Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Współpraca z Playspot.pl!

Niezmiernie miło mi donieść, iż wraz z dniem dzisiejszym My3DS rozpoczyna współpracę z serwisem Playspot! W chwili obecnej umożliwia on najtańsze zamówienie przedpremierowe handheld’a Ninny, jak i gier,  w naszym kraju. W przyszłości również oferta zostanie poszerzona o wszelkie możliwe akcesoria.

Związane jest z tym także kilka niespodzianek, ale i na nie przyjdzie kolej.

 

 

PS Bądźcie czujni, już jutro czeka nas pierwszy w historii My3DS konkurs!

64 komentarze

64 Komentarzy

  1. sfah

    14 marca, 2011 at 11:43 pm

    Kurde chętnie zamówię tylko nie wiem na jaką gre się zdecydować na początek… Można jakąś listę gier, które wyjdą w przeciągu miesiąca od premiery?

  2. Grzeslav

    15 marca, 2011 at 12:11 am

    Kurna, weźcie doradźcie co robić 😛 rozumiem, że przejściówka złącza załatwia bezproblemowo kwestię ładowania itd, ale czy z posiadania angielskiej wersji konsoli w Polsce mogą wyniknąć jakieś problemy nie wiem np z aktualizacjami, działaniem przeglądarki czy może dedykowanych dla Polski feature’ów ( o ile takowe kiedykolwiek będą) itd?

  3. zergu

    15 marca, 2011 at 12:13 am

    Nie, nie będzie żadnych problemów, 3DS podzielony jest na USA, JAP i EU, gdzieś tam też jest reszta świata 🙂

  4. Grzeslav

    15 marca, 2011 at 12:13 am

    Trochę nie dokończyłem 😛 Rzecz w tym, że planowałem kupić 'normalnie’ jakoś na miejscu w MM czy gdzieśtam, ale ten preorder strasznie kusi. Za nieco ponad 1000zł miałbym już ze SF4…

  5. zergu

    15 marca, 2011 at 12:14 am

    Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić to właśnie w Playspot 😉

  6. Grzeslav

    15 marca, 2011 at 12:26 am

    Zergu: Masz na myśli odbiór osobisty ? Nie wczytywałem się, ale chyba playspot tego nie przewiduje, a nawet jeśli to do Krakowa mam ponad pół tysiąca kilometrów 😛
    A jeśli już zamawiać to lepiej przez stronkę, czy może jednak z ich aukcji na allegro?

  7. zergu

    15 marca, 2011 at 12:55 am

    Trochę namieszałem 😉 Polecam zakup na stronie, zawsze parę zł do przodu, wysyłka kurierem zazwyczaj sprawdza się przy przedpremierowych zamówieniach.

  8. Grzeslav

    15 marca, 2011 at 1:15 am

    Zanim się zdecyduję potrzebuję 100% zapewnienia, że konsolka z Anglii różni się tylko wtyczką ładowarki, a wszystkie funkcje i kompatybilność z grami jest identyczna jak w wersji kupionej w Polsce.

  9. Grzeslav

    15 marca, 2011 at 1:16 am

    A i co z gwarancją w przypadku takiego zamówienia?

  10. DRACO_WAHATEVER

    15 marca, 2011 at 5:19 am

    z tego co mi wiadomo polski serwis nintendo (jest nim zewnetrzna firma,a nie stadbauer, uznaje gwarancje na konsole kupione zagranicą, wymagany jest jednak dowod zakupu czy jakos tak)

  11. whitewhale

    15 marca, 2011 at 9:33 am

    Sklep nigdy nie udziela gwarancji, zawsze udziela jej dystrybutor za pośrednictwem sklepu. Odsyłasz im konsolkę i po sprawie.

  12. whitewhale

    15 marca, 2011 at 9:36 am

    Tak czy siak trzeba się spieszyć bo na te konsolki są zamówienia do 20 Marca z tego co widzę na stronie

  13. whitewhale

    15 marca, 2011 at 9:42 am

    Tak czy siak trzeba się spieszyć bo na te konsolki można zamawiać do 20stego

  14. ArgolEX

    15 marca, 2011 at 9:50 am

    Szkoda ,że nie zdąże kupić 🙁
    Muszę coś zrobić aby moje fundusze się powiększyły.

  15. Nawakee

    15 marca, 2011 at 10:03 am

    Cena oczywiście atrakcyjna, jestem ciekaw jak wszystkie sztuki się rozejdą to czy nowe będą w wyższej cenie patrząc na sytuacje w Japonii.

  16. Grzeslav

    15 marca, 2011 at 10:10 am

    Już praktycznie byłem przekonany, gdy ktoś na skizo dorzucił, że te 3dsy mogą być z USA ! O ile byłoby to totalnie bez sensu, przydałoby się jakieś potwierdzenie ze strony playspot, że chodzi jednak o wersje EU z Wielkiej Brytanii 😛

  17. playspot.pl

    15 marca, 2011 at 1:45 pm

    Potwierdzamy 😉

  18. Grzeslav

    15 marca, 2011 at 2:16 pm

    Na jakiej zasadzie działa ta przedpłata? I kiedy ostatecznie potwierdza się zamówienie?

  19. playspot.pl

    15 marca, 2011 at 2:51 pm

    Przedpłata jest gwarancją rezerwacji. Najlepiej na zasadzie przelewu bankowego.
    Konsole będą rozsyłane w okolicy 25 marca, mamy nadzieje że przed weekendem :).
    Potwierdzenie jest wysyłane na maila z naszego sklepu.

  20. OddworldFan

    15 marca, 2011 at 3:40 pm

    Nie mogę się doczekać tego cudeńka! Jestem co najmniej tak podekscytowany jak przed premierą Wii 🙂 Do tego czasu powinna też malutka, zieloniutka wiosna zawitać za oknem… Żyć nie umierać! 🙂

  21. Grzeslav

    15 marca, 2011 at 3:48 pm

    Miałem na mysli jaka kwote trzeba bedzie przelac w ramach przedpłaty i kiedy dokładnie?

  22. Nawakee

    15 marca, 2011 at 3:50 pm

    Kwotę pewnie całą bo to przed wpłata a nie zaliczka.

  23. zergu

    15 marca, 2011 at 3:51 pm

    Potwierdzę za sklep, dokładnie tak, całą kwotę.

  24. Deton

    15 marca, 2011 at 7:06 pm

    A co z blokadą regionalną?

  25. c-men

    15 marca, 2011 at 7:22 pm

    Deton – Brytyjcy to też UE, więc wszystkie gry, które kupisz w Polsce będą działać. Niczym się to praktycznie nie różni z wyjątkiem braku polskiej instrukcji + inna ładowarka

  26. SpokoWap

    15 marca, 2011 at 6:00 pm

    To znaczy, że zamawiając konsolę w Playspot raczej nie ma szans, by dostać ją 25 marca? Mam nadzieję, że Ultima roześle je dzień wcześniej i w piątek będę już szczęśliwym posiadaczem 3DS-a.

  27. playspot.pl

    15 marca, 2011 at 8:40 pm

    Oczywiście że konsolę dotrą do wszystkich przed 25 marca i każdy będzie mógł się nimi cieszyć przez weekend 🙂

  28. Grzeslav

    15 marca, 2011 at 9:45 pm

    A jeśli zamówię z grą np. Street Fighter 4 albo Ridge Racer to również w piątek wszystko otrzymam ? 🙂

  29. playspot.pl

    15 marca, 2011 at 10:23 pm

    Jeśli nie będzie różnic w dostawie między konsolką a grami. Ale nie powinno być problemu, poza tym, co to za frajda mieć konsolkę i nie mieć w co na niej grac 🙂

  30. kr4kers

    15 marca, 2011 at 10:29 pm

    Czy ten sklep na pewno nie może wysłać konsoli za pobraniem, o co z tym chodzi. Bardzo chciałbym tam kupić ale mam konto z limitem…

  31. playspot.pl

    15 marca, 2011 at 10:40 pm

    Przykro mi, przy takiej skali zamówień jaką notujemy na ta konsolę nie sposób jest zastosować naszych standardowych form opłat za wysyłkę gier do klientów. Może Pan przesłać pieniądze przekazem pocztowym który również honorujemy.

  32. Grzeslav

    15 marca, 2011 at 10:49 pm

    Nie wiem jak inni, ale ja się zdecydowałem 🙂 Niecałe 1040 zł za konsolkę z grą Super Street Fighter 4 to raczej deal nie do przebicia, czekam z niecierpliwością na dostawę 🙂