Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Europejskie reklamy Nintendo 3DS.

Jeśli jesteście ciekawi jak Nintendo reklamuje swojego najnowszego handhelda na rynku europejskim, to zapraszam do obejrzenia poniżej kilku spotów komercyjnych Nintendo 3DS emitowanych na Wyspach Brytyjskich. Widziałem je również w hiszpańskiej telewizji, ale jak się domyślam w naszej rodzimej na próżno ich szukać, niestety…

22 komentarze

22 Komentarzy

  1. ArgolEX

    12 marca, 2011 at 10:56 pm

    Znając Polskę to pierwsze spoty reklamowe pojawią się w dniu premiery albo i w cale.Chciałbym aby w naszym kraju był duży popyt na tą konsolkę ,bo będzie można z kimś pograć ,wymienić dane przez streetpas i gry na nią będą tańsze.

  2. SpokoWap

    12 marca, 2011 at 9:41 pm

    A w jakimś wywiadzie było powiedziane, że będziemy mieć kampanie TV :/ Coś rzeczywiście jej nie widać, a przecież do premiery konsoli pozostało ledwie kilkanaście dni. Jeśli tak ma wyglądać realizacja i pozostałych planów Nintendo Polska, to szkoda gadać.

  3. kr4kers

    13 marca, 2011 at 12:22 am

    A tak btw.. Skoro PRAWIE wszyscy polscy gracze, mają takiego fioła na punkcie wrażeń wizualnych, to efekt 3d powinien być dla nich (tych co szaleją za grafiką) czymś co powodowałoby conajmniej „duży popyt na tą konsolkę”

  4. hydzior

    13 marca, 2011 at 12:52 am

    Efekt 3D to tylko glebia i grafiki to to nie poprawi a w niektorych tytulach wrecz przeciwnie. Ludzie szukajacy wrazen wizualnych czekaja na NGP.

  5. OddworldFan

    13 marca, 2011 at 9:46 am

    Nie do końca bym się zgodził z tym co piszesz hydzior. Czytałem na jednej stronie (może to był CD Action, nie pamiętam) relacje osoby która miała w rękach 3DS’a. Chłopak wyraźnie zachwalał „nową jakość” grafiki dzięki 3D bez okularów. Trudno się tutaj nie zgodzić że chodzi o wysoki poziom wrażeń wizualnych.

  6. Eerion

    13 marca, 2011 at 1:37 pm

    Gówno prawda hydzior. Grałem, widziałem. Jest różnica. Zwłaszcza w kwestiach rozmaitych pikseloz, 3D je bardzo umiejętnie maskuje

  7. kr4kers

    13 marca, 2011 at 5:14 pm

    Właśnie. Mi nie chodziło o samą grafikę, bo od początku było wiadomo, że ngp graficznie zmiecie 3ds-a, ale efekt 3d dla fanów wrażeń wizualnych powinien być dosyć zachęcający.

  8. OddworldFan

    13 marca, 2011 at 5:52 pm

    Myślę że nawet bardzo, to taki przenośny mały świat na który będziemy mogli patrzeć przez „little okienko” 🙂

  9. OddworldFan

    13 marca, 2011 at 5:55 pm

    Do tego jeszcze dodajmy że mało kto widział w ogóle 3D bez okularów + dzięki konsoli przenośnej. Tego jeszcze nie było i sądzę że to będzie traf w dziesiątkę.

  10. c-men

    13 marca, 2011 at 10:30 pm

    cytując za fejbukiem polską panią PR od nintendo reklamy będą w tv od kwietnia
    [quote]
    Beatka Dudzicsu Owszem będą i reklamy w Polsce, ale z pewnych powodów w kwietniu, a nie na premierę. Poza tym to nie są reklamy TV, a trailery, które byłu wykorzystane na konferencjach. Brytyjska reklama wygląda np. tak: http://gry.onet.pl/2256981,,Większość_Brytyjczyków_zobaczy_reklamy_3DS,wiadomosc.html [/quote]

  11. hydzior

    13 marca, 2011 at 10:39 pm

    Eerion roznica jest taka ,ze mamy wow element przez pierwsza godzine ,a potem widzi sie to ze gpu nie nalezy do nawet mocno srednich . Jest to tylko dodatkowe wrazenie ktore odciaga na poczatku od tego co sie rzeczywiscie dzieje na ekranie .