Ocarina of Time 3D bez wsparcia StreetPass

Im bliżej premiery Ocarina of Time 3D, tym więcej informacji na temat tej produkcji wycieka do sieci. Dziś dowiedzieliśmy się, że gra nie będzie wspierała nowej usługi Nintendo – Street Pass. Twórcy tłumaczą się tym, iż taki tytuł nie potrzebuje takich bajerów, ale mimo wszystko, mogliby wrzucić jakiś content, który uzyskiwalibyśmy podczas spacerów z 3DS’em.

Niestety nie można mieć wszystkiego. Dodatkowo, okazało się, że muzyka nie zostanie w jakikolwiek sposób poprawiona. Dźwięki, które usłyszymy będę w 100% oryginalne z wersją N64, dla pewnej grupy graczy może się to okazać zaletą, ale ja osobiście wolałbym trochę nowoczesności w brzmieniach tej Zeldy. Jeżeli natomiast chodzi o oprawę wizualną, to tutaj nastąpią pewne zmiany. Wszystkie tła, które w podstawowej wersji były zwykłymi obrazkami 2D, zostały zmienione na renderowane projekty 3D, dzięki czemu są o wiele bardziej szczegółowe i widać w nich głębie. Podobno projekty postaci będą bardziej przypominać oryginalne szkice, których nie udało się idealnie odwzorować na Nintendo 64, ze względu na ograniczenia konsoli. Jak to wyjdzie w praktyce? Przekonamy się już niebawem.

Na koniec pozostawiam was z ciekawymi screenami, niektóre z nich mogliście zobaczyć tutaj, ale teraz ich jakość jest wręcz idealna i w pełni oddaje jak ta gra będzie wyglądać.

10 komentarzy

Dodaj komentarz