[Trailer] Doctor Lautrec and the Forgotten Knights

O Doctor Lautrec and the Forgotten Knights pisaliśmy już na łamach my3ds kilkakrotnie, mieliśmy pierwsze informacje o fabule i obrazki, aż w końcu nadszedł czas na pierwszy trailer. Czy „Layton” od Konami sprosta zadaniu konkurenta? Tego dowiemy się w tegoroczne wakacje. Zapraszam do obejrzenia i przy okazji poniżej przypominam kilka słów na temat samej gry.

Akcja gry dzieje się w XIX w., gracz będzie mógł kontrolować oczywiście prof. Lautreca oraz jego asystentkę Sophie.  Jean Pierre Lautrec – bo tak nazywa się w/w profesor jest archeologiem, pracuje on w Muzeum Narodowym. Określany jako geniusz, który uwielbia rozwiązywać zagadki. Nie ma on niestety zbyt wielu przyjaciół ze względu na swój cięty język.  Asystenka głównego bohatera – Sophie Bartin, jest studentką na uniwersytecie. Lubiania wśród mężczyzn, niestety bez wzajemności – dla niej liczy się tylko praca, w której się spełnia.

8 komentarzy

  1. Jakbym oglądał dresy Adihash na bazarze 😀

    Jednak już na poważnie powiem, że z chęcią ugoszczę podróbę Laytona. Z resztą walka podobnych do siebie gier z pewnością nam – klientom wyjdzie na dobre. Ten nawet jest trochę „Hamerykański”, więcej akcji, więcej funu, wybuchy, panienki, sex, alkohol, dragi… taki „Skarb Narodów” 🙂

  2. Ja nie szastałbym tak „podróbami” gra zapowiada się raczej na action-adventure z naciskiem na zagadki niż na spojony fabułą zestaw puzzli którym jest Layton. Miło, że panowie z Konami zadowalają się stylem graficznym i nie silą się na kopiowanie (skądinąd cudownego) klimatu Laytona. Czekam na więcej gameplayu! (:

Dodaj komentarz