelową będzie 3DS, bo może być tak samo Wii jak i jego niedawno potwierdzony zastępca, ale warto być dobrej myśli.

20 komentarzy

20 Komentarzy

  1. Lucaseq

    25 kwietnia, 2011 at 12:42 pm

    Wydaje mi się, że na obrazku widnieją pokemony z V generacji. Nie sądzę, aby były one zatem przygotowywane z myślą o 3DSie (nie było jeszcze zmian konsoli wewnątrz jednej generacji, dlatego wątpię, aby taka nastąpiła).

  2. Dark Archon

    25 kwietnia, 2011 at 2:09 pm

    Lucaseq, z jednej strony masz rację, nie mieliśmy doczynienia ze zmianą sukcesorów wewnątrz generacji, ale nieprawdą jest, że nie było jeszcze wewnątrzgeneracyjnej zmiany konsoli.

    Pokemon Gold i Silver wydane zostały jako standardowe gry na Game Boya, Crystal był jednak grą GB Color only i był niekompatybilny ze standardowym Gameboyem.

    Podobnie może być z 3DSem.

  3. adus1991

    25 kwietnia, 2011 at 2:24 pm

    Archon, przecież Gold i Silver były kolorowe

  4. adus1991

    25 kwietnia, 2011 at 2:24 pm

    bo były wydane na colora

  5. Przemek

    25 kwietnia, 2011 at 5:49 pm

    Grałem w pokemony na GB jak i na DS i za @#$% nie wiem o co chodzi w tej grze,znaczy się wiem „złap je wszystkie”.
    Ale jak ludzie nabierają się na to samo tyle już lat,goście z Nintendo to naprawdę geniusze!

  6. Trufs

    25 kwietnia, 2011 at 9:54 pm

    Po lewej od obrazka widnieja napisy 'pocket monster white’ i 'pocket monster black’ wiec pewnie chodzi o ich 'yellow/diamond/itp’… widzac po grafice, ze nawet jak wyjdzie na 3ds to za duzo sie nie zmieni i wyjdzie prawie to samo jakby miala to byc gierka na ds… choc fajnie jakbym sie mylil.

  7. Aragox

    26 kwietnia, 2011 at 11:34 am

    Archon pomyliło ci się Red i Blue były na GB a Yellow na GBC.
    PS Lucasq chciałbyś VI genę ? Bo nie rozumiem o co ci chodzi.

  8. Lucaseq

    26 kwietnia, 2011 at 1:09 pm

    Sam nie wiem, czy bym chciał. Jesteśmy (prawie) świeżo po premierze V generacji, szkoda by było, gdyby VI generacja pojawiła się zbyt szybko. Z drugiej strony wątpię, aby wewnątrz jednej generacji nastąpiły poważne i zauważalne zmiany (w tym te dotyczące grafiki) i wcale nie cieszę się na myśl o delikatnie zmienionych White/Black na 3DS’a (tereny są już w 3D, więc dodać głębię i po krzyku…), tym bardziej, że można zrobić to lepiej. Gdyby mieli poświęcić wersji 3DS więcej czasu, to zapewne zrezygnowaliby z V generacji na rzecz VI. Dlatego też, moim zdaniem, otrzymamy coś rodzaju Emerald/Crystal/Platinum przeznaczone na DS’a, być może wykorzystujące niektóre dodatkowe możliwości 3DS’a (jak StreetPass)

  9. OddworldFan

    26 kwietnia, 2011 at 1:58 pm

    Wygląda jak generacja V’ta. Nic nowego – sądze że dostaniemy Pokemon Black, White w wersji „enhanced” na 3DS’a. Tyle.

  10. 7cloud7

    26 kwietnia, 2011 at 7:57 pm

    Zaczeli by robić lepiej jakiegoś porządnego jRPG na 3DS bo nic w tym temacie nie słychać :/