Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

[Plotka] Captivate 2011: Street Fighter X Tekken

Zapraszamy do oglądania!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KLQ1aCOSQos&feature=player_embedded[/youtube]

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RSKidYxGzcQ&feature=player_embedded[/youtube]

Z dodatkowych informacji powiem, że SFxT będzie posiadał tryb tag team (znany z Tekkena Tag Tournament – walki dwuosobowe) oraz jak wszyscy się domyślają – tryb ONLINE! Oczywiście zaprezentowane materiały nie pochodzą z wersji na 3DS, ale gra już kilkakrotnie wymieniana była jako tytuł, który być może doczeka się wersji przenośnej na nową konsolę Ninny.

Ja kupuje, a wy?

28 komentarzy

28 Komentarzy

  1. OddworldFan

    12 kwietnia, 2011 at 11:48 pm

    Wiadomo, biore w ciemno! Uwielbiam Tekken’a a do Street Fightera niedlugo sie przekonam. Hit jak nic

  2. Grzeslav

    13 kwietnia, 2011 at 12:01 am

    Obłędnie to wygląda, co za grafika! i niby teoretycznie konsola nie za mocna, a jednak pozwala na takie cuda, szok 0_0

  3. Nightmare

    13 kwietnia, 2011 at 12:06 am

    A może ktoś w końcu zauważy, że to nie są materiały z 3DSa? I szukam w sieci gdzie się da, ale nigdzie nie jest napisane, żeby ta gra została zapowiedziana na tę konsolę.

  4. loczyn

    13 kwietnia, 2011 at 12:14 am

    Dobrze mówisz. Gra ma być wydana na PC/Xbox360/PS3, jednak czytałem plotkę, że twórca SSFIV 3D chętnie widziałby zarówno SFxT jak i TxSF na 3DSie.
    Prawda jest taka, że wiadomości póki co są skąpo dostarczane, jednak prawdopodobieństwo wyjścia na 3DSa jest gigantyczne. Zwłaszcza, że SSFIV poszedł już w ilości MILION sztuk. Kosmos!

  5. Ponk

    13 kwietnia, 2011 at 12:21 am

    Na 3dsa czy nie niezaprzeczalnie jest to najbardziej mokra gra jaka powstała.

  6. Nightmare

    13 kwietnia, 2011 at 12:23 am

    W tej ilości poszedł do sklepów. Niestety sprzedał się gorzej (optymistycznie mówi się o ok. 500k), al nie aż tak źle.
    I o ile SFxT może wyjść na 3dsa, o tyle TxSF to już od Namco zależy. Dopóki nie będzie oficjalnej zapowiedzi – nie ma co się napalać.

  7. Grzeslav

    13 kwietnia, 2011 at 12:58 am

    Wow już dawno tak się nie nabrałem :/ nie wiem czemu przyjąłem bezwarunkowo że to gameplay z 3DS’a no nic tam, bywa 😀

  8. loczyn

    13 kwietnia, 2011 at 1:31 am

    @Nightmare
    Moim zdaniem SFxT nie jest ogłaszane na 3DS, ze względu na niedawną premierę SSFIV. Nie można przeszkadzać w sprzedaży.

  9. philipo

    13 kwietnia, 2011 at 8:18 am

    Super, będzie ostra jazda 😉

  10. OddworldFan

    13 kwietnia, 2011 at 11:10 am

    Będzie będzie philipo. Mam nadzieje że znajdzie się także miejsce dla mojego kochanego Lei’a 🙂

  11. Nite

    13 kwietnia, 2011 at 4:49 pm

    Hmmm… SSFIV 3D nie sprzedał się w ilości miliona, tylko został wysłany w takiej ilości do sklepów moi drodzy.

    W tamtym newsie jest pomyłka xD Nawet VG24/7 mogą się mylić 🙂

  12. Szirako

    30 kwietnia, 2011 at 6:23 pm

    Jest Akuma- jest zakup. Nie ma Akumy-nie ma zakupu. ;p

  13. Yamette