Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Prezentacja 3DS’a w Vobis

W najbliższy weekend (8-10 kwietnia) w sklepach Vobis odbędą się kolejne prezentacje konsol Nintendo 3DS.

Niestety lista sklepów jest identyczna jak podczas premiery i zapewne ponownie was nie zadowoli:

  • WARSZAWA CH Złote Tarasy
  • WARSZAWA CH Wola Park
  • WARSZAWA CH Arkadia
  • ELBLĄG CH Ogrody
  • ŁÓDŹ CH Pasaż Łódzki

Jednak oferta dla mieszkańców tychże miast jest całkiem kusząca. Najpierw sprawdzenie 3DS za darmo, a później zakup, za całkiem przyzwoitą cenę jak na Polskie realia, czyli – 999zł.

48 komentarzy

48 Komentarzy

  1. Trufs

    7 kwietnia, 2011 at 11:25 am

    Fajnie ze promuja 3DS’a i wogole, ale serio ta lista jest zbyt uboga. Trudno byc zadowolonym jak nie jest sie akurat szczesliwym mieszkancem jednego z tych miast. Testowalem chwile 3DS w MM, ale to tylko gierka AR i robienie zdjec, wiec chetnie bym sprawdzil jakies gry czy cos, no ale niestety nie mam takiej mozliwosci :/

  2. loczyn

    7 kwietnia, 2011 at 11:32 am

    Na gry bym nie liczył, zwłaszcza, że nie robi tego eventu Stadlbauer lecz Vobis. Ja Vobis w pełni rozumiem, chociaż są sklepem i skupiają się głównie na sprzedaży produktu, to i tak próbują nadrobić marketing 3DSa którego Stadlbauer nie robi, a powinien.

  3. Trufs

    7 kwietnia, 2011 at 11:59 am

    Czemu nie? Prezentacja przeciez powinna pokazywac najwazniejsze funkcje konsolki, w tym wlasnie gry…

  4. loczyn

    7 kwietnia, 2011 at 12:11 pm

    Kto puszcza reklamy telewizorów SONY w TV? Sony Polska czy Euro RTV AGD? Kto robi eventy Xboxa? Klub golfowy Szczecin, czy Microsoft Polska?

    Vobis w tej chwili odwala brudną robotę za Stadlbauer. Nawet nie wiadomo czy im się całą impreza zwróci. Bo jeśli to 3DSy z ich kasy, to może być niefajnie. 5 sztuk idzie na straty, a ile sprzedadzą przy popularności DSów w Polsce? 10-15sztuk? Chyba, że to wypożyczone od Stadlbauer – promocyjne, chociaż wątpię.

    Nie zmienia to jednak faktu, że Vobis odrabia pracę dodatkową, a Stadlbauer siedzi i g. robi.

  5. Trufs

    7 kwietnia, 2011 at 12:25 pm

    No ok, ja ich nie krytykuje, doceniam co robia, mowie tylko ze mi to wisi bo nie mieszkam w zadnym z tych 3 miast, nie masz po co ich bronic, bo ja ich nie atakuje 🙂

  6. loczyn

    7 kwietnia, 2011 at 12:38 pm

    Hehe, spoko. O (nie)atrakcyjności miejscówek wspomniałem już w newsie. Sam się trochę zdziwiłem, czemu np Elbląg, a nie Wrocław/Poznań. Jednak też nie możemy mieć za złe, że tylko tyle.

  7. Trufs

    7 kwietnia, 2011 at 12:49 pm

    Za zle nie mam, ale moge sobie ponarzekac 😛

  8. Hobold

    7 kwietnia, 2011 at 3:35 pm

    Pisałem już o tym z okazji premierowych eventów w Vobis.
    Konsole mają być od Stadlbauer’a. Na premierę Stadlbauer stanowisk z konsolami nie przysłał, więc spotkania się nie odbyły. Ilość wyznaczonych punktów promocyjnych świadczy o tym ile Stadlbauer jest w stanie (oby) wysłać do tak dużej sieci sprzedaży – ech tradycyjnie szkoda słów 🙂

  9. loczyn

    7 kwietnia, 2011 at 3:39 pm

    „Na premierę Stadlbauer stanowisk z konsolami nie przysłał, więc spotkania się nie odbyły.”
    W normalnym kraju odebrałbym to jako żart i się śmiał do rozpuku, ale jesteśmy w Polsce…

  10. ArgolEX

    7 kwietnia, 2011 at 3:21 pm

    Ja nawet kiedyś napisałem maila do vobis kiedy coś takie się odbędzie ale niestety pan odpowiedził mi ,że nie wie.Szkoda ,że nie mieszkam w rejonie tych miast ;(

  11. Aragox

    7 kwietnia, 2011 at 8:08 pm

    Ciekawe czemu ten 3DS na screenie jest czerwony ( z tego co wiem nie ma takiego modelu).

  12. loczyn

    7 kwietnia, 2011 at 9:17 pm

    Ja robiłem tą fotkę 😉
    Vobis na ekraniku i kolor czerwony jak kolor Vobisu ;D

  13. Hobold

    8 kwietnia, 2011 at 6:50 pm

    Może ktoś z forumowiczów odwiedził wymienione w wiadomości sklepy i miałby ochotę opisać w dwóch zdaniach wrażenia?

  14. loczyn

    8 kwietnia, 2011 at 8:08 pm

    Ja jutro będę to opisze.

  15. Hobold

    8 kwietnia, 2011 at 8:36 pm

    Zadzwoniłem do jednego z vobisów warszawskich. Stanowisko od stadlbauera dotarło w postaci człowieka z przypiętą na sznurku konsolą – zainteresowanie znikome 🙂

  16. Przemek

    8 kwietnia, 2011 at 8:40 pm

    „postaci człowieka z przypiętą na sznurku konsolą” sory za offtopa ale kur… jak to przeczytałem to monitor oplułem ze śmiechu!

  17. loczyn

    8 kwietnia, 2011 at 8:45 pm

    Cóż, to Stadlbauer…

  18. Nite

    9 kwietnia, 2011 at 9:41 am

    Jak coś, to pracuje w sklepie Checkpoint w Łodzi Piotrkowska 46, od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 i zawsze mam przy sobie 3DS’a. Jakby ktoś chciał przetestować, bez sznurków i presji to zapraszam 🙂

  19. loczyn

    9 kwietnia, 2011 at 2:55 pm

    No i byliśmy dziś z odja w Vobis. „Stoisko” biedne jak na Stadlbauer przystało, ale chociaż potestowalismy streetpassa, pograliśmy w SSFIV i Pokemony SoulSilver, było fajnie. 😀

  20. Aragox

    9 kwietnia, 2011 at 9:27 pm

    Stadlbauer sie niczym nie zajmuja i bedzie tak jak z NDS’em pewnie.

  21. odja

    9 kwietnia, 2011 at 11:26 pm

    Ale dzięki tej „prezentacji” w Vobisie mam jedną osobę na Street Pass’ie !!! 🙂

    Wielkie Dzięki Loczyn!!!!

  22. loczyn

    9 kwietnia, 2011 at 11:33 pm

    Rozumiem odja, że 7 – 8 maja oraz 14 – 15 maja w Galeria Łódzka, Al. Marszałka J. Piłsudskiego 15/23, również spotkanie :D?
    Muszę potrenować poki, żeby się z Kubą czymkolwiek wymienić ;D

  23. odja

    9 kwietnia, 2011 at 11:41 pm

    Na pewno sie zjawimy. Bardzo chętnie.