Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

6-ciopak w Pac-Man & Galaga Dimensions?

Do tej pory informacje o nowej wersji Galagi i Pac-Man docierały do nas jako o dwóch różnych grach, które trafią na sklepowe półki niezależnie. Jak się jednak okazuje, Namco przygotowuje jeden wspólny pakiet zatytułowany Pac-Man & Galaga Dimensions, w którym nie tylko zobaczymy dwa zapowiedziane wcześniej tytuły: Pac-Man TiltGalaga Dimension, a także cztery inne gry z serii, w tym znany z Xbox Live: Galaga Legions i Pac-Man Championship Edition oraz dwa klasyki arcade czyli Pac-Man i Galaga. Muszę przyznać, że w takim wypadku szykuje się bardzo zacny zestaw, który na pewno nie umknie mojej uwadze.

4 komentarze

4 Komentarzy

  1. SpokoWap

    30 marca, 2011 at 6:27 pm

    O, być może wzięli sobie do serca marudzenia Graczy i prasy branżowej, że wydanie takiej Galagi DImension jako pełnoprawny pudełkowy tytuł jest nieco głupawe 😉 Taki zestawik wygląda już znacznie przyjemniej i bez większych oporów będzie można wysupłać na niego kasę 🙂

  2. ArgolEX

    31 marca, 2011 at 3:45 pm

    Zobaczymy czy tutuł będzie godny polecenia. 😉

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Działo się! Niby 10 minut to mało, a jednak panowie z Nintendo pokazali, że to wystarczająco, aby zaprezentować Breath of the Wild jeszcze raz!

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Najnowsze posty na forum

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Indie Games Connect 2023

Data: 30 kwietnia, 2023
Godzina: 3:30 am - 9:30 am
Showcase
Event_IGC-2023_04-30-23

Konami zorganizuje wystawę niezależnych gier Indie Games Connect 2023 w Konami Creative Center Ginza w Tokio. Indie Games Connect 2023 zapewni twórcom przestrzeń do łączenia się ze sobą i użytkownikami. Sponsorzy: Platynowi Game Creators Guild Kodansha Game Creators Lab Unity Technologies Xsolla Srebrni: esports GINZA studio Mr. GAMEHIT Shueisha Game Creators Camp

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Data: 8 czerwca, 2023
Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Po raz pierwszy światowe premiery Summer Game Fest, pokazy rozgrywki i ogłoszenia odbędą się na żywo przed publicznością składającą się z fanów w YouTube Theatre w Hollywood Park w Inglewood w Kalifornii.

Zobacz też

Nintendo 3DS

Najnowszy twór Namco – Pac-Man & Galaga Dimensions właśnie trafił do dystrybutorów i już wkrótce powinniśmy spodziewać się go na sklepowych półkach. Osobiście jestem...