Prezentacja 3DS’a w Vobis

W najbliższy weekend (8-10 kwietnia) w sklepach Vobis odbędą się kolejne prezentacje konsol Nintendo 3DS.

Niestety lista sklepów jest identyczna jak podczas premiery i zapewne ponownie was nie zadowoli:

 • WARSZAWA CH Złote Tarasy
 • WARSZAWA CH Wola Park
 • WARSZAWA CH Arkadia
 • ELBLĄG CH Ogrody
 • ŁÓDŹ CH Pasaż Łódzki

Jednak oferta dla mieszkańców tychże miast jest całkiem kusząca. Najpierw sprawdzenie 3DS za darmo, a później zakup, za całkiem przyzwoitą cenę jak na Polskie realia, czyli – 999zł.

48 komentarzy

 1. Fajnie ze promuja 3DS’a i wogole, ale serio ta lista jest zbyt uboga. Trudno byc zadowolonym jak nie jest sie akurat szczesliwym mieszkancem jednego z tych miast. Testowalem chwile 3DS w MM, ale to tylko gierka AR i robienie zdjec, wiec chetnie bym sprawdzil jakies gry czy cos, no ale niestety nie mam takiej mozliwosci :/

 2. Na gry bym nie liczył, zwłaszcza, że nie robi tego eventu Stadlbauer lecz Vobis. Ja Vobis w pełni rozumiem, chociaż są sklepem i skupiają się głównie na sprzedaży produktu, to i tak próbują nadrobić marketing 3DSa którego Stadlbauer nie robi, a powinien.

 3. Kto puszcza reklamy telewizorów SONY w TV? Sony Polska czy Euro RTV AGD? Kto robi eventy Xboxa? Klub golfowy Szczecin, czy Microsoft Polska?

  Vobis w tej chwili odwala brudną robotę za Stadlbauer. Nawet nie wiadomo czy im się całą impreza zwróci. Bo jeśli to 3DSy z ich kasy, to może być niefajnie. 5 sztuk idzie na straty, a ile sprzedadzą przy popularności DSów w Polsce? 10-15sztuk? Chyba, że to wypożyczone od Stadlbauer – promocyjne, chociaż wątpię.

  Nie zmienia to jednak faktu, że Vobis odrabia pracę dodatkową, a Stadlbauer siedzi i g. robi.

 4. Pisałem już o tym z okazji premierowych eventów w Vobis.
  Konsole mają być od Stadlbauer’a. Na premierę Stadlbauer stanowisk z konsolami nie przysłał, więc spotkania się nie odbyły. Ilość wyznaczonych punktów promocyjnych świadczy o tym ile Stadlbauer jest w stanie (oby) wysłać do tak dużej sieci sprzedaży – ech tradycyjnie szkoda słów 🙂

Dodaj komentarz