Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Cosmo Black czy Aqua Blue? Masz już 3DSa?

W piątek, 25 marca 2011 r.  odbyła się europejska premiera Nintendo 3DS. Zapewne z wielu z Was już zakupiło konsolę i jesteśmy ciekawi, który z dwóch dostępnych na starcie kolorów bardziej przypadł Wam do gustu. Zapraszamy do udziału w sondzie.

Jaką konsolę Nintendo 3DS posiadasz?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

36 komentarzy

36 Komentarzy

  1. Nightmare

    29 marca, 2011 at 2:50 pm

    Wziąłem Aqua Blue, bo tylko ta była dostępna w sklepie. Media Markt miał po zawyżonej cenie (we Wrocku za 1099, a w Głogowie za 1150 zł!), a pozostałe sklepy świeciły pustkami. Wyboru nie żałuję, w realu konsolka wygląda o wiele ładniej. Nie jest taka niebieska jak na powyższych zdjęciach – jest ładna turkusowa 🙂

  2. kubson84

    29 marca, 2011 at 2:54 pm

    cosmo black 😉 bo nie ma jak czarny kolor ktory przynajmniej mnie nie rozprasza jak aqua blue.

  3. ArgolEX

    29 marca, 2011 at 2:56 pm

    Ja narazie nie posiadam konsolki.Ale wiem ,że i tak wezmę niebieską więc głosuje 😉

  4. ArgolEX

    29 marca, 2011 at 2:57 pm

    Nie zauważyłem opcji jeszcze nie mam.
    Sorki za double posta

  5. Trufs

    29 marca, 2011 at 3:28 pm

    Nie mam, ale kupilbym czarna.

  6. Hobold

    29 marca, 2011 at 5:40 pm

    Niebieska zdecydowanie ładniejsza, czego nie widać na zdjęciach. Najważniejsze, że nie widać na niej aż tak bardzo odcisków palców.

  7. Piotrek K

    29 marca, 2011 at 6:05 pm

    Najpierw szedlem do kasy z Aqua Blue. Po 10 minutach lazenia po Saturnie doszedlem jednak do wniosku, ze chce czarna. Wypadlo wiec na czarna 🙂

  8. Sulo

    29 marca, 2011 at 6:13 pm

    Aqua blue jak dla mnie zdecydowanie lepszy. Lubię odmiane od tych czarnych lub białych sprzętów. Także wybór nie był trudny

  9. hydzior

    29 marca, 2011 at 6:55 pm

    A jak ktos ma dwa to jak na obydwa zaglosowac ?? ;P

  10. Eerion

    29 marca, 2011 at 7:27 pm

    Czarna!

  11. Qsha

    29 marca, 2011 at 8:22 pm

    Aqua Blue jest piękna, gdy ją zamawiałem nie sądziłem, że aż tak mi się spodoba 🙂

  12. loczyn

    29 marca, 2011 at 8:53 pm

    Czarnulka! 😀
    Btw. Ludzie czytający główną, wchodźcie też na forum, tam podajemy friend kody.

  13. Ghat

    29 marca, 2011 at 9:54 pm

    Dopiero w czwartek będę miał możliwość przetestować funkcje online (chyba, żeby móc sprawdzić własny friend code trzeba najpierw skonfigurować połączenie, tak mi się wydaje). Wtedy też dodam wszystkich i wrzucę własny.
    Żeby nie było całkiem nie na temat: wybrałem aqua blue :3

  14. Barracudo

    30 marca, 2011 at 8:02 pm

    Cosmos Black w Ultimie za 999 ziko 🙂

  15. Bazylek

    30 marca, 2011 at 11:28 pm

    Aqua Blue. Na żywo jest jeszcze ładniejsza niż na fotkach. Czarna też w porządku, ale jednak nie ma tego szaleństwa w sobie 😉

  16. GaaraMr1

    31 marca, 2011 at 9:26 pm

    Czarnulka,chociaż boję się,czy będzie zostawiać odciski palców. Może ktoś się wypowie czy obie wersje zostawiają „paluchy”?

  17. Aragox

    11 kwietnia, 2011 at 12:34 pm

    Aqua Blue jest TURKUSOWY a chciałem błękitny >:(

  18. philipo