Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Gameplay z Rayman 3DS.

Niemiecki serwis planet3DS miał już okazję zagrać w nadchodzący remake Rayman’a w wersji dla Nintendo 3DS i z tej okazji postanowił podzielić się z konsolowym światkiem pierwszym materiałem video prezentującym fragmenty gameplay’u. Gra zapowiada się całkiem przyjemnie i kto wie czy w ramach sentymentu się nie skuszę 🙂

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=F0OGbBe9ikQ[/youtube]

18 komentarzy

18 Komentarzy

  1. Chudy10

    21 marca, 2011 at 11:28 pm

    Tą grę kupuje jako pierwszą fajna gra 😛

  2. Ghat

    21 marca, 2011 at 11:58 pm

    Linkowałem przedwczoraj w komentarzach do gry (:
    Na planet3ds jest też podobny gameplay ze Splinter Cella i Asphalta (chyba? nie pamiętam) jeśli ktoś jest ciekaw.

  3. OddworldFan

    22 marca, 2011 at 10:38 am

    Chciałem wziąć tą grę z 3DS’em na start, ale jakoś nie chce mi się na chwilę obecną skakać jak małpka w grze i wyginać palce 😛 Sądzę że dopiero nowe Mario mnie namówi do tego typu rozgrywki 🙂

  4. SpokoWap

    22 marca, 2011 at 1:54 pm

    Wygląda bardzo podobnie wo wersji z iPhone’a. Tyle że w wersji na urządzenie Apple gra kosztuje 5$, a na 3DS aż 40$. Za, miejmy nadzieję, kilka dni przekonam się na własnej skórze czy było warto kupować Raymana na start.

  5. tygrysex

    22 marca, 2011 at 4:39 pm

    Me to, me to 😀

  6. Pastlong

    22 marca, 2011 at 6:40 pm

    Ciekawa gra. Spodziewałem się że będzie inaczej tzn. że kamera w grze będzie w 2D. Co nie znaczy że to mi się nie podoba. W ręcz przeciwnie kamera w grze podoba mi się bardziej niż to jak ja sobie tę grę wyobrażałem. Jestem mile zaskoczony. Wiem że nie kupie jednego tytułu na start ponieważ nie mam pojęcia na co się zdecydować. Jestem jednak pewien że ta znajdzie się na liście pięciu tytułów które kupie razem z konsolą po premierze.

  7. podgoor

    23 marca, 2011 at 12:23 am

    Lepiej przeczytajcie: http://gonintendo.com/viewstory.php?id=153620 Nie brzmi to za dobrze.

  8. Gregorio

    23 marca, 2011 at 9:26 am

    Przejadł mi się już ten Rayman :/

  9. ArgolEX