Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Poznajcie daty premier wyczekiwanych hitów na 3DS’a!

Wspaniała informacja! Od hiszpańskiego dystrybutora wyciekły daty hitów na które czekamy, a oto i one:

– RABBIDS 3D 01/04 46,99€
– PUZZLE BOBBLE UNIVERSE 22/04 40,99€
– JAMES NOIRS HOLLYWOOD CRIMES 06/05 46,99€
DRIVER RENEGADE 06/05 46,99€
RESIDENT EVIL: THE MERCENARIES 06/05 50,99€
KID ICARUS: UPRISING 06/05 46,99€
STARFOX 64 06/05 46,99€
DEAD OR ALIVE: DIMENSIONS 27/05 46,99€
– SPORTS ISLAND 03/06 46,99€
ZELDA OCARINA OF TIME 17/06 46,99€
– NARUTO SHIPPUDEN 3D 17/06 50,99€

Ceny również wyglądają na prawdopodobne, ale nie zapominajmy, że to ceny początkowe – sugerowane, więc do sklepów trafią z odpowiednią obniżką.

34 komentarze

34 Komentarzy

  1. loczyn

    30 marca, 2011 at 10:04 pm

    To, że go nie ma na liście, nie oznacza, że nie wyjdzie np przed Zeldą.
    Ten tytuł wisi gdzieś w przestworzach. Amazon.co.uk ma preordera, więc wiemy, że wyjdzie na 100% w naszym regionie – to już plus. Jednak kwestia kiedy? Amazon.co.uk ma również preordera na Battlefielda 3 który wstępnie wychodzi w… listopadzie 😀

  2. Nightmare

    30 marca, 2011 at 10:15 pm

    Mi się wydaje, że piąty Layton nie wyjdzie przed czwartym, na DSa. Więc możemy jeszcze trochę poczekać…

  3. loczyn

    30 marca, 2011 at 10:17 pm

    Ja obstawiam lipiec koło 20.

  4. kenchi

    30 marca, 2011 at 10:58 pm

    Coś się nie zgadza data Residenta. Niedawno Capcom podawał info, że premiera jest 17.06. Dodatkowo podejrzany jest również Kid Icarus. Szósty maj? Tak szybko?

  5. loczyn

    30 marca, 2011 at 10:59 pm

    To tylko wyciek, nie są to żadne oficjalne informacje, więc nie należy im wierzyć w 100%, tylko troszkę zasugerować. :]

  6. kenchi

    30 marca, 2011 at 11:02 pm

    Wiem, wiem. Tak tylko chciałem sprostować, co by się niektórzy nie napalili za bardzo (sam czekam na Icarusa).

  7. Fryta

    30 marca, 2011 at 9:53 pm

    Mmmmm, Zelda!!! <3
    I gdzie do cholery jest Layton?:(

  8. Blurry

    31 marca, 2011 at 12:42 am

    Zelda rządzi na tej liście jak dla mnie

  9. hydzior

    31 marca, 2011 at 12:45 am

    Jeeez 2 gry w kwietniu do kupienia i 3 w maju ;] . Trzeba zrezygnowac z zarcia na telefon przez jakis czas xd .

  10. tygrysex

    31 marca, 2011 at 7:56 am

    A Layton? 🙁

  11. Piotrek K

    31 marca, 2011 at 8:28 am

    Layton, Laytonem, ale ceny sa prawie/ponad 50% wieksze niz obecne tytuly na 3dsa 🙁

  12. loczyn

    31 marca, 2011 at 8:36 am

    Ceny ZAWSZE takie są, bo to ceny „sugerowane” przez Nintendo, a prawda jest taka, jak na przykładzie http://www.amazon.co.uk/Super-Street-Fighter-Nintendo-3DS/dp/B004JHY402/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1301508186&sr=8-1 ,gra jeszcze nie wyszła, a już była tańsza o 10F, inne gry z resztą też, więc i z tymi nie będzie inaczej.

  13. Lucyfer

    31 marca, 2011 at 11:06 am

    Ja bym chciał najpierw zobaczyć kilka nieprzetłumaczonych gier na NDSa (Layton, Inazuma, Miles Edgeworth), no ale na tej liście w końcu pojawiają się ciekawe tytuły (Zelda, Starfox, Kid Icarus), oby do końca roku uzbierało się ich jeszcze więcej 🙂

  14. loczyn

    31 marca, 2011 at 11:11 am

    Moim zdaniem bez problemu możemy się spodziewać jakiś Poków w 3D oraz nowego Final Fantasy.

  15. ArgolEX

    31 marca, 2011 at 6:18 pm

    Z tej listy czekam tylko i wyłącznie na Residenta Evila ale innymi grami też bym nie pogardził 😉

  16. GaaraMr1