Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

W Londynie pojawi się Yoshinori Ono, a u nas?

Yoshinori Ono

W dniu premiery, w jednym z najbardziej znanych sklepów HMV’s London na 150 Oxford Street pojawi się nie kto inny jak twórca najnowszego Super Street Fighter IV 3D Edition – Yoshinori Ono, który oficjalnie rozpocznie europejską sprzedaż Nintendo 3DS. Jak myślicie kto zjawi się u nas? Na zwycięzców czekają nagrody 😛

46 komentarzy

46 Komentarzy

  1. ArgolEX

    23 marca, 2011 at 8:49 pm

    YYYYyy…….Myślę ,że u nas zjawi się Satoru Iwata
    PS:Cuda też się zdarzają.

  2. starfoch

    23 marca, 2011 at 8:57 pm

    Beata Dudzic albo Godzilla.

  3. loczyn

    23 marca, 2011 at 9:28 pm

    Donald Tusk z łopatą, jak podczas powodzi.

  4. starfoch

    23 marca, 2011 at 9:34 pm

    Tak na serio to ktoś z EA czy Ubisoftu miał być chyba. Sam nie wiem.

  5. MaToVy

    23 marca, 2011 at 9:34 pm

    Ja tam pójdę i rozpocznę.

  6. Trufs

    23 marca, 2011 at 11:10 pm

    Chuck Norris

  7. mkbest

    23 marca, 2011 at 11:19 pm

    Zawsze na początku jest profesor Oak.

  8. SpokoWap

    23 marca, 2011 at 9:33 pm

    Skizo we własnej osobie 😛

  9. Dayvid

    23 marca, 2011 at 11:52 pm

    U nas nie pojawi się nikt ważny, premiera będzie po prostu bardziej nagłośniona.

  10. loczyn

    24 marca, 2011 at 12:05 am

    @UP

    *opóźniona 😉

  11. Trufs

    24 marca, 2011 at 12:25 am

    U nas na premierze nawet 3ds sie nie zjawi 😀

  12. tygrysex

    24 marca, 2011 at 8:54 am

    Kuba Wojewodzki? Ale i tak najlepiej podoba mi sie pomysl z Godzilla 😀

  13. OddworldFan

    24 marca, 2011 at 10:00 am

    Jak to kto – Sam Ryu! I będzie wszystkich tłukł hadouken’ami za wybór innej gry niż Street Fighter 😛

  14. hydzior

    24 marca, 2011 at 2:15 pm

    Jakiej premierze ?? xD

  15. MaTe9usz6

    24 marca, 2011 at 2:59 pm

    Beata Dudzic, a najprawdopodobniej nikt ;p Ale licze na panią Beate…

  16. Matiasds1

    24 marca, 2011 at 4:46 pm

    Oczywiscie że Shigeru Miyamoto

  17. Piotrek K

    27 marca, 2011 at 3:27 pm

    Mario! To na pewno bedzie Mario… albo inny hydraulik co bedzie musial uszczelnic rure sciekowa… W piatek we Wrocku bylem w Media Markt, Saturnie i Empik Megastore na Rynku. 2 (slownie: dwie) sztui konsolek byly tylko i wylacznie w Saturnie. Znaczy sie zostala juz tylko jedna, bo czarna siedzi u mnie w pokoju 😉 …

  18. Eerion

    28 marca, 2011 at 11:12 am

    Dobrze, że zamówiłem sobie z Ultimy zamiast czaić się na markety 😀

  19. GaaraMr1

    31 marca, 2011 at 9:27 pm

    Pewnie Agnieszka Chylińska będzie reklamowała Sims 3 na 3DS-a 😀 A te nagrody to był chyba żart,co nie 😉

  20. Matiasds1

    1 kwietnia, 2011 at 10:19 pm

    No i zgadłem że przyjedzie Shigeru Miyamoto do Polski 11 i 12 maja
    Pozdro i czekam na nagrode 🙂

  21. GaaraMr1

    1 kwietnia, 2011 at 10:21 pm

    What? Skąd możesz do wiedzieć?

  22. Matiasds1

    1 kwietnia, 2011 at 10:23 pm

    Właśnie sie dowiedziałem że to prima aprylis:D Sam dałem się nabrac ;/

  23. GaaraMr1